<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu, Akademické Majstrovstvá SR (15.kolo BP SAZ)

Dubnica nad Váhom (19. 11. 2022)

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 19.11.2022 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Máša JanMáša Jan 03 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:19:03
2 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:19:10
3 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:19:17
4 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:19:56
5 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:20:12
6 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A PB 0:20:19
7 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A PB 0:20:33
8 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:20:35
9 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:21:00
10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A PB 0:21:31
11 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 0:21:35
12 Šujan MarošŠujan Maroš 04 04 ŠK Život v pohybe Zem. KostoľanyŠK Život v pohybe Zem. Kost... 0:22:02
13 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:22:34
14 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:23:12
15 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:23:57
16 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové Zámky BAtletický club Nové Zámky B 0:26:00
Jozič AndrejJozič Andrej 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava DNS
Köteles KevinKöteles Kevin 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Celkom 18 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 19.11.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 0:12:27
2 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:13:08
3 Brezáni KristiánBrezáni Kristián 05 05 Maratón klub Rajec AMaratón klub Rajec A 0:13:23
4 Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub Rajec AMaratón klub Rajec A 0:13:28
5 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub Rajec AMaratón klub Rajec A 0:13:30
6 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:13:31
7 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:13:33
8 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:13:55
9 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:14:11
10 Syrový TomášSyrový Tomáš 06 06 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:14:18
11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... SB 0:14:23
12 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 0:14:25
13 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:14:26
14 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... SB 0:14:33
15 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:38
16 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... SB 0:14:44
17 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:14:53
18 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:14:54
19 Šebest NatanaelŠebest Natanael 05 05 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:14:55
20 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:15:02
21 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 0:15:09
22 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:15:14
23 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 0:15:25
24 Granský EmanuelGranský Emanuel 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:15:25
25 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 0:15:42
26 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:15:57
27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... SB 0:16:07
28 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:16:38
29 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:16:41
30 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub Krupina AAtletický klub Krupina A 0:16:42
31 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:16:48
Florek SamuelFlorek Samuel 05 05 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin DNS
Celkom 32 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 19.11.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:09:43
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:10:01
3 Balogh MatejBalogh Matej 07 07 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:10:03
4 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:10:07
5 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:10:21
6 Mareček MatejMareček Matej 07 07 AK Žabka ČadcaAK Žabka Čadca 0:10:25
7 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:10:27
8 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:10:28
9 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:10:33
10 Šuška JakubŠuška Jakub 08 08 AK Žabka ČadcaAK Žabka Čadca 0:10:34
11 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:10:37
12 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:10:37
13 Dolný MichalDolný Michal 07 07 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:10:49
14 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:10:55
15 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:10:57
16 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:10:58
17 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:11:00
18 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:11:01
19 Marko JakubMarko Jakub 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:11:14
20 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:11:15
21 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:11:15
22 Tkáč JánTkáč Ján 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:11:17
23 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:11:25
24 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:11:29
25 Petráš FilipPetráš Filip 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:11:43
26 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 0:11:44
27 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:11:47
28 Petrovčin MichalPetrovčin Michal 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:11:58
29 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:12:02
30 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:12:06
31 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0:12:11
32 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:12:16
33 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:12:16
34 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:12:22
35 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:12:24
36 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 0:12:30
37 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 0:12:31
38 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:12:42
39 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:12:46
40 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:12:47
41 Húšťava DanielHúšťava Daniel 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:12:53
42 Kulich LukášKulich Lukáš 07 07 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:12:58
43 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:12:59
44 Volkov MaksymVolkov Maksym 07 07 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:13:04
45 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:13:08
46 Burt DavidBurt David 07 07 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:13:13
47 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:13:19
48 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:13:20
49 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:13:47
50 Šteták MarekŠteták Marek 07 07 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:13:52
51 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:13:59
52 Kadlečík TobiasKadlečík Tobias 08 08 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:14:43
53 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:14:43
54 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár Nitra AAC Stavbár Nitra A 0:18:14
Celkom 54 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 19.11.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zlevský FilipZlevský Filip 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:05:12
2 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:05:12
3 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 0:05:20
4 Tuchyńa MatejTuchyńa Matej 09 09 AK Žabka ČadcaAK Žabka Čadca 0:05:24
5 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub Krupina BAtletický klub Krupina B 0:05:25
6 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 0:05:25
7 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:05:25
8 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:05:25
9 Burt TobiasBurt Tobias 10 10 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:05:27
10 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:05:28
11 Nemček Daniel JozefNemček Daniel Jozef 09 09 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:05:31
12 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:05:31
13 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 0:05:32
14 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:05:37
15 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 0:05:40
16 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:05:41
17 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 0:05:43
18 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:05:45
19 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:05:46
20 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:05:47
21 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... 0:05:48
22 Lenghart MarkusLenghart Markus 09 09 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:05:49
23 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybe AŠK Detva v pohybe A 0:05:49
24 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:05:50
25 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:05:51
26 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:05:53
27 Benko SamuelBenko Samuel 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:05:53
28 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:05:54
29 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:05:54
30 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub Krupina BAtletický klub Krupina B 0:05:54
31 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:05:55
32 Fojtik SamuelFojtik Samuel 10 10 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:05:56
33 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybe AŠK Detva v pohybe A 0:05:56
34 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... 0:05:57
35 Malík LukášMalík Lukáš 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:05:57
36 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 0:05:58
37 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:05:59
38 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:05:59
39 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:00
40 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 0:06:00
41 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 0:06:00
42 Kopernický TimKopernický Tim 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:01
43 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 0:06:02
44 Búci MarekBúci Marek 10 10 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:06:02
45 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:03
46 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:04
47 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 0:06:04
48 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:05
49 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:06:08
50 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:09
51 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:10
52 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:10
53 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:12
54 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:06:13
55 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:14
56 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:16
57 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:17
58 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:18
59 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:19
60 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:19
61 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:20
62 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:06:21
63 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0:06:22
64 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:23
65 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:27
66 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... 0:06:27
67 Rondoš AdriánRondoš Adrián 12 12 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 0:06:31
68 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 0:06:32
69 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub Krupina BAtletický klub Krupina B 0:06:37
70 Singhoffer TobiasSinghoffer Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 0:06:37
71 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:06:43
72 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:06:45
73 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:06:46
74 Chlebničan MarekChlebničan Marek 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:06:46
75 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:21
76 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 0:08:02
Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun Bratislava BŠK Run For Fun Bratislava B DNF
Celkom 77 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 19.11.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 0:15:25
2 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:15:26
3 Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:15:41
4 Černeková KatarínaČerneková Katarína 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:15:59
5 Zimenová KatarínaZimenová Katarína 03 03 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec SB 0:16:05
6 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:16:22
7 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:17:02
8 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 0:17:37
9 Trepáčová GabrielaTrepáčová Gabriela 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:18:50
10 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:19:27
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 19.11.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:11:33
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:11:40
3 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné SB 0:11:45
4 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:12:11
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:12:26
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:12:47
7 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:12:52
8 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:13:03
9 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0:13:14
10 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:13:33
11 Kulichová KarolínaKulichová Karolína 05 05 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:13:40
12 Kavcová AlexandraKavcová Alexandra 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:14:33
13 Neuročná AlexandraNeuročná Alexandra 06 06 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:15:06
14 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:16:50
15 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:18:01
16 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:19:28
Celkom 16 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 19.11.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 0:07:06
2 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A PB 0:07:24
3 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 0:07:29
4 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 0:07:29
5 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:07:30
6 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 0:07:38
7 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0:07:38
8 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 0:07:41
9 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:07:42
10 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:07:45
11 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:07:46
12 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:07:48
13 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:07:48
14 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš PB 0:07:53
15 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:07:54
16 Havírová EvaHavírová Eva 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov PB 0:07:55
17 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:07:55
18 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:07:57
19 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:07:57
20 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:58
21 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:08:00
22 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava PB 0:08:01
23 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:08:03
24 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:08:04
25 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:05
26 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:08:05
27 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:08:05
28 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:08
29 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 0:08:09
30 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0:08:10
31 Révészová RebeccaRévészová Rebecca 08 08 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:08:11
32 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:08:14
33 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:08:18
34 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:08:19
35 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A PB 0:08:20
36 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 0:08:23
37 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:27
38 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov PB 0:08:29
39 Otipková EliškaOtipková Eliška 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:08:29
40 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:08:30
41 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:08:31
42 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:08:32
43 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:33
44 Valentová MargarétaValentová Margaréta 07 07 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:08:39
45 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 0:08:40
46 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:08:47
47 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0:08:49
48 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:08:52
49 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:54
50 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:08:55
51 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany PB 0:08:56
52 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 0:09:05
53 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:09:15
54 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš SB 0:09:20
55 Pécsiová EliškaPécsiová Eliška 08 08 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:09:24
56 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:09:24
57 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:09:30
58 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:09:41
59 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:09:49
60 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:10:13
61 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:10:55
Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... DNF
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina DNF
Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice DNF
Celkom 65 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 19.11.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 0:05:31
2 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:05:33
3 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:05:35
4 Ivanová JúliaIvanová Júlia 09 09 TRIKLUB PopradTRIKLUB Poprad 0:05:35
5 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:05:42
6 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 0:05:43
7 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:05:44
8 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:05:44
9 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:05:46
10 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:05:53
11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 0:05:53
12 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:05:55
13 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:05:55
14 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:05:56
15 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:05:57
16 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:05:59
17 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:06:01
18 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:01
19 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:03
20 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0:06:04
21 Sabotová ElissaSabotová Elissa 09 09 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:06:04
22 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:06:05
23 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:06
24 Helejová LauraHelejová Laura 10 10 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:06:07
25 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:06:08
26 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:08
27 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:06:10
28 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:06:10
29 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 AK Žabka ČadcaAK Žabka Čadca 0:06:10
30 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:15
31 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:15
32 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:06:19
33 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:19
34 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:19
35 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:20
36 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava AAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:21
37 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:23
38 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:23
39 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:06:23
40 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:06:24
41 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:06:24
42 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:24
43 Marková MiroslavaMarková Miroslava 12 12 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:06:25
44 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:27
45 Gerčáková BiankaGerčáková Bianka 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:06:27
46 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:06:27
47 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0:06:28
48 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 0:06:28
49 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:28
50 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:28
51 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:29
52 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 0:06:30
53 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:31
54 Habasová NelaHabasová Nela 09 09 Tri Tatry Triathlon TeamTri Tatry Triathlon Team 0:06:31
55 Syrová LuciaSyrová Lucia 10 10 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:06:31
56 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:31
57 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:33
58 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:34
59 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:34
60 Kramáriková NatáliaKramáriková Natália 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:34
61 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:35
62 Šípková DorotaŠípková Dorota 09 09 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:06:35
63 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:36
64 Sabotová SaskiaSabotová Saskia 09 09 AO TJ Spartak Myjava AAO TJ Spartak Myjava A 0:06:36
65 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:36
66 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:36
67 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava BAtletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:06:38
68 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 0:06:39
69 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:06:41
70 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:41
71 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:06:42
72 Volkova MaiiaVolkova Maiia 09 09 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:06:42
73 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:44
74 Maďarová ViktóriaMaďarová Viktória 10 10 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:06:47
75 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:06:49
76 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:06:49
77 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:51
78 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:06:55
79 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:06:56
80 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:06:58
81 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:06:58
82 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:59
83 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:07:00
84 Šniagerová NellyŠniagerová Nelly 09 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica AŠK Atléti BS Banská Štiavni... 0:07:00
85 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:07:01
86 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 0:07:03
87 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 12 12 ŠK TRIATLON Pezinok AŠK TRIATLON Pezinok A 0:07:07
88 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto AMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto A 0:07:09
89 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 0:07:09
90 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0:07:12
91 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 0:07:16
92 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:18
93 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:07:19
94 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:19
95 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:23
96 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:36
97 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:36
98 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:37
99 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:39
100 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 0:07:42
101 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK Jablonica AŠK Jablonica A 0:07:56
Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Domanová MichaelaDomanová Michaela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Celkom 103 pretekárov

Cezpoľný beh-vytrvalci - Muži

(so, 19.11.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri... 0:29:58
2 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 0:30:45
3 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:31:39
4 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície Bratislava AŠportový klub polície Brati... 0:31:45
5 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:31:55
6 Fraňo PeterFraňo Peter 96 96 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:31:56
7 Kohut JanKohut Jan 85 85 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:31:58
8 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:32:17
9 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 0:32:23
10 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:32:25
11 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:32:29
12 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri... 0:32:35
13 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:32:55
14 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:32:57
15 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 Active life team KošiceActive life team Košice 0:32:59
16 Hasch HenrichHasch Henrich 98 98 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 0:33:13
17 Ceniga PeterCeniga Peter 90 90 Elite Trail & Obstacles Sportteam Slovakia, o.z.Elite Trail & Obstacles Spo... 0:33:32
18 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A SB 0:33:32
19 Hraško MiroslavHraško Miroslav 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri... 0:33:35
20 Čudrnák PeterČudrnák Peter 86 86 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ PB 0:33:42
21 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri... 0:34:35
22 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:34:56
23 Miklovič ĽubošMiklovič Ľuboš 80 80 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:35:08
24 Nemček FilipNemček Filip 88 88 Bratislavský maratónBratislavský maratón 0:35:19
25 Zaťko DominikZaťko Dominik 93 93 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:35:25
26 Furman RóbertFurman Róbert 01 01 Slávia/PretekaRysSlávia/PretekaRys 0:35:39
27 Chupek JakubChupek Jakub 99 99 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 0:35:40
28 Srnánek RastislavSrnánek Rastislav 95 95 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 0:36:09
29 Kopčík TomášKopčík Tomáš 68 68 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:36:57
30 Hodul JakubHodul Jakub 90 90 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 0:37:20
31 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 0:38:11
32 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A PB 0:38:33
33 Patraš PeterPatraš Peter 78 78 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:38:46
34 Mrva TomášMrva Tomáš 80 80 Galantská elitaGalantská elita PB 0:38:54
35 Tran TomášTran Tomáš 80 80 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:40:40
36 Pekár MartinPekár Martin 79 79 AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 0:41:24
37 Zachar RolandZachar Roland 76 76 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 0:44:03
Subachus PavloSubachus Pavlo 05 05 Univerzita Alexandra Dubčeka v TrenčineUniverzita Alexandra Dubček... DNS
Košút MárioKošút Mário 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Furman RóbertFurman Róbert 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina DNS
Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A DNF
Celkom 41 pretekárov

Cezpoľný beh-vytrvalci - Ženy

(so, 19.11.2022 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:28:10
2 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:29:16
3 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0:29:35
4 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe Lučatín AZdravie v pohybe Lučatín A 0:29:51
5 Bičanová MargarétaBičanová Margaréta 01 01 Zdravie v pohybe Lučatín AZdravie v pohybe Lučatín A 0:29:57
6 Resslová KristínaResslová Kristína 86 86 Zdravie v pohybe Lučatín AZdravie v pohybe Lučatín A 0:30:04
7 Furáková IvetaFuráková Iveta 73 73 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0:31:10
8 Drahovská LýdiaDrahovská Lýdia 99 99 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A 0:32:30
9 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A SB 0:33:45
10 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe Lučatín AZdravie v pohybe Lučatín A 0:34:09
11 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom PB 0:34:18
12 Urminská AlexandraUrminská Alexandra 79 79 Atletický klub Bojničky AAtletický klub Bojničky A SB 0:37:13
Cangarova AlexandraCangarova Alexandra 01 01 VysocankyVysocanky DNS
Neč-Lapinová KristnaNeč-Lapinová Kristna 83 83 Zdravie v pohybe Lučatín AZdravie v pohybe Lučatín A DNS
Celkom 14 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Muži

(so, 19.11.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:11:50
2 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A PB 0:12:06
3 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín PB 0:12:08
4 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 0:12:14
5 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK Bratislava AAK Slávia UK Bratislava A 0:12:40
6 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri... 0:12:44
7 Solheim WilianSolheim Wilian 96 96 NorwayNorway 0:12:44
8 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:12:59
9 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:13:07
10 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 0:13:21
11 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:13:27
12 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK Bratislava AAK Slávia UK Bratislava A 0:13:29
13 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:13:33
14 Žáčik PeterŽáčik Peter 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:13:39
15 Klbik AdamKlbik Adam 01 01 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 0:13:41
16 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 0:13:42
17 Vronka JánVronka Ján 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 0:13:44
18 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:13:48
19 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou ABežecký klub Lysá pod Makyt... 0:13:49
20 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK Bratislava AAK Slávia UK Bratislava A 0:13:50
21 Marčičiak LukášMarčičiak Lukáš 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:21
22 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 0:14:32
23 Stanik AndrejStanik Andrej 97 97 Bežecký klub Lysá pod Makytou ABežecký klub Lysá pod Makyt... 0:14:33
24 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 0:14:38
25 Karch PeterKarch Peter 91 91 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:14:53
26 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:17
27 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod Makytou ABežecký klub Lysá pod Makyt... 0:15:27
28 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK Bratislava AAK Slávia UK Bratislava A 0:15:30
29 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:15:34
30 Róna MichalRóna Michal 96 96 AC UNIZA atletický oddiel ŽilinaAC UNIZA atletický oddiel Ž... 0:15:40
Celkom 30 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Ženy

(so, 19.11.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:14:12
2 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 0:14:13
3 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 0:14:32
4 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:14:41
5 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 80 80 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa SB 0:14:49
6 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:01
7 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:15:05
8 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:15:37
9 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:15:56
Celkom 9 pretekárov