<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Trnava (19. 6. 2022)

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:47.84 7.00
2 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:52.16 5.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:52.49 4.00
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:53.95 3.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:52.96 11.00
2 61 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:54.14 9.00
3 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 0:54.81 8.00
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 0:58.57
5 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.98 7.00
6 367 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:00.45 6.00
7 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 1:03.13 5.00
8 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:05.22 4.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.23 7.00
MS Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:01.81
MS Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:04.83
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:56.87 7.00
2 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 SB 1:06.21 5.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 1:07.71 4.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 1:02.35
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:04.77 11.00
3 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 1:05.56 9.00
4 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 1:06.01 8.00
Celkom 4 pretekári