<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Trnava (19. 6. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -3.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.36 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.55 8.00
3 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.64 7.00
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.73 6.00
5 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.00 3.00
6 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.06 1.00
7 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.32
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.42 9.00
2 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.75 5.00
3 558 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.11
4 567 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.14
5 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.15
6 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.15
7 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.22
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.95 4.00
2 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 09.09
3 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.37
4 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.47
5 41 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.50
6 71 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.60
7 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.62
8 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.31
2 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.63
3 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.82
4 370 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.85
5 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.07
6 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.23
7 10 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.30
8 562 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.93
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.07
3 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.22
4 573 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.36
5 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.48
6 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.53
7 570 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.58
8 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 563 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.17
2 11 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.51
3 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.52
4 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.56
5 23 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.73
6 569 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.77
7 565 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.87
8 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 559 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.56
2 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.01
3 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.28
4 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.81
5 560 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.93
6 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.20
7 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.37
8 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 19.6.2022 - 11:10) official Vietor: -3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.05 2.00
2 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.49
3 6 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.97
4 Jaroš MichalJaroš Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.48
5 554 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.32
6 Králik KrištofKrálik Krištof 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.96
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.33
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.36 11.00
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.42 9.00
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.55 8.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.64 7.00
5 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.73 6.00
6 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.75 5.00
7 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.95 4.00
8 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.00 3.00
9 214 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.05 2.00
10 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.06 1.00
11 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 09.09
12 558 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.11
13 567 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.14
14 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.15
14 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.15
16 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.22
17 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.31
18 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.32
19 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.37
20 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.47
21 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.49
22 41 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.50
23 559 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.56
24 71 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.60
25 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.62
26 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.63
27 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.82
28 370 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.85
29 37 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.93
30 6 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.97
31 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.01
32 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.07
32 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.07
32 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.07
35 563 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.17
36 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.22
37 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 10.23
38 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.28
39 10 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.30
40 573 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.36
41 562 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.38
42 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.48
42 Jaroš MichalJaroš Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.48
44 11 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.51
45 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.52
46 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.53
47 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.56
48 570 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.58
49 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.64
50 23 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.73
51 569 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.77
52 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.81
53 565 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.87
54 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.92
55 560 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.93
56 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.20
57 554 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.32
58 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.37
59 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.40
60 Králik KrištofKrálik Krištof 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.96
61 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.33

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.37 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.71 9.00
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.79 8.00
4 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.85 7.00
5 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.94 5.00
6 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.00 4.00
7 95 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.01 3.00
8 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.05 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.87 6.00
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.06 1.00
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.06
4 37 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.12
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.15
6 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.23
7 23 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.28
8 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.54
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.09
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.24
3 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.28
4 21 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.33
5 3 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.36
6 548 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.47
7 549 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.48
8 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.58
2 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.64
3 310 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.72
4 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.73
5 434 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.74
6 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 09.76
7 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 09.82
8 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 09.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.44
2 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.48
3 546 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.53
4 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.64
5 63 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.71
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.77
7 195 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.91
8 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 09.68
2 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.78
3 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.82
4 Ondrášiková Sofia MiaOndrášiková Sofia Mia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.84
5 545 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.85
6 576 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.98
7 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.03
8 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.76
2 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.94
3 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.98
4 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.00
5 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.00
6 393 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.01
7 551 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.14
8 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -4.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.76
2 547 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.29
3 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.57
4 544 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.60
5 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.76
6 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.77
7 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.79
8 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.85
2 394 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 10.17
3 40 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.57
4 71 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.66
5 195 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.68
6 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.69
7 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.89
8 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.24
2 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.39
3 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.45
4 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.53
5 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.62
6 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.92
7 83 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.00
8 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 11 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 09.83
2 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.26
3 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 PB 10.39
4 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 10.43
5 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.46
6 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.52
7 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.60
8 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 12 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 10.04
2 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.08
3 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.11
4 214 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.17
5 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.92
6 Urcikánová KlaudiaUrcikánová Klaudia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.47
7 Dobiašová ViktóriaDobiašová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.68
8 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 13 (ne, 19.6.2022 - 11:20) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.85
2 Pivková NinaPivková Nina 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.24
3 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.25
4 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.52
5 213 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.67
6 Visolajská MichaelaVisolajská Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.73
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.37 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.71 9.00
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.79 8.00
4 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.85 7.00
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.87 6.00
6 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.94 5.00
7 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.00 4.00
8 95 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.01 3.00
9 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.05 2.00
10 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.06 1.00
10 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.06
12 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.09
13 37 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.12
14 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.15
15 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.23
16 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.24
17 23 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.28
17 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.28
19 21 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.33
20 3 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.36
21 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.44
22 548 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.47
23 549 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.48
23 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.48
25 546 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.53
26 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.54
27 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.58
28 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.63
29 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.64
29 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.64
31 6 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 09.68
32 63 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.71
33 310 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.72
34 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.73
35 434 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.74
36 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 09.76
36 82 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.76
36 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 09.76
39 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.77
40 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.78
41 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 09.82
41 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.82
43 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 09.83
44 Ondrášiková Sofia MiaOndrášiková Sofia Mia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.84
45 545 Chrenková EliškaChrenková Eliška 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.85
45 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.85
45 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.85
48 195 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.91
49 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 09.92
50 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.94
51 576 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.98
51 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.98
53 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.00
53 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.00
55 393 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.01
56 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.03
57 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 10.04
58 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.08
58 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.08
60 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.11
61 551 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.14
62 394 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 10.17
62 214 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.17
64 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.24
64 Pivková NinaPivková Nina 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.24
66 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.25
67 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.26
68 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.28
69 547 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.29
70 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.34
71 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.39
71 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 PB 10.39
73 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 10.43
74 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.45
75 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.46
76 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.52
76 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.52
78 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.53
79 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.57
79 40 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.57
81 544 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.60
81 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.60
83 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.62
84 71 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.66
85 213 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.67
86 195 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.68
87 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.69
88 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.72
89 Visolajská MichaelaVisolajská Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.73
90 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.76
91 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.77
92 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.79
93 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.89
93 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.89
95 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.92
95 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.92
97 83 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.00
98 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.03
99 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.34
100 Urcikánová KlaudiaUrcikánová Klaudia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.47
101 Dobiašová ViktóriaDobiašová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.68
102 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.90

100 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 10:51) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.61
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.81 7.00
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.00 5.00
4 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 12.92 4.00
Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 10:51) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.49 7.00
MS Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.22
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 10:47) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.83 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.93 9.00
3 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 12.20 8.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.25 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.35 6.00
6 61 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.46 5.00
MS Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 10:47) official Vietor: -2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.48 4.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.78 3.00
3 4 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.85 1.00
4 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.87
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.88
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.6.2022 - 10:47) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 13.04
2 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.12
3 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.24
MS Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 13.62
MS Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 15.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.6.2022 - 10:47) official Vietor: -4.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.78 2.00
MS Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.83
3 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 13.25
4 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.26
5 379 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.61
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.83 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.93 9.00
3 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 12.20 8.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.25 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.35 6.00
6 61 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.46 5.00
7 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.48 4.00
8 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 12.76
9 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.78 3.00
9 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.78 2.00
11 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.83
12 4 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.85 1.00
13 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.87
14 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.88
15 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.99
16 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 13.04
17 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.12
18 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.24
19 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 13.25
20 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 13.62
21 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.26
22 379 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.61
23 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 15.11

100 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 10:57) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.80 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 10:57) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.79 5.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.52 1.00
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.66
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 10:57) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.37 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.92 4.00
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.01 3.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.10 2.00
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 13.80
Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.37 7.00
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.79 5.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.92 4.00
4 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.01 3.00
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.10 2.00
6 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.52 1.00
7 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 13.80
8 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.66
Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 DQ

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 10:54) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.77 11.00
MS Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.81
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.01
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 13.02 9.00
5 64 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.04 8.00
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 13.09 7.00
MS Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.20
8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.32 6.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 10:54) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.45 5.00
MS Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.51
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 13.51 4.00
MS Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 13.58
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 13.80 3.00
MS Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 13.91
MS Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.97
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 14.30
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.6.2022 - 10:54) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 13.91
2 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.32
3 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.32
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.43
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.52
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.65
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.89
8 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 15.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.6.2022 - 10:54) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 PB 14.38
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.85
3 371 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 14.86
4 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 14.91
5 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.99
6 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 15.05
7 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 16.95
8 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.6.2022 - 10:54) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.83 2.00
2 373 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.83 1.00
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.11
4 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 14.34
MS Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.66
6 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.83
7 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 15.01
MS 376 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 15.33
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.6.2022 - 10:54) official Vietor: -4.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.46
2 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.75
MS Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 15.11
MS Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 UkrajinaUkrajina 6 15.24
5 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.28
6 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.41
7 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 16.27
8 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.35
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.77 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.81
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.01
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 13.02 9.00
5 64 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.04 8.00
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 13.09 7.00
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.20
8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.32 6.00
9 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.45 5.00
10 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.51
10 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 13.51 4.00
12 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 13.58
13 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 13.80 3.00
14 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.83 2.00
14 373 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.83 1.00
16 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 13.91
16 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 13.91
18 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.97
19 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.11
20 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 14.30
21 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.32
21 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.32
23 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 14.34
24 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 PB 14.38
25 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.43
26 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.46
27 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.52
28 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.65
29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.66
30 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.75
31 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.83
32 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.85
33 371 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 14.86
34 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.89
35 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 14.91
36 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.99
37 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 15.01
38 Hutníková SáraHutníková Sára 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 15.05
39 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 15.11
40 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 15.20
41 Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 UkrajinaUkrajina 6 15.24
42 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.28
43 376 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 15.33
44 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.41
45 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 16.27
46 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.35
47 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 16.95
48 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.63

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 14:25) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 555 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.80 9.00
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 21.40 8.00
3 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.95 5.00
4 558 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.29 2.00
5 208 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 22.63 1.00
6 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.06
7 567 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.13
8 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 14:25) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.24 11.00
2 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.85 6.00
3 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.07 4.00
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.28 3.00
5 Mrva SebastiánMrva Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.61
6 370 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.97
7 4 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.98
8 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 25.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.6.2022 - 14:25) official Vietor: -5.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 21.60 7.00
2 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 23.78
3 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.49
4 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.93
5 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.43
6 563 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.91
7 24 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 28.06
8 560 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.6.2022 - 14:25) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 559 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 23.60
2 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.90
3 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 26.14
4 568 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.32
5 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.04
6 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 27.25
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.46
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.6.2022 - 14:25) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.39
2 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 26.53
3 Králik KrištofKrálik Krištof 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 32.60
Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.24 11.00
2 555 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.80 9.00
3 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 21.40 8.00
4 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 21.60 7.00
5 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.85 6.00
6 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.95 5.00
7 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.07 4.00
8 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.28 3.00
9 558 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.29 2.00
10 208 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 22.63 1.00
11 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.06
12 567 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.13
13 559 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 23.60
14 Mrva SebastiánMrva Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 23.61
15 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.74
16 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 23.78
17 370 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.97
18 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.39
19 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.49
20 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.90
21 4 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.98
22 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 25.46
23 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.93
24 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 26.14
25 568 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.32
26 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 26.53
27 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.04
28 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 27.25
29 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.43
30 563 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.91
31 24 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 28.06
32 560 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.40
33 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.46
34 Králik KrištofKrálik Krištof 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 32.60
Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.46 9.00
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 21.82 8.00
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.92 7.00
4 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 22.06 6.00
5 172 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 22.27 5.00
6 572 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.31 4.00
7 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.82
8 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 22.41 3.00
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.67 2.00
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.85
4 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.08
5 147 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.28
6 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.39
7 84 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 24.20
8 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 24.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 21.43 11.00
2 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.28
3 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.67
4 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.71
5 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 25.10
6 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.54
7 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.59
8 361 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.71 1.00
2 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 23.49
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.47
4 195 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.25
5 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.48
6 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.81
7 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.63
8 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 27.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 24.21
2 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.87
3 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 25.03
4 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.27
5 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.69
6 358 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 25.84
7 357 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 26.23
8 397 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.66
2 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.97
3 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.45
4 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 26.94
5 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.00
6 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 27.60
7 176 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 28.53
Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 24.48
2 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.68
3 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.99
4 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 26.78
5 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 26.87
6 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 27.60
7 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.65
8 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 27.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.39
2 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.05
3 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.28
4 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.15
5 Visolajská MichaelaVisolajská Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.65
6 82 Černá PetronelaČerná Petronela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.08
7 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 29.83
Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.10
2 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.29
3 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.99
4 67 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.40
5 213 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 27.78
6 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 27.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.87
2 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.12
3 Dobiašová ViktóriaDobiašová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 29.58
4 126 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 30.78
5 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.15
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 21.43 11.00
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.46 9.00
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 21.82 8.00
4 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.92 7.00
5 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 22.06 6.00
6 172 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 22.27 5.00
7 572 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.31 4.00
8 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 22.41 3.00
9 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.67 2.00
10 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.71 1.00
11 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.82
12 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.85
13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.98
14 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.08
15 147 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.28
15 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.28
17 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.39
17 310 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.39
19 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 23.49
20 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.67
21 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.05
22 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.10
23 84 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 24.20
24 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 24.21
25 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 24.26
26 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.28
27 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.47
28 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 24.48
29 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.68
30 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.71
31 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.87
32 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 25.03
33 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 25.10
34 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.15
35 195 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.25
36 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.27
37 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.48
38 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.54
39 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.59
40 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.66
41 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.69
42 361 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.73
43 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.81
44 358 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 25.84
45 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.87
46 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.97
47 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.99
48 357 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 26.23
49 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.29
50 397 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.39
51 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.45
52 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.63
53 Visolajská MichaelaVisolajská Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.65
54 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 26.78
55 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 26.87
56 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 26.94
57 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.99
58 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.00
59 82 Černá PetronelaČerná Petronela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.08
60 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.12
61 67 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.40
62 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 27.60
62 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 27.60
64 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.65
65 213 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 27.78
66 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 27.84
67 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 27.92
68 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 27.96
69 176 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 28.53
70 Dobiašová ViktóriaDobiašová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 29.58
71 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 29.83
72 126 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 30.78
73 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.15
Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:55) official Vietor: -4.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.31 7.00
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 26.19 5.00
MS Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.72
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.62 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 14:50) official Vietor: -4.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.41 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.73 9.00
3 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.11 7.00
4 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.57 5.00
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 25.98 2.00
6 368 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.80 1.00
MS Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 27.38
8 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 27.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 14:50) official Vietor: -4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.98 8.00
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.22 6.00
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 25.72 4.00
4 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2