<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien

Trnava (19. 6. 2022)

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 19.6.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:47.53 7.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:48.95 5.00
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.6.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:44.88 11.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:46.45 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:49.65 8.00
MS Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:50.92
5 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.91 6.00
6 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.08 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.6.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:52.83 7.00
MS Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:54.70
3 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 0:54.94 4.00
4 211 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:55.55 3.00
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:59.11 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:44.88 11.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:46.45 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:49.65 8.00
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:50.92
5 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:52.83 7.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.91 6.00
7 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.08 5.00
8 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:54.70
9 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 0:54.94 4.00
10 211 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:55.55 3.00
11 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:59.11 2.00