<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva

Banská Bystrica (24. 9. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.08 q
2 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.22
3 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.49
4 18 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 09.51
5 9 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.26
6 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.06
7 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 11.62
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.28 q
2 4 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.29
3 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.61
4 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.83
5 7 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.94
6 Ziman LeonardZiman Leonard 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.96
7 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.08
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 08.48 q
2 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 09.18
3 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.35
4 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.87
5 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.97
6 17 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.01
7 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.09
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.68 q
2 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.73 q
3 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.37
4 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.67
5 6 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.78
6 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.48
Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.57 q
2 Babjak MarekBabjak Marek 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
3 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.66
4 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 09.98
5 11 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.00
6 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.26
7 2 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.28
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.77 q
2 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.77
3 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.39
4 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 09.42
5 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.52
6 8 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.36
7 13 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.37
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.43 q
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.84
3 12 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.05
4 Chlebničan MarekChlebničan Marek 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.62
5 6 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.77
6 Sýkora SamuelSýkora Samuel 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 10.11
7 Valient TomášValient Tomáš 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 10.15
8 Zajac JakubZajac Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.05
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.08 q
2 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.28 q
3 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.43 q
4 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 08.48 q
5 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.57 q
6 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.68 q
7 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.73 q
8 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.77 q
8 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.77
10 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.84
11 12 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.05
12 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 09.18
13 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.22
14 4 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.29
15 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.35
16 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.37
17 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.39
18 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 09.42
19 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.49
20 18 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 09.51
21 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.52
22 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.61
22 Babjak MarekBabjak Marek 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
24 Chlebničan MarekChlebničan Marek 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.62
25 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.66
26 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.67
27 6 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.77
28 6 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.78
29 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.83
30 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.87
31 7 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.94
32 Ziman LeonardZiman Leonard 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.96
33 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.97
34 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 09.98
35 11 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.00
36 17 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.01
37 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.08
38 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.09
39 Sýkora SamuelSýkora Samuel 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 10.11
40 Valient TomášValient Tomáš 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 10.15
41 9 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.26
41 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.26
43 2 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.28
44 8 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.36
45 13 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.37
46 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.48
47 Zajac JakubZajac Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.05
48 Briestenský MarekBriestenský Marek 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.06
49 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 11.62
Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.9.2022 - 12:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 07.94
2 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.95
3 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 SB 08.41
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 08.41
5 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 SB 08.43
6 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 08.63
7 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 08.67
8 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.22
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.9.2022 - 12:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 08.20
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.35
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 SB 08.41
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 SB 08.47
5 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 3 SB 08.48
6 33 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 SB 08.67
7 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 08.74
8 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.94
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.44 q
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.21
3 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.43
4 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.04
5 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.07
6 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.32
7 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 11.21
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.35 q
2 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.22
3 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.49
4 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.57
5 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 10.27
6 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.62
7 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 10.80
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.46 q
2 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 09.05
3 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.11
4 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 09.20
5 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.72
6 Galambová JeniferGalambová Jenifer 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 10.01
7 27 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.69
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.52 q
2 31 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.96
3 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.52
4 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.09
5 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.16
6 Martišíková Lilly NellyMartišíková Lilly Nelly 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.22
7 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.29
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.78 q
2 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.29
3 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.41
4 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.78
5 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.94
6 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.37
7 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 8 11.13
Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 PB 08.49 q
2 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.14
3 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.46
4 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.51
5 46 Samasová TerezaSamasová Tereza 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.63
6 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.10
7 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.41
8 Holbová SimonaHolbová Simona 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 10.53
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 08.79 q
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.89
3 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.26
4 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.44
5 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.63
6 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.98
7 Salayová LarisaSalayová Larisa 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.92
Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.82 q
2 25 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.87
3 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 08.97
4 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.18
5 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.33
6 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.87
7 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.29
Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 17.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 24.9.2022 - 11:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84
2 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.90
3 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.19
4 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.32
5 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.54
6 Pastyrnáková NellaPastyrnáková Nella 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.92
7 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.98
8 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 10.11
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.35 q
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.44 q
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.46 q
4 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 PB 08.49 q
5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.52 q
6 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.78 q
7 33 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 08.79 q
8 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.82 q
9 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84
10 25 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.87
11 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.89
12 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.90
13 31 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.96
14 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 08.97
15 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 09.05
16 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.11
17 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.14
18 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.18
19 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.19
20 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 09.20
21 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.21
22 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.22
23 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.26
24 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.29
25 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.32
26 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 09.33
27 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.41
28 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.43
29 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.44
30 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.46
31 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.49
32 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.51
33 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.52
34 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.54
35 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.57
36 46 Samasová TerezaSamasová Tereza 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.63
36 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.63
38 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.72
39 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.78
40 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.87
41 Pastyrnáková NellaPastyrnáková Nella 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.92
42 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.94
43 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.98
43 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.98
45 Galambová JeniferGalambová Jenifer 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 10.01
46 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.04
47 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.07
48 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.09
49 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.10
50 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 10.11
51 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.16
52 Martišíková Lilly NellyMartišíková Lilly Nelly 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.22
53 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 10.27
54 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.29
54 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.29
56 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.32
57 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.37
58 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.41
59 Holbová SimonaHolbová Simona 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 10.53
60 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.62
61 27 Zvalová TamaraZvalová Tamara 09 09 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.69
62 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 10.80
63 Salayová LarisaSalayová Larisa 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.92
64 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 8 11.13
65 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 11.21
66 Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 17.10
Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 24.9.2022 - 12:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 08.93
2 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 SB 09.02
3 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 SB 09.02
4 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 09.04
5 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 09.09
6 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 09.17
7 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 09.20
8 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 SB 09.23
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.12 q
2 11 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.00
3 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.09
4 Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.32
5 27 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.53
6 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 11.17
7 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 12.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.31 q
2 Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 10.44
3 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 10.55
4 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.66
5 Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.11
6 23 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 11.17
7 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.31
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.28 q
2 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.41 q
3 1 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.97
4 7 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.04
5 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 10.30
6 26 Seko SebastiánSeko Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.35
7 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.80
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 09.13 q
2 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.88
3 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.47
4 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.70
5 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.13
6 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.72
7 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.38
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.33 q
2 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.72
3 4 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.19
4 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.40
5 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 11.46
6 Krasňan LeoKrasňan Leo 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.60
7 Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 PB 11.72
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.68
2 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.85
3 7 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.88
4 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.51
5 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 11.91
6 Slezák JakubSlezák Jakub 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.55
7 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.60
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 09.27 q
2 3 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 09.86
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.97
4 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.60
5 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.98
6 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 11.11
7 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.55
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 09.55
2 4 Follner OliverFollner Oliver 11 11 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 PB 09.56
3 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.58
4 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.21
5 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.49
6 Lahoda SamuelLahoda Samuel 11 11 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 11.06
7 Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 PB 11.51
Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 09.48
2 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 09.78
3 2 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.89
4 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.18
5 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.36
6 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.43
7 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 11.24
8 24 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.32
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 24.9.2022 - 10:25) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.24 q
2 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.83
3 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.27
4 16 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 10.53
5 15 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.89
6 Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.00
7 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.16
8 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.50
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.12 q
2 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 09.13 q
3 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.24 q
4 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 09.27 q
5 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.28 q
6 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.31 q
7 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.33 q
8 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.41 q
9 2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 09.48
10 6 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 09.55
11 4 Follner OliverFollner Oliver 11 11 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 PB 09.56
12 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.58
13 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.68
14 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.72
15 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 09.78
16 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.83
17 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.85
18 3 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 09.86
19 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.88
20 2 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.89
21 1 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.97
21 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 09.97
23 11 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.00
24 7 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.04
25 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.09
26 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.18
27 4 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.19
28 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.21
29 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.27
30 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 10.30
31 Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.32
32 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.36
33 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.40
34 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.43
35 Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 10.44
36 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.47
37 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.49
38 27 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.53
38 16 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 10.53
40 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 10.55
41 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.60
42 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.66
43 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.70
44 7 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.88
45 15 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.89
46 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.98
47 Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.00
48 Lahoda SamuelLahoda Samuel 11 11 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 11.06
49 Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.11
49 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 11.11
51 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.13
52 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.16
53 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 11.17
53 23 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 11.17
55 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 11.24
56 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.31
57 24 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.32
58 26 Seko SebastiánSeko Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.35
59 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 11.46
60 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.50
61 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.51
61 Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 PB 11.51
63 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.55
64 Krasňan LeoKrasňan Leo 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.60
65 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.72
65 Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 PB 11.72
67 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 11.91
68 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 12.24
69 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.38
70 Slezák JakubSlezák Jakub 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.55
71 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.60
72 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.80
Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 24.9.2022 - 12:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 SB 08.40
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 08.74
3 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 SB 08.79
4 Kenderová EmmaKenderová Emma 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 09.04
5 10 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 SB 09.15
6 33 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 SB 09.16
7 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.18
8 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.23
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.58 q
2 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.70
3 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.97
4 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.53
5 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.79
6 8 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 11.41
7 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 12.07
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.86 q
2 14 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 10.32
3 44 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 10.59
4 Šimočková LindaŠimočková Linda 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.10
5 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.30
6 Reháková ZuzanaReháková Zuzana 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.39
7 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 11.63
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 09.03 q
2 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.72
3 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 10.18
4 Mitašová SvetlanaMitašová Svetlana 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.82
5 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 10.84
6 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.36
7 45 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 11.41
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.15 q
2 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 10.07
3 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 10.24
4 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.47
5 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.69
6 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 11.09
7 12 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 11.19
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kenderová EmmaKenderová Emma 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.10 q
2 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 09.95
3 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 10.39
4 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 11.09
5 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 11.11
Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.42
2 Zahorcová LujzaZahorcová Lujza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 10.07
3 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.39
4 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.52
5 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.98
6 36 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.54
7 47 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 11.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.24 q
2 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.72
3 38 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 10.30
4 80 Vajsová ElaVajsová Ela 12 12 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 10.40
5 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.82
6 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.44
Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.50
2 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 10.01
3 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 10.36
4 41 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.74
5 Šištíková NinaŠištíková Nina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.94
6 Kasaková KarolinaKasaková Karolina 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 11.31
7 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.40
Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 09.33 q
2 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.16
3 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.19
4 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.69
5 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.69
6 78 Rajťuková NeliRajťuková Neli 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 11.11
7 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.55
8 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.15
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.61
2 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.65
3 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.63
4 Kollárová KarinKollárová Karin 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.75
5 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.92
6 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 11.01
7 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.48
8 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.02
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.70
2 79 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 PB 09.79
3 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.90
4 37 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.24
5 46 Kucejová TerezaKucejová Tereza 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 10.62
6 Drugdová AmáliaDrugdová Amália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.90
7 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 10.90
8 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.22
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.65
2 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.73
3 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 09.80
4 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 10.54
5 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.71
6 49 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.74
7 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 11.03
8 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 11.22
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 13 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 09.36
2 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.56
3 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 09.81
4 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.52
5 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.78
6 Šróbová LilienŠróbová Lilien 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.91
7 63 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 11.20
8 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.28
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 14 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.23 q
2 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.25
3 42 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.50
4 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.58
5 Faťarová NelaFaťarová Nela 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.08
6 Tököliová NinaTököliová Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.19
7 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.42
8 Vanková LenkaVanková Lenka 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 13.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 15 (so, 24.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.82
2 29 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.87
3 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.16
4 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.28
5 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.44
6 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.81
7 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.09
8 Uhrinová EmaUhrinová Ema 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.58
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.58 q
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.86 q
3 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 09.03 q
4 Kenderová EmmaKenderová Emma 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.10 q
5 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.15 q
6 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.23 q
7 10 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.24 q
8 33 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 09.33 q
9 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 09.36
10 31 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.42
11 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.50
12 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.56
13 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.61
14 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.65
14 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.65
16 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.70
16 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.70
18 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.72
18 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.72
20 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.73
21 79 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 PB 09.79
22 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 09.80
23 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 09.81
24 30 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.82
25 29 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.87
26 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.90
27 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 09.95
28 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.97
29 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 10.01
30 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 10.07
30 Zahorcová LujzaZahorcová Lujza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 10.07
32 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.16
32 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.16
34 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 10.18
35 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.19
36 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 10.24
36 37 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.24
38 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.25
39 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.28
40 38 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 10.30
41 14 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 10.32
42 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 10.36
43 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 10.39
43 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.39
45 80 Vajsová ElaVajsová Ela 12 12 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 10.40
46 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.44
47 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.47
48 42 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 10.50
49 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.52
49 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.52
51 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.53
52 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 10.54
53 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.58
54 44 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 10.59
55 46 Kucejová TerezaKucejová Tereza 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 10.62
56 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.63
57 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.69
57 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.69
57 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.69
60 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.71
61 41 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.74
61 49 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.74
63 Kollárová KarinKollárová Karin 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.75
64 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.78
65 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.79
66 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.81
67 Mitašová SvetlanaMitašová Svetlana 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.82
67 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.82
69 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 10.84
70 Drugdová AmáliaDrugdová Amália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.90
70 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 10.90
72 Šróbová LilienŠróbová Lilien 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.91
73 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.92
74 Šištíková NinaŠištíková Nina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.94
75 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.98
76 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 11.01
77 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 11.03
78 Faťarová NelaFaťarová Nela 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.08
79 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 11.09
79 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 11.09
79 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.09
82 Šimočková LindaŠimočková Linda 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.10
83 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 11.11
83 78 Rajťuková NeliRajťuková Neli 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 11.11
85 12 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 11.19
85 Tököliová NinaTököliová Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.19
87 63 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 11.20
88 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.22
88 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 11.22
90 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.28
91 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.30
92 Kasaková KarolinaKasaková Karolina 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 11.31
93 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.36
94 Reháková ZuzanaReháková Zuzana 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.39
95 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.40
96 8 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 11.41
96 45 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 11.41
98 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.42
99 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.44
100 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.48
101 36 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.54
102 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.55
103 Uhrinová EmaUhrinová Ema 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.58
104 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 11.63
105 47 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 11.66
106 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 12.07
107 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.15
108 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.02
109 Vanková LenkaVanková Lenka 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 13.19
Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.9.2022 - 14:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 20.08
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 20.22
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 20.60
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 20.77
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 20.86
6 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 21.35
7 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 24.9.2022 - 14:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 21.74
2 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.89
3 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 22.90
4 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 23.24
5 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.73
6 4 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.76
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 24.9.2022 - 14:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.49
2 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.72
3 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.91
4 13 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.08
Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 24.9.2022 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.51
2 3 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 6 24.77
3 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 25.13
4 Valient TomášValient Tomáš 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.36
5 Šarlay SamuelŠarlay Samuel 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 28.45
Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 20.08
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 20.22
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 20.60
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 20.77
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 20.86
6 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 21.35
7 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.65
8 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 21.74
9 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.89
10 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 22.90
11 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 23.24
12 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.51
13 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.73
14 4 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.76
15 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.49
16 Srnka MatúšSrnka Matúš 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.72
17 3 Kubo TomášKubo Tomáš 10 10 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 6 24.77
18 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 25.13
19 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.91
20 13 Hudec SamuelHudec Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.08
21 Valient TomášValient Tomáš 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.36
22 Šarlay SamuelŠarlay Samuel 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 28.45
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20.39
2 32 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 20.41
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 20.47
4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 21.33
5 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.19
6 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.57
7 25 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.61
8 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.71
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 21.67
2 23 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 21.96
3 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 22.17
4 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.42
5 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.88
6 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.99
7 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.69
8 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 23.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 21.73
2 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 23.15
3 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.26
4 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 23.48
5 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.72
6 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.85
7 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.97
34 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 23.51
2 22 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 23.64
3 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.08
4 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.55
5 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.89
6 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.47
Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 23.01
2 43 Bíziková SofiaBíziková Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 25.14
3 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.10
4 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.43
5 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 28.15
Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 23.30
2 Gazíková AdrianaGazíková Adriana 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.50
3 49 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 23.56
4 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 23.83
5 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.23
6 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 24.77
7 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 26.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kocholpvá AlexandraKocholpvá Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 22.90
2 Olekšáková NelaOlekšáková Nela 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.46
3 24 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 23.79
4 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 24.09
5 40 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 24.84
6 Pastyrnáková NellaPastyrnáková Nella 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 25.40
7 Litvajová AdrianaLitvajová Adriana 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 27.24
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 23.22
2 Žilková NinaŽilková Nina 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 23.55
3 7 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 23.95
4 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.45
5 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.63
6 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.28
7 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 28.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Samasová TerezaSamasová Tereza 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.89
2 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.48
3 44 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.51
4 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 25.62
5 Martišíková Lilly NellyMartišíková Lilly Nelly 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.14
6 28 Malatinská EllaMalatinská Ella 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 27.30
7 30 Smreková ViktóriaSmreková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 30.52
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20.39
2 32 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 20.41
3