<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov, dorast, juniori a dospelí

Košice (26. 5. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 26.5.2018 - 10:00) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Lazor MartinLazor Martin 84 84 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.83
2 70 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.39
3 9 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.64
22 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 DNF
21 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 DNF
Celkom 5 pretekárov

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:40) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Lazor MartinLazor Martin 84 84 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.70
2 21 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 11.71
3 22 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 11.83
4 70 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.11
5 9 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.25
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:40) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.77
2 62 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.23
3 24 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.28
4 10 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.84
5 19 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.30
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 26.5.2018 - 10:00) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.67
2 62 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.24
3 10 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.78
24 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
19 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.82
2 71 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.16
3 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.31
4 2 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 12.60
5 14 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.89
6 64 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.04
6 Prazňák PeterPrazňák Peter 01 01 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.5.2018 - 08:45) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.06
2 133 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.29
3 69 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.64
4 40 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 12.83
5 1 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 13.07
6 42 Sidor FilipSidor Filip 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 7 13.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.82
2 15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.06
3 71 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.16
4 133 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.29
5 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.31
6 2 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 12.60
7 69 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.64
8 40 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 12.83
9 14 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 12.89
10 64 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.04
11 1 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 13.07
12 42 Sidor FilipSidor Filip 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 7 13.51
6 Prazňák PeterPrazňák Peter 01 01 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:00) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.75
2 15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.01
3 71 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.05
4 133 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.13
5 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.26
6 40 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 1 12.70
7 69 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.78
2 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:00) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.46
2 95 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 13.41
3 98 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 13.55
4 126 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 14.60
Celkom 4 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 26.5.2018 - 10:10) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.50
2 95 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 13.55
3 98 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.64
4 126 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 14.66
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.95
2 116 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.09
3 112 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.44
4 117 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.80
5 90 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.93
6 82 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 1 14.27
7 75 Ballova NataliaBallova Natalia 03 03 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 15.17
8 120 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.23
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži

(so, 26.5.2018 - 11:15) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 24.25
2 22 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 24.25
3 70 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.65
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniori

(so, 26.5.2018 - 11:15) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.73
2 26 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.61
3 10 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.02
4 62 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.45
5 31 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.51
24 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 11:15) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.85
2 71 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.56
3 133 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.84
4 30 Svat PatrikSvat Patrik 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.03
5 63 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.04
11 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky

(so, 26.5.2018 - 11:30) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.10
2 122 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.88
3 95 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 5 27.78
4 126 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 30.78
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 11:30) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.31
2 116 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.79
3 115 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.57
4 87 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.10
5 99 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 28.46
6 119 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.94
7 118 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.34
8 120 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.20
Celkom 8 pretekárov

400 m - Juniori

(so, 26.5.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:55.79
Poznámky:
Bežal v behu s dorastencami.
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:57.12
2 68 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:57.63
3 69 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:59.23
4 63 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:00.41
Celkom 4 pretekári

400 m - Juniorky

(so, 26.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:01.02
2 98 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:01.07
Poznámky:
Bežali v behu s dorastenkami.
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 1:03.70
2 110 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:03.84
3 118 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.79
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:11.94
2 55 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:13.46
3 1 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:15.65
Celkom 3 pretekári

800 m - Ženy

(so, 26.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
104 Krajňáková LíviaKrajňáková Lívia 89 89 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:34.60
Poznámky:
Bežala v behu s dorastenkami.
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:28.13
2 131 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:39.12
3 77 Spišáková BarboraSpišáková Barbora 03 03 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:41.27
4 96 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:47.68
5 101 Kolcunová SoňaKolcunová Soňa 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3:03.04
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 26.5.2018 - 09:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 3 4:18.94
2 50 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4:23.15
3 3 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 4:37.66
4 46 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:39.88
Celkom 4 pretekári

1500 m - Ženy

(so, 26.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 106 Pavúková SimonaPavúková Simona 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 5:54.07
2 102 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 5:58.55
3 105 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 6:09.55
4 74 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 6:10.63
Celkom 4 pretekári

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16:25.92
2 49 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17:04.24
3 47 Kušnirik MartinKušnirik Martin 84 84 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17:10.86
4 67 Molčan JozefMolčan Jozef 67 67 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17:30.88
5 45 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17:30.90
129 Halagarda PeterHalagarda Peter 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNF
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:30) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.81
2 115 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.65
3 119 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 17.21
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:15) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
36 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 22.10
Poznámky:
ručné meranie
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
61 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.50
17 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14.90
Poznámky:
R. Voľanský - splnený limit B na majstrovstvá Európy do 17 rokov
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
60 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:01.26
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
113 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:18.80
125 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:30.30
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(so, 26.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 155160165170175180185
1 19 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 180 ---xoxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 155160165170175
1 38 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 170 -xoxoxoxxx
2 37 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 165 oooxxx
3 52 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 165 -oxoxxx
4 14 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 160 -xoxxx
5 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 160 oxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150155
1 82 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 150 ----oxoxoxxx
2 100 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 145 -----oxxx
3 96 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 145 -ooooxoxxx
4 92 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 140 oooxoxoxxx
5 109 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 135 -o-oxxx
6 93 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 125 xooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 265285305325335345355365395415425435
1 18 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 425 --------oooxxx
2 16 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 355 ooooxxooxoxx-
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 195205215225
1 90 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 215 oxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 26.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
98 98 611 +2.3 m/s 595 +0.7 m/s 579  +0.2-490  +1.1579602  +2.1611  +2.3595  +0.7
2 9 Sabol DanielSabol Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
77 77 543 +3.4 m/s 536 +0.9 m/s 523  +0.2521  -0.1523  +0.5523543  +3.4536  +0.9531  +0.2
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 26.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 693 +2.7 m/s 688 +0.2 m/s x688  +0.2693  +2.7693690  +2.6--
2 58 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 631 +1.3 m/s 606  +0.2614  +1.3-614631  +1.3-610  +0.2
3 54 Herstek MarekHerstek Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 608 +1.2 m/s 608  +1.2xx608xxx
4 12 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 603 +2.5 m/s 575 +0.5 m/s x575  +0.5x575 +1.6603  +2.5 +0.8
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 633 +2.0 m/s 621  -0.1-621  +0.4621633  +2.0--
2 15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 604 +1.7 m/s x581  +1.5530  +1.7581558  +1.3604  +1.7x
3 11 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 543 +0.8 m/s 543  +0.8x397  +0.2543x530  +0.5540  +0.4
4 133 Sedlák ErikSedlák Erik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 537 +0.3 m/s 537  +0.3490  -1.1497  +0.2537502  +0.2491  -0.1537  +0.2
5 42 Sidor FilipSidor Filip
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 512 +1.0 m/s 512  +1.0485  +1.4x512476  +1.3-463  +0.2
6 43 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 510 +0.2 m/s 489  -0.1428  +1.0449  +1.2489510  +0.2482  -0.1502  +1.8
7 40 Janok MarekJanok Marek
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 502 +0.2 m/s 497  -0.1502  +0.2x502--x
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 09:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 123 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 535 -1.5 m/s 535  -1.5528  +1.1532  +0.3535511  +0.2528  -0.1x
2 128 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 473 +1.3 m/s 423  -0.1450  +1.4473  +1.3473439  +0.2448  -0.1x
3 132 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 465 +1.0 m/s 421  -0.3456  +1.9465  +1.0465444  +0.2432  -0.1461  +0.5
4 117 Lauffová NinaLauffová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 462 +1.4 m/s 433  -1.3458  +1.4450  +1.5458443  +0.2450  -0.7462  +1.4
5 94 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 441 -0.1 m/s 441  -0.1x435  -0.1441412  +0.2441  -1.6435  +2.1
6 112 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 433 +0.2 m/s 426  +0.2415  -0.1424  +0.7426433  +0.2396  -1.6411  +0.9
7 75 Ballova NataliaBallova Natalia
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
03 03 433 +0.2 m/s 421  -0.9433  +0.2x433x410  -1.1x
8 88 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 420 +0.2 m/s 420  +0.2x411  +0.7420413  +0.2xx
9 93 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 420 -1.2 m/s 420  -1.2406  +1.7x4200.00.00.0
10 113 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 411 +2.3 m/s 401 +0.2 m/s x411  +2.3401  +0.24110.00.00.0
11 77 Spišáková BarboraSpišáková Barbora
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
03 03 385 +0.2 m/s 374  -0.7385  +0.2x3850.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 26.5.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 13.80 -0.1 m/s  -0.713,80  -0.1 -0.113,8013,75  +0.2x13,54  +0.2
2 58 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 12.72 +0.6 m/s 11,97  -1.912,57  -0.112,68  -0.112,6812,72  +0.6x-
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 128 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 09.48 -0.1 m/s 08,94  -1.209,48  -0.109,30  +1.209,4809,04  +1.309,31  +1.4-
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 81 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 12.85 12,8012,85x12,8512,55xx
2 103 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 11.04 10,4710,87x10,8710,6711,0410,24
3 74 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.94 09,3809,9408,9209,9409,4309,3509,20
4 102 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 09.60 08,7109,1308,6909,1309,6009,5609,05
5 108 Lazorová AlexandraLazorová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 09.11 07,7509,1108,4809,1108,6008,3008,59
6 76 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
04 04 08.99 08,5208,9208,7508,9208,9908,9308,81
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 26.5.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 09.89 09,2109,2609,8909,89xxx
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
02 02 13.26 12,1413,0613,2613,2611,4412,5612,81
2 34 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 12.88 12,4812,5812,7012,7012,88x12,69
3 5 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
01 01 12.35 11,8411,2111,3511,8410,0612,3511,80
4 27 Gazdačko ErikGazdačko Erik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
01 01 11.06 10,45x11,0611,0610,3310,1910,52
5 51 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 09.25 09,2509,1608,6509,2508,9008,9009,03
6 33 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 08.21 07,9008,1308,2108,2107,86xx
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 26.5.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Helmanovský PatrikHelmanovský Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 13.74 x12,7413,5613,5613,74xx
2 66 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 10.90 09,9909,4509,5009,9910,90x09,74
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 26.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 33.61 33,01xx33,0133,6133,28x
2 83 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
96 96 26.10 20,3523,3723,0423,3726,10x-
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 127 Javorská SarahJavorská Sarah
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 29.18 25,7526,9228,8428,8428,9329,1828,06
2 90 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 25.96 20,94x25,9625,9624,5225,2525,53
3 102 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 24.75 24,7024,7523,1224,7523,5722,76x
4 124 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 19.17 16,6619,1718,7219,1717,3718,08x
5 111 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 16.35 16,3515,2713,5716,3514,9615,58x
6 121 Rečičárová SáraRečičárová Sára
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 16.05 -x16,0516,0514,9015,9415,03
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 08:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 41.53 40,1339,31x40,13x39,5341,53
2 56 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 37.59 34,04x37,5937,5936,1637,52x
3 52 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 34.28 34,28xx34,28xx32,21
4 51 Artim FabiánArtim Fabián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 30.97 x28,72x28,7230,9730,65x
5 43 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 22.10 ---0-x22,10
39 Jackanič LeoJackanič Leo
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 NM xxx0.0---
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 26.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Helmanovský PatrikHelmanovský Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 45.30 37,63x41,1641,1645,05x45,30
2 66 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 33.30 x31,2330,5831,2331,5633,3031,76
3 54 Herstek MarekHerstek Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 26.36 25,13--25,13--26,36
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 26.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Samuelis PeterSamuelis Peter
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
90 90 34.94 34,70xx34,7034,94xx
2 20 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
74 74 28.06 xx24,8824,8826,7327,5228,06
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 81 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 29.10 29,1025,6127,1429,10x26,9227,37
2 108 Lazorová AlexandraLazorová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 25.30 x21,0322,8422,8424,3725,30x
3 124 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 20.91 20,7618,8719,9220,7619,9820,4520,91
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 36.83 36,8331,5836,4636,83xx33,63
2 56 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 25.26 25,0925,26x25,2621,4521,8022,23
3 39 Jackanič LeoJackanič Leo
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 23.48 21,3023,48x23,4822,6922,1721,76
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 26.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 49.89 x48,28x48,28xx49,89
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 74 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 28.62 xxx0.0xx28,62
2 101 Kolcunová SoňaKolcunová Soňa
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 23.73 21,36xx21,3620,4421,9323,73
3 111 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 23.22 16,2520,7921,6021,6023,2222,4723,22
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 26.5.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 89 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 38.85 35,5436,4834,3336,4835,7237,3038,85
2 83 Vargová MiroslavaVargová Miroslava
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
96 96 37.72 29,6337,72-37,72-xx
3 79 Džambová BarboraDžambová Barbora
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 29.06 x27,7027,2027,7026,7228,0329,06
80 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 26.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 73 Tkáč AdamTkáč Adam
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
04 04 38.42 x36,7335,7736,7336,1438,3338,42
2 41 Ragan MartinRagan Martin
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 36.55 34,7034,0936,5536,5535,8634,20x
3 60 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 36.40 36,40xx36,40x--
4 68 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 34.88 x34,4233,3234,42x34,88-
5 16 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 26.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 72 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
90 90 68.15 x68,15x68,15xxx
2 130 Samuelis PeterSamuelis Peter
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
90 90 44.00 x42,90x42,9042,3244,00x
3 36 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
98 98 34.31 34,3132,1833,4034,31x31,42-
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(so, 26.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 54.12 51,7753,2254,1254,12x53,42x
2 62 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 37.85 37,8530,7232,9737,8533,25--
Celkom 2 pretekárov

4 x 100 m kluby - Juniori

(so, 26.5.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Németh, Krajčír, Veľký, Hlaváč Németh, Krajčír, Veľký, Hlaváč Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:45.64
2 63 Haják, Kalakay, Sopko, Váňa Haják, Kalakay, Sopko, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:50.40
52 Jackanin, Dzurišin, Kaliňák, Vašičkanin Jackanin, Dzurišin, Kaliňák, Vašičkanin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky

(so, 26.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Brachová, Fotulová, Kuczik, Rusnáková Brachová, Fotulová, Kuczik, Rusnáková AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 3 0:50.43
2 113 Azariová, Diňová, Mikušova, Géciová Azariová, Diňová, Mikušova, Géciová AK Slávia TU Košice BAK Slávia TU Košice B 4 0:53.87
3 120 Ongáľová, Radráková, Semanova, Rečičárová Ongáľová, Radráková, Semanova, Rečičárová AK Slávia TU Košice CAK Slávia TU Košice C 5 0:57.57
Celkom 3 pretekári