<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov, dorast, juniori a dospelí

Košice (26. 5. 2018)

Skok do výšky - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 180

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 38 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 170
2 37 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 165
3 52 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 165

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 82 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 150
2 100 Naďová NatáliaNaďová Natália 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 145
3 96 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 145

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 425
2 16 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 355

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 215

Skok do diaľky - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 611
2 9 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 543

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 26 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 693
2 58 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 631
3 54 Herstek MarekHerstek Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 608

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 61 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 633
2 15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 604
3 11 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 543

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 123 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 535
2 128 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 473
3 132 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 465

Trojskok - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.80
2 58 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.72

Trojskok - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 128 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 09.48

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Lenková DenisaLenková Denisa 02 02 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 12.85
2 103 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 11.04
3 74 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.94

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 80 Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 09.89

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 13.26
2 34 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 12.88
3 5 Kozár MartinKozár Martin 01 01 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 12.35

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 53 Helmanovský PatrikHelmanovský Patrik 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.74
2 66 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.90

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 80 Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 33.61
2 83 Vargová MiroslavaVargová Miroslava 96 96 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 26.10

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Javorská SarahJavorská Sarah 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 29.18
2 90 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.96
3 102 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 24.75

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 41.53
2 56 Kaliňák PeterKaliňák Peter 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.59
3 52 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.28

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 53 Helmanovský PatrikHelmanovský Patrik 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.30
2 66 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 33.30
3 54 Herstek MarekHerstek Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.36

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 130 Samuelis PeterSamuelis Peter 90 90 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 34.94
2 20 Veľký DušanVeľký Dušan 74 74 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 28.06

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Lenková DenisaLenková Denisa 02 02 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 29.10
2 108 Lazorová AlexandraLazorová Alexandra 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.30
3 124 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.91

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 36.83
2 56 Kaliňák PeterKaliňák Peter 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.26
3 39 Jackanič LeoJackanič Leo 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 23.48

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.89

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 74 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 28.62
2 101 Kolcunová SoňaKolcunová Soňa 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 23.73
3 111 Belišová RadkaBelišová Radka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.22

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 89 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 38.85
2 83 Vargová MiroslavaVargová Miroslava 96 96 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 37.72
3 79 Džambová BarboraDžambová Barbora 00 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 29.06

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 73 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 38.42
2 41 Ragan MartinRagan Martin 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 36.55
3 60 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.40

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik 90 90 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 68.15
2 130 Samuelis PeterSamuelis Peter 90 90 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 44.00
3 36 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 34.31

Hod oštepom 800 g - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel 00 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 54.12
2 62 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 37.85