<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov, dorast, juniori a dospelí

Košice (26. 5. 2018)

100 m - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 8 Lazor MartinLazor Martin 84 84 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.70
2 21 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 11.71
3 22 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 11.83

100 m - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 65 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.77
2 62 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.23
3 24 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11.28

100 m - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.75
2 15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.01
3 71 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.05

100 m - Juniorky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 91 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.46
2 95 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 13.41
3 98 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.55

100 m - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 123 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.95
2 116 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.09
3 112 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.44

200 m - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 21 Bolcár AndrejBolcár Andrej 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 24.25
2 22 Grivalský JánGrivalský Ján 98 98 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 24.25
3 70 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.65

200 m - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 65 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.73
2 26 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.61
3 10 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.02

200 m - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.85
2 71 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.56
3 133 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.84

200 m - Juniorky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 91 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.10
2 122 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.88
3 95 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 27.78

200 m - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 114 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.31
2 116 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.79
3 115 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.57

400 m - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 31 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 55.79

400 m - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 57.12
2 68 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 57.63
3 69 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 59.23

400 m - Juniorky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 122 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 61.02
2 98 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 61.07

400 m - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 99 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 63.70
2 110 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 63.84
3 118 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 65.79

800 m - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:11.94
2 55 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:13.46
3 1 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:15.65

800 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

800 m - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:28.13
2 131 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:39.12
3 77 Spišáková BarboraSpišáková Barbora 03 03 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:41.27

1500 m - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 4:18.94
2 50 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4:23.15
3 3 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4:37.66

1500 m - Ženy (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 106 Pavúková SimonaPavúková Simona 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5:54.07
2 102 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína 01 01 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5:58.55
3 105 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6:09.55

5000 m - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 50 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16:25.92
2 49 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17:04.24
3 47 Kušnirik MartinKušnirik Martin 84 84 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17:10.86

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 114 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.81
2 115 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.65
3 119 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.21

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

4 x 100 m kluby - Juniori (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 15 Németh, Krajčír, Veľký, Hlaváč Németh, Krajčír, Veľký, Hlaváč Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 45.64
2 63 Haják, Kalakay, Sopko, Váňa Haják, Kalakay, Sopko, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.40

4 x 100 m kluby - Dorastenky (sobota, 26.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 114 Brachová, Fotulová, Kuczik, Rusnáková Brachová, Fotulová, Kuczik, Rusnáková AK Slávia TU Košice AAK Slávia TU Košice A 50.43
2 113 Azariová, Diňová, Mikušova, Géciová Azariová, Diňová, Mikušova, Géciová AK Slávia TU Košice BAK Slávia TU Košice B 53.87
3 120 Ongáľová, Radráková, Semanova, Rečičárová Ongáľová, Radráková, Semanova, Rečičárová AK Slávia TU Košice CAK Slávia TU Košice C 57.57