<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov stredných škôl

Nové Zámky (19. 6. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.79
2 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.84
3 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.64
4 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.30
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23.11
2 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.79
2 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.84
3 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.64
4 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23.11
5 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.30
5 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.30

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.71
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.87
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.22
4 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.51
5 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.10
2 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27.90
3 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.90
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.71
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.87
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.22
4 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.51
5 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.02
6 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.10
7 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27.90
8 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.90