<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov stredných škôl

Nové Zámky (19. 6. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.44
2 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.49
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.73
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.23
5 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.83
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.98
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.37
4 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.16
5 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 16.57
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.83
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.98
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.37
4 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.44
5 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.49
6 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.73
7 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.16
8 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.23
9 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.30
10 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 16.57