<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov stredných škôl

Nové Zámky (19. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.93
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11.19
3 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.35
4 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.52
5 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11.56
Celkom 5 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.45
2 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.51
3 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.67
4 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 13.08
5 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.15
6 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.32
Celkom 6 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.79
2 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.84
3 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.64
4 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.30
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23.11
2 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.30
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.79
2 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.84
3 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.64
4 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23.11
5 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.30
5 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.30

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.71
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.87
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.22
4 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.51
5 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.10
2 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27.90
3 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.90
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.71
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 25.87
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.22
4 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.51
5 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.02
6 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.10
7 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27.90
8 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.90

400 m - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:49.7
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 0:50.0
3 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:51.5
4 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 0:53.0
5 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:54.5
6 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:57.5
Celkom 6 pretekárov

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:57.85
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:00.27
3 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:00.83
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:04.81
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:58.68
3 Hirko MilošHirko Miloš 99 99 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2:02.83
4 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:03.48
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:03.95
8 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:14.39
Celkom 5 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:22.7
2 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:24.6
3 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:25.5
5 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:31.6
6 Jakab NapsugárJakab Napsugár 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:32.1
7 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:33.7
8 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:39.5
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:47.49
2 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:02.12
3 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5:03.20
4 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5:06.20
5 Drahovská LýdiaDrahovská Lýdia 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:08.71
6 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:23.62
7 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5:26.05
8 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5:38.32
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09:21.6
2 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:31.7
3 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09:39.2
4 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 09:49.6
8 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10:28.6
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.44
2 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.49
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.73
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.23
5 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.83
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.98
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.37
4 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.16
5 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 16.57
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.83
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.98
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.37
4 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.44
5 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.49
6 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.73
7 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.16
8 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.23
9 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.30
10 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 16.57

Skok do výšky - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
2 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 185
3 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 185
4 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 173
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Beh)

Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 165
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 162
3 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 162
4 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 159
5 Králiková RomanaKráliková Romana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
00 00 159
7 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 156
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 670 -0.1 m/s 630  0,00 659  0,00 643  -0,70 659 662  -0,50 670  -0,10 666  1,30
2 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
00 00 647 +0.0 m/s x 628  -1,00 542  0,10 628 x x 647  0,00
3 Lantoš MarcelLantoš Marcel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
99 99 644 +0.5 m/s 644  0,50 601  0,00 x 644 631  0,50 615  -0,10 x
4 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 636 +0.0 m/s 636  0,00 615  0,00 425  -0,70 636 595  -0,30 625  -0,80 599  0,00
5 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 620 -0.7 m/s 620  -0,70 599  0,30 479  -2,40 620 509  0,80 x -
6 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 613 +0.0 m/s x x 594  0,90 594 613  0,00 591  0,00 598  -0,20
7 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 604 +0.0 m/s 582  0,00 580  -0,40 603  -1,30 603 601  -0,30 604  0,00 598  0,00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Beh)

Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 573 +1.5 m/s 539  -1,00 545  0,00 x 545 573  1,50 x x
2 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 552 +0.2 m/s 523  0,90 x 552  0,20 552 551  1,10 548  0,00 x
3 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 520 +1.5 m/s 506  0,00 508  0,00 513  0,00 513 512  0,70 519  0,00 520  1,50
4 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 519 +2.6 m/s 494 -1.1 m/s 519  2,60 494  -1,10 457  0,00 519 x x 492  1,20
5 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 498 +0.0 m/s x 429  0,00 x 429 452  0,00 498  0,00 x
6 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 483 +0.0 m/s 476  -1,50 483  0,00 - 483 477  1,00 483  -1,10 x
7 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 468 +0.0 m/s x 468  0,00 x 468 x x x
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Ženy (Beh)

Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 13.95 0.0
2 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 13.55 0.0
3 Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
98 98 12.70 0.0
4 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 12.66 0.0
6 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10.42 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 19.80 0.0
2 Guňovský MarekGuňovský Marek
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 16.20 0.0
3 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 16.14 0.0
4 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 14.45 0.0
5 Branderský KristiánBranderský Kristián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
98 98 12.11 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy (Beh)

Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 33.55 0.0
2 Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
98 98 32.50 0.0
3 Javorská SarahJavorská Sarah
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 29.50 0.0
4 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 27.05 0.0
5 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 25.05 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 54.46 0.0
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 50.06 0.0
3 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 44.73 0.0
4 Branderský KristiánBranderský Kristián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
98 98 39.85 0.0
5 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 37.92 0.0
6 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 30.65 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Ženy (Beh)

Beh 02 (ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 34.18 0.0
2 Haviarová ZuzanaHaviarová Zuzana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 32.84 0.0
3 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 31.81 0.0
4 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 30.95 0.0
5 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 30.91 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Muži

(ut, 19.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 68.39 0.0
2 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 63.62 0.0
3 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 55.57 0.0
4 Kvorka MatejKvorka Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 50.61 0.0
6 Vitáloš RolandVitáloš Roland
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
00 00 39.48 0.0
Celkom 5 pretekárov