<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (11. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.03
2 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.19
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.23
4 80 Hollý PeterHollý Peter 91 91 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.92
Celkom 4 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.00
2 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.13
3 78 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.29
4 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.33
5 75 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.74
6 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.76
7 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.92
Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.84
2 80 Hollý PeterHollý Peter 91 91 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.92
3 79 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.04
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30
Celkom 4 pretekári

60 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.19
80 Hollý PeterHollý Peter 91 91 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 07.92
Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.23
Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 08.30
Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.79
75 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.64
78 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.27
79 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11 08.04
Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.31
Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.71
77 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 07.84
Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.03
Celkom 12 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.27
2 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.31
3 75 Tsimbazafy Jean DossaTsimbazafy Jean Dossa 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 07.64
4 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.71
5 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.79
6 77 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.84
7 79 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.04
8 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.34
2 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.36
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.40
4 41 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.57
5 72 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.75
6 Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.03
7 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.21
70 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 13:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.32
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.38
3 70 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.75
4 72 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.80
Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 DNS
Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
41 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55
2 97 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.59
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.67
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.03
5 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.65
6 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.83
7 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.90
8 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.33
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.11
2 56 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.17
3 63 Sauer MárioSauer Mário 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 08.92
4 50 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.10
5 56 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.21
6 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.17
Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.55
2 97 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.59
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.67
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.03
5 53 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.11
6 56 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.17
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.65
8 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.83
9 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.90
10 63 Sauer MárioSauer Mário 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 08.92
11 50 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.10
12 56 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.21
13 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.33
14 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.17
Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.54
2 97 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.65
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.71
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.11
5 53 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.15
6 56 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.17
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 13:11) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS
50 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
56 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
63 Sauer MárioSauer Mário 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.55
2 97 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.59
3 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.67
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.03
5 53 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.11
6 56 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.17
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.65
8 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.83
9 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 08.90
10 63 Sauer MárioSauer Mário 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10 08.92
11 50 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 09.10
12 56 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 09.21
13 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 09.33
14 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 10.17
Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 DNS
Celkom 15 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.44
2 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.91
3 24 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.51
4 30 Binčík PeterBinčík Peter 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.71
5 18 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.80
6 17 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.27
27 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.58
2 25 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 08.83
3 21 Sauer LeoSauer Leo 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 08.87
4 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.63
5 22 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.71
6 Beláň PeterBeláň Peter 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.86
7 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.04
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 09:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.63
2 23 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.03
3 26 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.44
4 29 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
5 40 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.80
6 28 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.35
7 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.39
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 08.44
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.58
3 35 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.63
4 25 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 08.83
5 21 Sauer LeoSauer Leo 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 08.87
6 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.91
7 23 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.03
8 26 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.44
9 24 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.51
10 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.63
11 30 Binčík PeterBinčík Peter 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.71
11 22 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.71
13 29 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
14 18 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.80
14 40 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.80
16 Beláň PeterBeláň Peter 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.86
17 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.04
18 17 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.27
19 28 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.35
20 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.39
27 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 08.44
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.58
3 35 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.63
4 25 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08.83
5 21 Sauer LeoSauer Leo 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.87
6 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.91
7 23 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.03
8 26 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.44
9 24 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.51
10 20 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.63
11= 30 Binčík PeterBinčík Peter 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.71
11= 22 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.71
13 29 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.72
14= 18 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.80
14= 40 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.80
16 Beláň PeterBeláň Peter 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.86
17 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04
18 17 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.27
19 28 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.35
20 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.39
27 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 21 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 64 64 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.28
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Vanovčanová HanaVanovčanová Hana 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 64 64 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.55
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 08.39
Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.39
Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.45
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 13:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.30
2 5 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.35
Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF
Celkom 3 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.25
2 98 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.37
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.41
4 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.47
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.52
6 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.53
7 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.59
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.48
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.59
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.61
4 99 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.73
5 54 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.76
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.81
7 53 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.05
8 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.24
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.10
2 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.17
3 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.22
4 Stachová SofiaStachová Sofia 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.62
5 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.84
6 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 10.03
7 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.20
Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.31
2 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.32
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.25
2 98 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.37
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.41
4 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.47
5 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.48
6 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.52
7 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.53
8 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.59
8 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.59
10 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.61
11 99 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.73
12 54 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.76
13 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.81
14 53 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.05
15 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.10
16 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.17
17 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.22
18 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.24
19 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.31
20 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.32
21 Stachová SofiaStachová Sofia 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.62
22 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.84
23 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 10.03
24 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.20
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.25
2 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.33
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.35
4 98 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.38
5 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.51
6 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.57
7 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.65
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2018 - 13:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.51
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.58
3 99 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.76
4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.84
5 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.18
53 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DNS
54 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.25
2 98 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.37
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.41
4 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.47
5 Kačníková PatríciaKačníková Patrícia 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.48
6 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.52
7 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.53
8= Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 08.59
8= Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 08.59
10 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 08.61
11 99 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 08.73
12 54 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 08.76
13 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 08.81
14 53 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 09.05
15 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 09.10
16 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17 09.17
17 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 18 09.22
18 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 19 09.24
19 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 20 09.31
20 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21 09.32
21 Stachová SofiaStachová Sofia 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 22 09.62
22 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23 09.84
23 Suchá VeronikaSuchá Veronika 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 24 10.03
24 Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 25 10.20
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26 DNS
Celkom 26 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.85
2 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
3 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.12
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.23
5 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.52
6 34 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 09.52
7 12 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.13
8 17 Binčíková PetraBinčíková Petra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.15
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 33 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.15
3 26 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.32
4 29 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.35
5 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.42
6 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.94
7 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.52
Bobáňová KláraBobáňová Klára 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2018 - 09:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.02
2 24 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.39
3 19 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.93
4 44 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 10.09
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.17
6 25 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.69
27 Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
45 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2018 - 09:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.12
2 41 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.22
3 Chomová MonikaChomová Monika 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.78
4 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.81
5 30 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94
6 20 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.33
7 23 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.72
47 Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.85
2 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
3 39 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.02
4 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.12
4 35 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.12
6 33 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.15
7 41 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.22
8 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.23
9 26 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.32
10 29 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.35
11 24 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.39
12 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.42
13 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.52
13 34 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 09.52
15 Chomová MonikaChomová Monika 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.78
16 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.81
17 19 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.93
18 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.94
18 30 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94
20 44 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 10.09
21 12 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.13
22 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.17
23 20 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.33
24 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.52
25 25 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.69
26 23 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.72
27 17 Binčíková PetraBinčíková Petra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.15
Bobáňová KláraBobáňová Klára 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 DNS
27 Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS
45 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
47 Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.85
2 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.96
3 39 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.02
4= 35 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.12
4= Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.12
6 33 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.15
7 41 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.22
8 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.23
9 26 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.32
10 29 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.35
11 24 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.39
12 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.42
13= Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.52
13= 34 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.52
15 Chomová MonikaChomová Monika 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.78
16 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.81
17 19 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.93
18= 30 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.94
18= Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.94
20 44 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10.09
21 12 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.13
22 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.17
23 20 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.33
24 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.52
25 25 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.69
26 23 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.72
27 17 Binčíková PetraBinčíková Petra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.15
Bobáňová KláraBobáňová Klára 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
27 Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
47 Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
45 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 31 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.46
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.48
3 14 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.93
4 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.02
5 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.20
6 6 Červeň AdamČerveň Adam 08 08 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 11.55
12 Hristovski PeterHristovski Peter 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.51
2 2 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.52
3 32 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.59
4 31 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.13
5 10 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.27
6 7 Ďuriš MedardĎuriš Medard 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 12.08
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.46
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.48
3 3 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.51
4 2 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.52
5 32 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.59
6 14 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.93
7 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.02
8 31 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.13
9 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.20
10 10 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.27
11 6 Červeň AdamČerveň Adam 08 08 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 11.55
12 7 Ďuriš MedardĎuriš Medard 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 12.08
12 Hristovski PeterHristovski Peter 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.46
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.48
3 3 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.51
4 2 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.52
5 32 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.59
6 14 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.93
7 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.02
8 31 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.13
9 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.20
10 10 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10.27
11 6 Červeň AdamČerveň Adam 08 08 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 11.55
12 7 Ďuriš MedardĎuriš Medard 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.08
12 Hristovski PeterHristovski Peter 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Celkom 13 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 09:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.88
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.75
3 38 Zelenakova ZuzanaZelenakova Zuzana 07 07 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 10.08
4 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.20
5 5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.28
6 9 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.46
7 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.48
8 32 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.66
9 Osuská MartinaOsuská Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.45
Celkom 9 pretekárov