<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (11. 2. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 644 x x 644 644 x x x
2 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 627 x x 627 627 473 x x
3 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 620 600 614 606 614 612 614 620
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 592 592 580 580 592 588 x 586
2 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
01 01 578 567 578 565 578 557 562 555
3 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 572 x 557 572 572 554 562 517
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 594 587 582 594 594 578 - 558
2 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 570 560 570 544 570 546 - 564
3 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 564 514 520 544 544 546 - 564
4 Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 470 470 435 x 470 426 462 428
5 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 453 450 453 x 453 x 410 x
6 63 Sauer MárioSauer Mário
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
04 04 452 447 429 437 447 420 426 452
7 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 355 355 337 x 355 332 320 330
8 Laczky TomášLaczky Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 318 300 303 318 318 x 275 291
Slezák PatrikSlezák Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 35 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 474 x 474 440 474
2 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 460 451 434 460 460
3 21 Sauer LeoSauer Leo
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 429 429 395 396 429
4 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 424 424 408 419 424
5 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 420 413 420 x 420
6 29 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 370 329 370 345 370
7 Beláň PeterBeláň Peter
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 368 340 368 355 368
8 40 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 366 363 362 366 366
9 22 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 359 359 339 x 359
10 18 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 359 359 330 292 359
11 17 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 345 339 322 345 345
12 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 345 345 325 320 345
13 36 Koronthály OliverKoronthály Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 342 342 323 327 342
14 26 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 332 x x 332 332
15 30 Binčík PeterBinčík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 310 302 252 310 310
16 28 Málek LukášMálek Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 310 283 310 284 310
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bartošová NikolaBartošová Nikola
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
98 98 468 468 451 463 468 456 x 464
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hladíková NoraHladíková Nora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 445 x 445 x 445 421 x 413
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kouřilová EmmaKouřilová Emma
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 500 490 477 496 496 500 488 477
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 487 475 472 476 476 487 x 473
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 516 510 516 514 516 495 - 510
2 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 500 483 500 298 500 - 374 x
3 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 490 490 x x 490 - x 477
4 Behúňová TamaraBehúňová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 436 x 436 430 436 420 413 421
5 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 432 424 422 410 424 - 359 432
6 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 425 390 x 415 415 425 406 x
Voleková RebekaVoleková Rebeka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 NM -
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 427 427 417 377 427
2 16 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 421 421 383 x 421
3 18 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 416 416 384 397 416
4 22 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 406 x 384 406 406
5 26 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 400 385 400 x 400
6 33 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 395 395 - 376 395
7 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 382 364 350 382 382
8 35 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 382 382 334 358 382
9 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 366 366 - - 366
10 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 342 342 x 323 342
11 19 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 336 330 x 336 336
12 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 335 335 - 333 335
13 46 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 320 289 - 320 320
14 23 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 316 316 x x 316
15 20 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 310 x 278 310 310
16 25 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 291 282 x 291 291
17 30 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 242 242 239 x 242
18 17 Binčíková PetraBinčíková Petra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 228 x 228 x 228
19 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 220 220 - 214 220
Bobáňová KláraBobáňová Klára
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 DNS x -
27 Macháčová EmaMacháčová Ema
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
06 06 DNS
Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 DNS  377,00  338,00
47 Tordová NinkaTordová Ninka
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 DNS
Valentínová EllaValentínová Ella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
06 06 DNS x x x
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 383 383 x 358 383
2 2 Belluš SamoBelluš Samo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 370 x 370 360 370
3 16 Velšmid MaximVelšmid Maxim
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 364 296 209 364 364
4 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 352 327 x 352 352
5 8 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 350 318 332 350 350
6 9 Halla PhilipHalla Philip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 345 278 324 345 345
7 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 343 327 320 343 343
8 14 Kropuch SamuelKropuch Samuel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 332 332 x x 332
9 34 Choma MarekChoma Marek
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 329 327 329 314 329
10 31 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 322 322 307 290 322
11 33 Haba ArturHaba Artur
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 309 309 298 309 309
12 3 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 305 288 302 305 305
13 11 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 305 279 305 270 305
14 15 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 300 300 296 276 300
15 13 Imriška JakubImriška Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 300 272 295 300 300
16 Nagy AlexNagy Alex
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 290 290 285 x 290
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
07 07 396 396 345 x 396
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 334 334 322 328 334
3 37 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 330 310 313 330 330
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 323 323 300 237 323
5 7 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 319 314 319 307 319
6 11 Holická LauraHolická Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 302 302 x 274 302
7 6 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 296 296 293 276 296
8 1 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 293 292 286 293 293
9 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 290 x x 290 290
10 Osuská MartinaOsuská Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 259 259 237 256 259
Celkom 10 pretekárov