<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (11. 2. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018 - 11:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:01.18
40 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2018 - 11:11) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.87
2 39 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 1:53.86
3 40 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:54.47
4 42 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:59.50
5 41 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:07.23
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2018 - 11:11) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:56.76
2 46 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:57.51
3 44 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 2:10.36
45 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
47 Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.87
2 39 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 1:53.86
3 40 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:54.47
4 43 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:56.76
5 46 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:57.51
6 42 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 1:59.50
7 41 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:07.23
8 44 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 2:10.36
45 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
47 Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 11.2.2018 - 11:11) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:48.87
2 39 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1:53.86
3 40 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:54.47
4 43 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:56.76
5 46 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:57.51
6 42 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:59.50
7 41 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:07.23
8 44 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2:10.36
45 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
47 Tordová NinkaTordová Ninka 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018 - 11:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:53.07
2 38 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:01.23
3 4 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:03.27
4 37 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:27.80
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 11.2.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:09.25
2 38 Zelenakova ZuzanaZelenakova Zuzana 07 07 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 2:17.18
Celkom 2 pretekári