<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev st. a najml. žiactva

Košice (1. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.9.2021 - 10:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.00 QA
2 44 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.12 QA
3 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 08.55 qA
4 118 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.04 qB
5 47 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 09.22 qB
MS 97 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.33
120 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.9.2021 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 07.85 QA
2 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.06 QA
3 14 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.47 qA
4 48 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.53 qA
5 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.54 qA
6 17 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.05 qB
7 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.40 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.33
2 91 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 07.85 QA
3 98 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.00 QA
4 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.06 QA
5 44 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.12 QA
6 14 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.47 qA
7 48 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.53 qA
8 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.54 qA
9 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 08.55 qA
10 118 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.04 qB
11 17 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.05 qB
12 47 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 09.22 qB
13 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.40 qB
120 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (st, 1.9.2021 - 12:00) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 08.00 11.00
2 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.13 9.00
3 98 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.18 8.00
4 44 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.25 7.00
5 14 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.59 6.00
6 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 08.64 5.00
7 48 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 08.74 4.00
8 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.77 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.9.2021 - 12:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 08.98 2.00
2 17 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.29 1.00
3 47 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 09.36
4 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.61
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.9.2021 - 11:05) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.29 QA
2 129 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.78 qB
3 7 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.87 qB
4 11 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.21 qB
5 40 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.55
6 72 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 SB 09.86
7 60 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.18
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.9.2021 - 11:05) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.44 QA
2 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.76 qA
3 132 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.06 qB
4 8 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.26 qB
5 32 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.27
6 73 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.98
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.9.2021 - 11:05) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 08.31 QA
2 133 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.60 qA
3 21 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.76 qA
4 9 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.33
5 122 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.34
128 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.9.2021 - 11:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.61 QA
2 29 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.69 qA
3 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.89 qB
4 125 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.11 qB
5 35 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.26 qB
6 6 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 09.29
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.29 QA
2 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 08.31 QA
3 10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.44 QA
4 133 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.60 qA
5 22 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.61 QA
6 29 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.69 qA
7 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.76 qA
7 21 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.76 qA
9 129 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.78 qB
10 7 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.87 qB
11 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.89 qB
12 132 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.06 qB
13 125 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.11 qB
14 11 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.21 qB
15 8 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.26 qB
15 35 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.26 qB
17 32 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.27
18 6 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 09.29
19 9 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.33
20 122 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.34
21 40 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.55
22 72 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 SB 09.86
23 73 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.98
24 60 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.18
128 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (st, 1.9.2021 - 12:10) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 08.31 11.00
2 10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 08.40 9.00
3 133 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 08.47 8.00
4 22 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.75 7.00
5 29 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.84 6.00
6 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.93 5.00
21 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DQ
75 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DQ
Poznámky:
šč.75 DQ podľa pravidla 162/7 šč.21 DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.9.2021 - 12:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85 2.00
2 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.94 1.00
3 7 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.03
4 125 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.23
5 8 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.35
6 11 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.41
7 35 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.43
132 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.9.2021 - 10:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.27 QA
2 13 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.57 QA
3 104 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.97 qA
4 46 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.70 qB
5 19 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.28 qB
6 58 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.77 qB
16 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.9.2021 - 10:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.12 QA
2 64 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.13 QA
3 20 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.78 qA
4 2 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 7 PB 10.09 qA
5 101 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.30 qA
6 15 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.46 qB
7 119 Kočík Daniel AlexanerKočík Daniel Alexaner 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.13 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.12 QA
2 64 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.13 QA
3 99 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.27 QA
4 13 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.57 QA
5 20 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.78 qA
6 104 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.97 qA
7 2 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 7 PB 10.09 qA
8 101 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.30 qA
9 15 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.46 qB
10 46 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 10.70 qB
11 119 Kočík Daniel AlexanerKočík Daniel Alexaner 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.13 qB
12 19 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.28 qB
13 58 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.77 qB
16 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 1.9.2021 - 11:40) official Vietor: -4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.14 11.00
2 99 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 09.23 9.00
3 64 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.51 8.00
4 13 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.73 7.00
5 104 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 09.95 6.00
6 20 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.97 5.00
7 2 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 8 SB 10.07 4.00
8 101 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.44 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.9.2021 - 11:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 10.23 2.00
2 46 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 10.47 1.00
3 119 Kočík Daniel AlexanerKočík Daniel Alexaner 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 10.69
4 19 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 11.02
5 58 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 SB 11.44
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.9.2021 - 10:35) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.87 QA
2 131 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.99 qA
3 38 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.22 qA
4 53 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.02 qB
5 61 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.22 qB
6 50 Jakubová HanaJakubová Hana 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 11.24 qB
7 42 Vajdová TerezaVajdová Tereza 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.60
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.9.2021 - 10:35) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33 QA
2 106 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.21 qA
3 23 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.30 qA
4 52 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.35 qB
5 37 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.31 qB
6 41 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.95
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.9.2021 - 10:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.49 QA
2 43 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.64 qA
3 51 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.51 qB
4 27 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.55 qB
5 24 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.88 qB
6 134 Vojteková SoňaVojteková Soňa 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.40
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.87 QA
2 28 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33 QA
3 30 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.49 QA
4 43 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.64 qA
5 131 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.99 qA
6 106 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.21 qA
7 38 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.22 qA
8 23 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.30 qA
9 52 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.35 qB
10 51 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.51 qB
11 27 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.55 qB
12 24 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.88 qB
13 53 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.02 qB
14 61 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.22 qB
15 50 Jakubová HanaJakubová Hana 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 11.24 qB
16 37 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.31 qB
17 134 Vojteková SoňaVojteková Soňa 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.40
18 41 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.95
19 42 Vajdová TerezaVajdová Tereza 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.60

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 1.9.2021 - 11:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.76 11.00
2 28 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.28 9.00
3 30 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.51 8.00
4 43 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 09.62 7.00
5 131 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 09.83 6.00
6 23 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.95 5.00
7 38 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 10.09 4.00
8 106 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.22 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.9.2021 - 11:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 10.27 2.00
2 24 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 10.47 1.00
3 51 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 10.68
4 27 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.84
5 53 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 SB 10.94
6 37 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 11.00
7 61 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11.10
8 50 Jakubová HanaJakubová Hana 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 11.38
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 PB 18.87 11.00
2 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 19.34 9.00
3 44 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 19.63 8.00
4 102 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.89 7.00
5 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.57 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 20.73 5.00
2 118 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.45 4.00
3 47 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 22.88 3.00
MS 97 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.85
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.85
2 91 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 PB 18.87 11.00
3 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 19.34 9.00
4 44 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 19.63 8.00
5 102 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.89 7.00
6 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.57 6.00
7 14 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 20.73 5.00
8 118 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.45 4.00
9 47 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 22.88 3.00

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.97 11.00
2 133 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.54 8.00
3 22 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.98 7.00
4 114 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.05 6.00
5 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.71 5.00
6 29 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.90 4.00
7 122 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.18 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 20.00 9.00
2 109 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.09 3.00
3 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.09 2.00
4 121 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.39
5 125 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.96
6 32 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.15
7 40 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.29
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 14:05) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.12
2 126 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.90
3 115 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.05
4 77 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.70
5 60 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 25.61
6 76 Kušniriková NellyKušniriková Nelly 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.61
128 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.97 11.00
2 130 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 20.00 9.00
3 133 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.54 8.00
4 22 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.98 7.00
5 114 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.05 6.00
6 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.71 5.00
7 29 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.90 4.00
8 109 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.09 3.00
8 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.09 2.00
10 122 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.18 1.00
11 121 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.39
12 125 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.96
13 74 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.12
14 32 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.15
15 40 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.29
16 126 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.90
17 115 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.05
18 77 Martonová KristinaMartonová Kristina 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.70
19 60 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 25.61
20 76 Kušniriková NellyKušniriková Nelly 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.61
128 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci

(st, 1.9.2021 - 13:20) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.52 11.00
2 64 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 22.81 9.00
3 13 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 23.38 8.00
4 104 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.62 7.00
5 101 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.69 6.00
6 92 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.95 5.00
7 119 Kočík Daniel AlexanerKočík Daniel Alexaner 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.39 4.00
8 58 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 30.48 3.00
Celkom 8 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.80 11.00
2 34 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.11 8.00
3 23 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 24.62 7.00
4 43 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.07 6.00
5 24 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.72 1.00
27 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.82 9.00
2 38 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.36 5.00
3 131 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.39 4.00
4 52 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 25.79 3.00
5 63 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.33 2.00
6 61 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 28.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.80 11.00
2 28 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.82 9.00
3 34 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.11 8.00
4 23 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 24.62 7.00
5 43 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.07 6.00
6 38 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.36 5.00
7 131 Semančíková MarínaSemančíková Marína 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.39 4.00
8 52 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 25.79 3.00
9 63 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.33 2.00
10 24 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.72 1.00
11 61 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 28.24
27 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 38.59 11.00
2 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.99 9.00
3 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 43.66 8.00
4 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 45.36 6.00
5 68 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.24 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 44.74 7.00
2 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 51.38 5.00
3 71 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 58.42 3.00
MS 84 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 39.33
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 38.59 11.00
2 84 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 39.33
3 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.99 9.00
4 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 43.66 8.00
5 65 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 44.74 7.00
6 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 45.36 6.00
7 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 51.38 5.00
8 68 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.24 4.00
9 71 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 58.42 3.00

300 m - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 48.99 11.00
2 7 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 49.92 9.00
3 9 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 51.44 8.00
4 5 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 51.54 7.00
5 11 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 51.84 6.00
6 4 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 52.01 5.00
7 60 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 60.79 4.00
33 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(st, 1.9.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:08.27 11.00
2 95 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:09.47 9.00
3 20 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:14.22 8.00
Celkom 3 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:10.55 11.00
2 34 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:15.44 9.00
3 61 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:31.96 8.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 2:23.05 11.00
2 86 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 2:27.26 9.00
3 18 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 2:37.14 8.00
4 65 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:37.84 7.00
MS 83 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:14.74
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:58.80 11.00
2 9 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 3:02.08 9.00
3 21 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 3:18.80 8.00
4 73 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 3:18.86 7.00
26 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 15.57 11.00
2 59 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 15.65 9.00
3 100 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 16.00 8.00
4 45 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 16.67 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 10:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 15.54 11.00
2 114 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 16.79 9.00
3 6 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 18.38 8.00
4 5 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 19.25 7.00
5 4 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 19.29 6.00
6 107 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.47 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:42.59 11.00
2 45 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 0:45.16 9.00
3 94 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 0:47.37 8.00
4 102 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:48.34 7.00
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:48.51 11.00
2 1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:49.46 9.00
3 6 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 0:54.28 8.00
4 4 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:00.04 4.00
5 5 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:01.39 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 0:54.84 7.00
2 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:58.26 6.00
3 26 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 0:58.66 5.00
4 8 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 1:00.28 3.00
128 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:48.51 11.00
2 1 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:49.46 9.00
3 6 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 0:54.28 8.00
4 25 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 0:54.84 7.00
5 127 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:58.26 6.00
6 26 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 0:58.66 5.00
7 4 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:00.04 4.00
8 8 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 1:00.28 3.00
9 5 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:01.39 2.00
128 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 62 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 06:42.46 11.00
2 123 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08:05.84 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 18:42.97 11.00
2 71 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23:22.46 9.00
3 68 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23:23.38 8.00
4 66 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 25:20.44 7.00
5 67 Kolpak AlexanderKolpak Alexander 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 29:51.94 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 18:10.47
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160165171173 Body
1 90 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 PB 171 - - - - - o o o xo xxo xxx 11.00
2 120 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 140 - xo o o xxx 9.00
3 18 Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 140 o o o xo xxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145 Body
1 75 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 140 - - - o o o xxx 11.00
2= 31 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 7 135 - o o o o xxx 8.50
2= 109 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 135 - - o o o xxx 8.50
4 107 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 130 o o o o xxx 7.00
5 132 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 PB 130 o xo o xxo xxx 6.00
6 121 Eperješiová LauraEperješiová Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 125 o o o xxx 5.00
7 115 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 125 o xo xo xxx 4.00
8= 129 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 115 o xxx 2.50
8= 78 Stanková NelaStanková Nela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 4 115 o xxx 2.50
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(st, 1.9.2021 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120123126130 Body
1 12 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 1 PB 126 - - o o o o o xxo o xxx 11.00
2 99 Paľuv OliverPaľuv Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 4 120 - - o o o o o xxx 9.00
3 69 Plavnický OliverPlavnický Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 3 PB 120 o xo o o o o xo xxx 8.00
4 70 Tobiaš JakubTobiaš Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 2 PB 110 o o xo o xxo xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120 Body
1 108 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 3 PB 115 o o o o o o xxx 11.00
2 105 Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 5 115 o o o o o xxo xxx 9.00
3 51 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 1 PB 110 o o o o o xxx 8.00
4 53 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 2 PB 105 - xo o xo xxx 7.00
MS 113 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 105 o xo o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 5 558 +0.5 m/s 552  -0,20 x 551  -0,30 552 558  0,50 378  -1,90 533  -1,40 11.00
2 100 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 523 -1.1 m/s 523  -1,10 519  -1,50 - 523 - - 521  -0,90 9.00
3 48 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 PB 475 -0.1 m/s 437  -0,30 462  -1,30 456  -0,10 462 475  -0,10 468  0,30 461  -2,00 8.00
4 17 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 PB 411 +1.2 m/s 407  -1,00 x 405  -1,50 407 392 411  1,20 389  -1,50 7.00
5 47 Pustai OliverPustai Oliver
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 1 PB 410 +0.2 m/s x x 381  0,20 381 x 410  0,20 402  1,00 6.00
MS 97 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 6 567 +0.5 m/s 567  0,50 520  -1,50 554  0,20 567 554  0,40 524  0,90 354  -2,50
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 21 530 +0.9 m/s 530  0,90 527  -1,20 530 x 514  -1,20 513  0,30 11.00
2 22 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 20 451 +0.2 m/s 445  -0,80 - 445 436  1,80 451  0,20 442  -2,40 9.00
3 75 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 19 449 -0.1 m/s 446  -0,20 449  -0,10 449 434  1,60 x 442  2,80 8.00
4 114 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 PB 436 -0.1 m/s 419  -0,20 426  0,20 426 436  -0,10 424  3,90 405  -1,60 7.00
5 109 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 PB 430 -1.0 m/s 430  -1,00 407  0,20 430 420  -0,60 x x 6.00
6 10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 8 PB 423 -1.3 m/s 387  1,70 394  0,60 394 423  -1,30 396  2,80 - 5.00
7 111 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 17 420 +0.2 m/s 387  -1,70 420  0,20 420 x 397  3,20 408  1,80 4.00
8 25 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 15 405 -2.8 m/s 388  -2,10 401  2,40 401 370  -0,80 x 405  -2,80 3.00
9 7 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 14 389 -0.2 m/s 367  0,80 389  -0,20 389 2.00
10 78 Stanková NelaStanková Nela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 6 PB 387 +1.1 m/s 387  1,10 x 387 1.00
11 132 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 16 386 -2.0 m/s 386  -2,00 x 386
12 21 Andrisová LuciaAndrisová Lucia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 10 376 -1.0 m/s 376  -1,00 x 376
13 32 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 4 371 -1.0 m/s 371  -1,00 362  0,20 371
14 11 Martausová NatáliaMartausová Natália
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 1 PB 366 +1.5 m/s 366  1,50 x 366
15 40 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 323 +0.2 m/s x 323  0,20 323
33 Kazimírová PaulaKazimírová Paula
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 9 DNS
72 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 NM x x -
35 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 5 NM x x -
115 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 NM x x -
31 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 18 NM x x -
107 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 NM x x -
Celkom 21 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 1.9.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 11 401 +2.5 m/s 394 -0.1 m/s 381  1,90 401  2,50 378  -0,40 401 358  -3,90 394  -0,10 388  -0,20 11.00
2 69 Plavnický OliverPlavnický Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 10 PB 387 -2.4 m/s 380  -1,50 381  1,50 x 381 387  -2,40 376  -0,80 344  -0,70 9.00
3 95 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 9 366 +0.9 m/s 338  -0,90 366  0,90 338  -3,80 366 324  -0,60 317  -2,20 351  0,70 8.00
4 104 Vasilega JakubVasilega Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 6 PB 365 -0.4 m/s 326  0,20 365  -0,40 342  3,60 365 339  0,80 329  -0,80 318  -1,50 7.00
5 46 Paľa MartinPaľa Martin
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
12 12 8 324 +0.6 m/s 312  1,50 324  0,60 323  0,40 324 319  0,10 323  -1,40 301  -0,50 6.00
6 15 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 7 317 +5.4 m/s 309 -2.0 m/s 306  1,90 301  -0,60 309  -2,00 309 317  5,40 282  -0,40 276  -0,90 5.00
7 19 Sabol RoderikSabol Roderik
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 3 312 +3.2 m/s 302 -0.1 m/s 247  0,40 280  -0,20 312  3,20 312 276  1,80 262  -0,50 302  -0,10 4.00
8 58 Matias FilipMatias Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
13 13 2 312 +2.1 m/s 298 -0.4 m/s 283  -0,40 271  1,30 312  2,10 312 273  1,50 295  -0,80 298  -0,40 3.00
9 96 Kravec QuidoKravec Quido
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 5 PB 306 +1.0 m/s 298  -0,10 268  -0,90 306  1,00 306 2.00
10 119 Kočík Daniel AlexanerKočík Daniel Alexaner
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 1 PB 285 +1.3 m/s 205  -0,60 x 285  1,30 285 1.00
16 Kazimír MichaelKazimír Michael
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 4 DNS
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 21 455 +2.2 m/s 431 -0.1 m/s 431  -0,10 418  -1,00 x 431 426  2,20 x  1,50 455  2,20 11.00
2 36 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 20 433 -0.9 m/s 433  -0,90 412  0,20 410  -1,40 433 432  2,50 309  2,30 433  0,20 9.00
3 43 Weissová NataliaWeissová Natalia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 19 388 -3.0 m/s 361  0,20 388  -3,00 - 388 358  4,20 371  -1,10 354  3,90 8.00
4 39 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 18 353 +2.3 m/s 352 -0.1 m/s 338  1,00 329  0,20 339  -3,50 339 353  2,30 351  -1,00 352  -0,10 7.00
5 30 Kardošová GrétaKardošová Gréta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 17 352 +1.3 m/s 336  1,00 332  0,20 332  -1,70 336 235  1,90 335  -1,30 352  1,30 6.00
6 38 Račinskis DominikaRačinskis Dominika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 16 PB 349 -0.1 m/s 328  2,10 330  0,50 340  0,50 340 336  1,70 349  -0,10 314  2,00 5.00
7 108 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 12 PB 345 +1.2 m/s 334  0,90 336  1,20 345  1,20 345 325  2,50 320  -0,80 342  1,80 4.00
8 23 Devečková SofiaDevečková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 14 333 -3.1 m/s 325  -1,10 333  -3,10 314  1,60 333 315  2,90 320  1,30 326  2,70 3.00
9 63 Matiasová NelaMatiasová Nela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 2 PB 309 +0.7 m/s 294  -1,00 308  -1,10 309  0,70 309 2.00
10 106 Jajková NinaJajková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 PB 308 +0.4 m/s 308  0,40 300  -1,00 307  0,70 308 1.00
11 105 Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 13 308 -1.1 m/s 308  -1,10 307  1,30 289  -1,60 308
12 62 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 10 PB 303 +0.5 m/s 303  0,50 240  0,80 299  -0,10 303
13 51 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 3 PB 294 -0.4 m/s 294  -0,40 275  -0,40 288  -1,00 294
14 53 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 4 PB 288 +0.6 m/s x 280  1,60 288  0,60 288
15 24 Devečková ViktóriaDevečková Viktória
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 9 PB 274 -0.1 m/s 274  -0,10 230  -0,60 252  0,80 274
16 41 Tripčev NinaTripčev Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 5 PB 263 -2.0 m/s 239  -1,90 235  -0,40 263  -2,00 263
17 134 Vojteková SoňaVojteková Soňa
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 8 PB 258 -0.1 m/s 258  -0,10 235  -1,10 242  0,20 258
18 42 Vajdová TerezaVajdová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 7 PB 248 +0.4 m/s 206  -0,30 x 248  0,40 248
MS 116 Udičová PatríciaUdičová Patrícia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 PB 388 +1.5 m/s 380  -0,90 388  1,50 374  -0,80 388
MS 113 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 15 335 +0.2 m/s 335  0,20 306  0,70 290  -0,70 335
50 Jakubová HanaJakubová Hana
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 11 DNS
Celkom 21 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(st, 1.9.2021 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 101 Sokol FilipSokol Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 5 PB 07.60 07.32 06.75 07.60 7.60 07.42 - - 11.00
2 69 Plavnický OliverPlavnický Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 1 PB 07.03 05.89 x 05.26 5.89 06.08 06.04 07.03 9.00
3 70 Tobiaš JakubTobiaš Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 2 PB 06.53 x x 06.29 6.29 x 05.88 06.53 8.00
4 96 Kravec QuidoKravec Quido
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 4 06.48 06.29 05.92 06.33 6.33 06.06 06.00 06.48 7.00
5 92 Arendáš AdamArendáš Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 3 PB 06.39 x 05.66 06.39 6.39 06.36 06.23 x 6.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 124 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 1 03.82 03.58 03.21 03.46 3.58 03.59 03.36 03.82
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 117 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 PB 08.74 08.57 08.61 08.08 8.61 08.00 08.74 07.72 11.00
2 79 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 07.95 07.80 07.95 07.61 7.95 07.73 06.82 07.09 9.00
3 74 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 3 PB 07.14 06.41 06.12 07.06 7.06 07.14 06.74 06.86 8.00
4 81 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 06.90 06.12 06.80 06.23 6.80 06.87 06.90 06.40 7.00
5 77 Martonová KristinaMartonová Kristina
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 2 PB 06.00 04.82 05.68 05.96 5.96 05.34 05.73 06.00 6.00
6 76 Kušniriková NellyKušniriková Nelly
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 1 PB 03.91 x 03.91 03.58 3.91 03.03 x 03.41 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 11.23 10.86 10.73 10.40 10.86 11.23 10.54 10.63 11.00
2 98 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 10.60 09.31 x 08.85 9.31 09.56 10.60 10.52 9.00
3 93 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 7 PB 10.55 08.99 09.23 09.72 9.72 09.53 10.55 10.17 8.00
4 135 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 4 PB 09.74 09.34 08.73 08.90 9.34 09.74 09.30 09.28 7.00
5 71 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 5 PB 06.72 06.27 06.72 06.48 6.72 06.31 05.62 06.23 6.00
6 66 Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 1 PB 06.42 06.00 06.42 06.11 6.42 06.15 x 05.29 5.00
7 68 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 PB 06.35 06.11 06.23 05.94 6.23 06.10 06.35 05.56 4.00
8 55 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 6 06.34 05.89 05.21 05.90 5.90 06.27 06.34 06.04 3.00
9 67 Kolpak AlexanderKolpak Alexander
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 2 PB 04.60 04.60 04.58 x 4.60 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 98 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 35.31 30.30 x 35.31 35.31 x 29.98 33.62 11.00
2 103 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 33.23 29.63 x 29.97 29.97 25.59 28.30 33.23 9.00
3 93 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 26.72 23.76 26.47 x 26.47 22.48 26.72 x 8.00
4 48 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 1 PB 26.06 24.20 24.68 26.06 26.06 25.88 22.83 x 7.00
5 102 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 23.59 - - x - x 23.59 22.57 6.00
6 55 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 2 20.97 x 20.97 x 20.97 19.00 x 17.30 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 PB 21.42 17.80 17.02 18.14 18.14 18.93 18.31 21.42 11.00
2 126 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 4 19.22 14.73 12.78 17.91 17.91 18.19 19.22 17.71 9.00
3 117 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 PB 17.88 x 17.88 17.14 17.88 16.88 17.64 16.21 8.00
4 121 Eperješiová LauraEperješiová Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 15.92 15.37 15.92 14.93 15.92 14.96 - - 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(st, 1.9.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 7 36.30 32.73 34.79 36.30 36.30 28.61 28.78 33.38 11.00
2 70 Tobiaš JakubTobiaš Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 2 PB 31.32 29.44 29.17 28.94 29.44 29.78 30.04 31.32 9.00
3 96 Kravec QuidoKravec Quido
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 6 29.15 24.72 24.70 27.48 27.48 25.49 27.10 29.15 8.00
4 92 Arendáš AdamArendáš Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 4 PB 26.10 23.15 23.70 24.17 24.17 22.00 22.21 26.10 7.00
5 15 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 5 PB 22.95 21.78 22.95 22.32 22.95 13.00 18.12 20.87 6.00
6 20 Smorada ŠimonSmorada Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 1 PB 18.30 18.10 17.83 18.30 18.30 x x 14.25 5.00
16 Kazimír MichaelKazimír Michael
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 8 35.64 32.57 35.64 27.06 35.64 32.08 24.54 23.60 11.00
2 34 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 7 PB 34.24 29.01 34.24 31.34 34.24 27.88 26.85 30.11 9.00
3 30 Kardošová GrétaKardošová Gréta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 6 PB 28.66 26.97 23.84 21.02 26.97 - 24.97 28.66 8.00
4 124 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 4 PB 19.90 18.37 19.68 19.90 19.90 x 15.82 13.24 7.00
5 62 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 1 PB 18.47 17.90 x 18.40 18.40 18.47 14.67 14.64 6.00
6 63 Matiasová NelaMatiasová Nela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 2 PB 16.67 16.67 13.02 13.33 16.67 15.90 x 11.79 5.00
7 42 Vajdová TerezaVajdová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 3 PB 09.58 08.42 04.92 09.58 9.58 09.35 08.33 - 4.00
MS 113 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 5 PB 29.55 29.55 27.54 26.78 29.55 26.87 24.81 -
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 126 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 4 26.97 26.97 25.73 25.82 26.97 26.70 23.21 22.18 11.00
2 129 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 21.20 18.64 x 20.17 20.17 21.20 18.62 19.39 9.00
3 81 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 PB 16.26 12.65 16.26 12.65 16.26 x x 13.87 8.00
4 79 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 15.64 13.03 15.64 13.63 15.64 12.48 14.30 13.48 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 PB 36.07 28.38 x 34.54 34.54 36.07 x - 11.00
2 103 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 PB 30.18 20.52 30.18 25.23 30.18 x x - 9.00
3 88 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 3 27.06 26.14 x x 26.14 x 23.92 27.06 8.00
4 120 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 25.95 22.87 22.58 22.93 22.93 23.70 21.82 25.95 7.00
5 94 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 21.88 16.78 x x 16.78 21.88 - - 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Gmitterová, Štofanová, Stanková, Herdický Gmitterová, Štofanová, Stanková, Herdický ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 38.20 11.00
2 72 Martonová, Čorňáková, Kušniriková, Švarková Martonová, Čorňáková, Kušniriková, Švarková ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 39.40 9.00
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

(st, 1.9.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Jajková, Grohoľová, Kendrová, Nyongoni Jajková, Grohoľová, Kendrová, Nyongoni ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 38.16
Celkom 1 pretekári