<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev st. a najml. žiactva

Košice (1. 9. 2021)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 38.59 11.00
2 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.99 9.00
3 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 43.66 8.00
4 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 45.36 6.00
5 68 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.24 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 44.74 7.00
2 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 51.38 5.00
3 71 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 58.42 3.00
MS 84 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 39.33
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 38.59 11.00
2 84 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 39.33
3 56 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.99 9.00
4 85 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 43.66 8.00
5 65 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 44.74 7.00
6 57 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 45.36 6.00
7 49 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 51.38 5.00
8 68 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.24 4.00
9 71 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 58.42 3.00

300 m - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 48.99 11.00
2 7 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 49.92 9.00
3 9 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 51.44 8.00
4 5 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 51.54 7.00
5 11 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 51.84 6.00
6 4 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 52.01 5.00
7 60 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 60.79 4.00
33 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov