<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov staršieho žiactva

Košice (28. 8. 2021)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 34.95 31.48 x 32.80 32.80 31.45 34.95 x
2 68 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 PB 33.76 33.25 26.25 31.80 33.25 29.26 30.45 33.76
3 61 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 25.72 25.54 23.47 25.72 25.72 23.05 x x
4 32 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 PB 24.40 20.52 x 19.20 20.52 21.96 19.38 24.40
5 35 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 22.98 21.50 x 22.08 22.08 20.17 22.98 21.33
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 8 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 1 35.01 33.45 35.01 x 35.01 x 35.00 x
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 84 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 4 PB 19.90 14.50 16.07 19.17 19.17 18.48 19.90 18.96
2 45 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 PB 19.52 14.90 x x 14.90 14.56 19.52 16.45
3 46 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 PB 18.99 16.76 18.94 18.25 18.94 18.99 18.70 16.98
4 42 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 18.13 18.10 x x 18.10 18.13 16.62 17.46
5 81 Eperješiová LauraEperješiová Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 18.00 18.00 16.85 - 18.00 - - -
6 77 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 PB 17.70 17.06 17.70 15.50 17.70 16.68 14.87 16.58
7 69 Chomová LuciaChomová Lucia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 16.49 16.22 x 16.49 16.49 x x 15.72
Celkom 7 pretekárov