<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov staršieho žiactva

Košice (28. 8. 2021)

60 m - Muži

(so, 28.8.2021 - 10:50) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.34
MS 29 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 07.42
MS 4 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 07.74
MS 27 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 08.07
MS 58 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.15
MS 15 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.18
MS 54 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.88
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.8.2021 - 10:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.62 Q
2 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 7 PB 07.81 Q
3 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.11 q
4 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 08.17 q
5 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 08.45 q
6 26 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 08.57
Poznámky:
Postup do FINÁLE: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.8.2021 - 10:50) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.06 Q
2 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.19 Q
3 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.41 q
4 32 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.69
5 18 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.03
6 33 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.20
MS 1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 08.18
Poznámky:
Postup do FINÁLE: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.62 Q
2 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 7 PB 07.81 Q
3 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.06 Q
4 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.11 q
5 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 08.17 q
6 1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 08.18
7 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.19 Q
8 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.41 q
9 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 08.45 q
10 26 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 08.57
11 32 Šonka PeterŠonka Peter 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.69
12 18 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.03
13 33 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.20

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 28.8.2021 - 12:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 07.61
2 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 SB 07.65
3 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 SB 07.83
4 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 08.04
5 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 SB 08.06
6 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 08.22
7 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 08.33
8 2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 SB 08.44
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 28.8.2021 - 12:15) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.22
2 13 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.24
3 34 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.34
4 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.50
5 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.57
6 73 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.73
7 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.77
8 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.91
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.25 Q
2 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.52 Q
3 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.69 q
4 23 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.00
5 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.01
6 12 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 09.17
7 25 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.72
Poznámky:
Postup do FINÁLE: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.20 Q
2 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.63 Q
3 87 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.71
4 72 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.81
5 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.81
6 70 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 08.94
7 24 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.26
Poznámky:
č.72: 8,801 sec; č.19: 8,807 sec; Postup do FINÁLE: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.8.2021 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.19 Q
2 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.42 Q
3 73 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.64 q
4 69 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.86
5 82 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 09.07
6 83 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.16
7 86 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 09.63
8 84 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.75
Poznámky:
Postup do FINÁLE: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.19 Q
2 13 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 08.20 Q
3 34 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.25 Q
4 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.42 Q
5 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.52 Q
6 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.63 Q
7 73 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.64 q
8 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.69 q
9 87 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.71
10 72 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.81
10 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.81
12 69 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.86
13 70 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 08.94
14 23 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.00
15 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.01
16 82 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 09.07
17 83 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.16
18 12 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 09.17
19 24 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.26
20 86 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 09.63
21 25 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.72
22 84 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.75

150 m - Muži

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.31
MS 79 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 17.71
MS 27 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 18.72
MS 15 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 19.55
MS 58 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 19.65
Celkom 5 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:25) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.72
2 6 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 18.25
3 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 1 18.96
4 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.40
5 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 19.52
6 67 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 19.80
7 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 20.29
8 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 20.17
2 26 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 20.32
3 80 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.62
4 78 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.90
MS 1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 19.26
2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.72
2 6 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 18.25
3 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 1 18.96
4 1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 19.26
5 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.40
6 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 19.52
7 67 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 19.80
8 37 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 20.17
9 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 20.29
10 26 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 20.32
11 80 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.62
12 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.87
13 78 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.90
2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DQ

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.96
2 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 19.97
3 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 20.43
4 39 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.65
5 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.98
6 7 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.28
7 90 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.51
8 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.89
2 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22.01
3 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 22.03
4 81 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.15
5 83 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.94
6 86 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 23.26
MS 92 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 20.27
24 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.96
2 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 19.97
3 92 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 20.27
4 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 20.43
5 39 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.65
6 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.98
7 7 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.28
8 90 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.51
9 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.75
10 82 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.89
11 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22.01
12 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 22.03
13 81 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.15
14 83 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.94
15 86 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 23.26
24 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

300 m - Muži

(so, 28.8.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 79 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 38.44
MS 27 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 39.71
Celkom 2 pretekári

300 m - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.53
2 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 40.87
3 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 7 PB 41.23
4 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 42.31
5 51 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 43.96
6 80 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 45.71
7 78 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 49.46
Celkom 7 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 42.86
2 39 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 43.34
3 40 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 46.87
4 11 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 48.31
5 9 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 50.01
MS 92 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 42.72
Celkom 6 pretekárov

800 m - Muži

(so, 28.8.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 49 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 PB 2:09.52
MS 50 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:11.60
MS 31 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 2:11.75
Celkom 3 pretekári

800 m - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:23.41
2 43 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:23.91
3 63 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:24.87
4 53 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 2:26.92
5 37 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:36.08
6 18 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:39.98
7 52 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 2:40.04
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:28.79
2 48 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 2:31.71
3 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 3:02.08
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 7:12.92
2 10 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 8:06.45
3 12 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 8:21.02
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 10:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 15.5
2 62 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 15.6
3 67 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 18.3
Poznámky:
ručné časy
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 10:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.67
2 10 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 18.90
3 9 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 19.38
4 70 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.91
5 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.30
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(so, 28.8.2021 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 29 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 15.23
MS 4 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 15.80
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 0:46.03
2 67 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 0:47.97
3 62 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 0:48.21
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 0:47.94
2 5 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 0:48.94
3 75 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:52.26
4 41 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:55.05
5 21 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:56.48
6 73 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:57.21
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... PB 18:40.71
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov PB 18:20.26
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165168170175
1 59 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 PB 170 - - - - o o o o - xxo xxx
2 43 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 PB 150 o xo xo o o xxx
3 80 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 140 - o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150153
1 44 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 150 - - - o o xo xxo xo xxx
2= 71 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 PB 140 - o o o o xxo xxx
2= 23 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 1 PB 140 o o o o o xxo xxx
4 90 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 130 o o xo xo - - xx-
5 74 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 125 xo xo xxo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 28.8.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 17 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 3 660 +2.1 m/s 649 +0.8 m/s 600  -1,50 634  -0,90 647  0,80 647 660  2,10 649  0,80 x
MS 64 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 1 PB 614 +1.0 m/s 569  -1,20 559  -0,20 560  0,20 569 577  0,20 575  0,30 614  1,00
MS 14 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 2 PB 599 +0.2 m/s 593  -0,80 564  -0,10 591  0,20 593 599  0,20 x x
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 591 +2.0 m/s 533  -1,10 x x 533 591  2,00 - -
2 66 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 543 +1.2 m/s x x 526  0,20 526 x 543  1,20 504  0,20
3 63 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 PB 452 -1.4 m/s 452  -1,40 - - 452 - x x
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 9 500 +0.6 m/s 484  1,50 482  1,20 500  0,60 500 488  0,20 455  0,20 493  0,20
2 7 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 6 PB 458 +0.2 m/s 444  1,00 429  0,20 450  0,20 450 432  0,20 433  0,20 458  0,20
3 23 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 8 450 -0.1 m/s x 450  -0,10 440  0,20 450 x 433  0,20 x
4 48 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 7 432 +0.2 m/s 408  0,20 405  -0,10 432  0,20 432 420  -0,10 428  0,20 418  0,20
5 72 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 PB 422 +0.2 m/s 422  0,20 408  1,40 x 422 362  0,40 416  0,20 359  0,20
6 76 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 PB 407 +0.2 m/s x 376  0,20 400  1,40 400 398  0,50 407  0,20 x
7 25 Kazimírová PaulaKazimírová Paula
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 PB 395 +1.1 m/s 395  1,10 x 381  0,80 395 363  0,70 x 386  0,90
8 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 3 392 +0.7 m/s 392  0,70 385  1,00 364  1,00 392 388  0,20 x 379  0,30
9 21 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 390 +0.7 m/s 390  0,70 379  0,20 377  0,50 390
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 77 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 PB 08.52 08.34 08.04 08.05 8.34 08.16 08.25 08.52
2 46 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 PB 08.19 07.89 08.19 07.70 8.19 07.74 07.88 07.92
3 45 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 07.75 07.75 07.18 07.49 7.75 07.40 x 07.52
4 42 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 PB 07.57 07.02 07.36 07.57 7.57 07.41 x 07.20
5 13 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 1 06.88 06.05 06.88 06.07 6.88 06.85 06.55 06.38
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 11.63 11.63 11.27 11.52 11.63 11.04 11.27 11.13
2 43 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 PB 10.75 10.75 10.47 10.38 10.75 09.84 10.13 x
3 61 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 4 PB 10.44 x 10.00 09.34 10.00 10.44 09.91 10.06
4 32 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 PB 07.36 05.97 x 07.00 7.00 05.90 06.89 07.36
5 56 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 3 PB 07.19 05.95 06.83 06.84 6.84 07.06 07.19 07.19
6 35 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 06.39 x x 05.75 5.75 x 06.39 x
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 28.8.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 8 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 1 11.83 11.83 x x 11.83 x x x
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 28.8.2021 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 55 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 2 PB 10.72 09.99 10.72 10.48 10.72
MS 54 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 PB 07.85 07.83 07.85 07.65 7.85
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 34.95 31.48 x 32.80 32.80 31.45 34.95 x
2 68 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 PB 33.76 33.25 26.25 31.80 33.25 29.26 30.45 33.76
3 61 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 25.72 25.54 23.47 25.72 25.72 23.05 x x
4 32 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 2 PB 24.40 20.52 x 19.20 20.52 21.96 19.38 24.40
5 35 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 22.98 21.50 x 22.08 22.08 20.17 22.98 21.33
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 8 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 1 35.01 33.45 35.01 x 35.01 x 35.00 x
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 84 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 4 PB 19.90 14.50 16.07 19.17 19.17 18.48 19.90 18.96
2 45 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 PB 19.52 14.90 x x 14.90 14.56 19.52 16.45
3 46 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 PB 18.99 16.76 18.94 18.25 18.94 18.99 18.70 16.98
4 42 Pavlíková ZuzanaPavlíková Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 7 18.13 18.10 x x 18.10 18.13 16.62 17.46
5 81 Eperješiová LauraEperješiová Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 18.00 18.00 16.85 - 18.00 - - -
6 77 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 PB 17.70 17.06 17.70 15.50 17.70 16.68 14.87 16.58
7 69 Chomová LuciaChomová Lucia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 16.49 16.22 x 16.49 16.49 x x 15.72
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 7 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 4 30.06 28.18 30.06 x 30.06 29.80 x x
2 84 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 PB 27.69 26.63 27.14 27.41 27.41 22.00 25.86 27.69
3 45 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 PB 26.94 22.92 x x 22.92 25.27 25.79 26.94
4 87 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 21.96 21.96 x 21.07 21.96 19.86 x 19.18
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 28.8.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 PB 31.74 x x 24.52 24.52 29.03 x 31.74
2 62 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 PB 30.33 25.42 30.02 x 30.02 30.33 x 22.14
3 56 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 PB 29.27 26.69 27.68 25.79 27.68 21.19 27.37 29.27
4 68 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 28.58 21.92 25.07 27.24 27.24 24.85 27.01 28.58
Celkom 4 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

(so, 28.8.2021 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Maršalová, Semančíková, Mišková, Vašková Maršalová, Semančíková, Mišková, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 31.94
2 72 Pillárová, Nyongoni, Ščerbatá, Chomová Pillárová, Nyongoni, Ščerbatá, Chomová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 33.37
3 21 Gajdošová, Juríková, Kazimírová, Červenáková Gajdošová, Juríková, Kazimírová, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 34.42
4 74 Ševcová, Poperníková, Kašperová, Mačejovská Ševcová, Poperníková, Kašperová, Mačejovská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 34.94
5 83 Šoltésová, Harinová, Filová, Eperješiová Šoltésová, Harinová, Filová, Eperješiová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 35.38
Celkom 5 pretekárov