<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov staršieho žiactva

Košice (28. 8. 2021)

150 m - Muži

(so, 28.8.2021 - 13:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 64 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.31
MS 79 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 17.71
MS 27 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 18.72
MS 15 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 19.55
MS 58 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 19.65
Celkom 5 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:25) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.72
2 6 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 18.25
3 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 1 18.96
4 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.40
5 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 19.52
6 67 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 19.80
7 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 20.29
8 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 20.17
2 26 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 20.32
3 80 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.62
4 78 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.90
MS 1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 19.26
2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.72
2 6 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 18.25
3 60 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 1 18.96
4 1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 19.26
5 65 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.40
6 28 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 19.52
7 67 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 19.80
8 37 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 20.17
9 16 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 20.29
10 26 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 20.32
11 80 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.62
12 36 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.87
13 78 Horák DominikHorák Dominik 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.90
2 Fabiny MatejFabiny Matej 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DQ

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.8.2021 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.96
2 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 19.97
3 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 20.43
4 39 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.65
5 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.98
6 7 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.28
7 90 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.51
8 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.8.2021 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.89
2 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22.01
3 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 22.03
4 81 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.15
5 83 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.94
6 86 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 23.26
MS 92 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 20.27
24 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.96
2 88 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 19.97
3 92 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 20.27
4 91 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 20.43
5 39 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.65
6 20 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.98
7 7 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.28
8 90 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.51
9 22 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.75
10 82 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.89
11 85 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22.01
12 19 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 22.03
13 81 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.15
14 83 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.94
15 86 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 23.26
24 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS