<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kola M SsAZ družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (11. 7. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.7.2021 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.29 qA
2 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.56 qA
3 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.70 qA
4 13 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 11.26 qB
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 11.7.2021 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.28 qA
2 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.69 qA
3 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.23 qB
4 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.09 qB
5 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.32 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.7.2021 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 09.14 qA
2 31 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.40 qA
3 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.04 qA
4 65 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.07 qB
5 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 10.21 qB
6 70 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.46 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.29 qA
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 09.14 qA
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.28 qA
4 31 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.40 qA
5 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.56 qA
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.69 qA
7 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.70 qA
8 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.04 qA
9 65 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.07 qB
10 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 10.21 qB
11 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.23 qB
12 70 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.46 qB
13 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.09 qB
14 13 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 11.26 qB
15 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.32 qB

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.7.2021 - 11:45) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.34 11.00
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.94 9.00
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.09 8.00
4 31 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.41 7.00
5 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.52 6.00
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.60 5.00
7 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.75 4.00
8 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.92 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.7.2021 - 11:45) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.01 2.00
2 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.21 1.00
3 70 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.24
4 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.26
5 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.28
6 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 11.05
7 13 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 11.24
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.7.2021 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.48 qA
2 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.20 qA
3 46 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.46 qA
4 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.38 qA
5 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.56 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.7.2021 - 10:15) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 08.41 qA
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.11 qA
3 58 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.66 qA
4 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.82 qA
5 Ondrášová LauraOndrášová Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.28 qB
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 08.41 qA
2 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.48 qA
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.11 qA
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.20 qA
5 46 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.46 qA
6 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.38 qA
7 58 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.66 qA
8 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.82 qA
9 Ondrášová LauraOndrášová Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.28 qB
10 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.56 qB

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.7.2021 - 11:55) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.34 11.00
2 95 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.39 9.00
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.98 8.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.03 7.00
5 46 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.44 6.00
6 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.20 5.00
7 58 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.37 4.00
8 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.90 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.7.2021 - 11:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrášová LauraOndrášová Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 11.06 2.00
2 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.74 1.00
Celkom 2 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.7.2021 - 10:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.89 qA
2 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.05 qA
3 39 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 10.42 qA
4 Lahoda SamuelLahoda Samuel 11 11 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 10.60 qA
5 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.65 qA
6 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.81 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.7.2021 - 10:35) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.76 qA
2 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.03 qA
3 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.33 qA
4 86 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.00 qB
5 Dirnbach OskarDirnbach Oskar 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.53 qB
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.76 qA
2 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.89 qA
3 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.03 qA
4 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.05 qA
5 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.33 qA
6 39 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 10.42 qA
7 Lahoda SamuelLahoda Samuel 11 11 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 10.60 qA
8 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.65 qA
9 86 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.00 qB
10 Dirnbach OskarDirnbach Oskar 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.53 qB
11 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.81 qB

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 11.7.2021 - 12:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.95 11.00
2 Svitek MaximSvitek Maxim 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.97 9.00
3 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.28 8.00
4 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.39 7.00
5 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 10.58 6.00
6 39 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.62 5.00
7 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.64 4.00
8 Lahoda SamuelLahoda Samuel 11 11 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 10.67 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.7.2021 - 12:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.43 2.00
2 Dirnbach OskarDirnbach Oskar 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.49 1.00
3 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.47
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.7.2021 - 10:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 08.98 qA
2 100 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.77 qB
3 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.25 qB
4 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 11.37 qB
5 Michalíková LilienMichalíková Lilien 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.64 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.7.2021 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 09.92 qA
2 91 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.13 qA
3 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.80 qB
4 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.96 qB
5 61 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 11.56 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.7.2021 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 09.91 qA
2 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.95 qA
3 98 Sikelová LilianSikelová Lilian 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.16 qA
4 83 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 10.63 qA
5 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.66 qA
MS Gajdošová SáraGajdošová Sára 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 08.98 qA
2 93 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 09.91 qA
3 69 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 09.92 qA
4 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.95 qA
5 91 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.13 qA
6 98 Sikelová LilianSikelová Lilian 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.16 qA
7 83 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 10.63 qA
8 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.66 qA
9 100 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.77 qB
10 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.80 qB
11 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.96 qB
12 Gajdošová SáraGajdošová Sára 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.12
13 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.25 qB
14 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 11.37 qB
15 61 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 11.56 qB
16 Michalíková LilienMichalíková Lilien 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.64 qB

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 11.7.2021 - 12:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.01 11.00
2 69 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.98 9.00
3 93 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 10.09 8.00
4 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.14 7.00
5 91 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.24 6.00
6 98 Sikelová LilianSikelová Lilian 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.28 5.00
7 83 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 10.82 4.00
8 Jamborková NellaJamborková Nella 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.02 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.7.2021 - 12:15) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.76 2.00
2 100 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.81 1.00
3 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 11.19
4 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.31
5 61 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.35
6 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.35
7 Michalíková LilienMichalíková Lilien 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 11.53
Celkom 7 pretekárov

150 m - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 10:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.51 11.00
2 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.66 9.00
MS Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.96
4 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 23.32 8.00
5 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.72 7.00
6 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 24.98 6.00
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.7.2021 - 11:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 21.75 11.00
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 22.34 9.00
3 69 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 23.15 7.00
4 60 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 23.39 4.00
5 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23.63 3.00
6 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 24.57
7 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 24.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.7.2021 - 11:05) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 23.17 6.00
2 61 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 23.94
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.36
4 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.73
5 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.13
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.7.2021 - 11:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.97 8.00
2 91 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 23.19 5.00
3 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 23.67 2.00
4 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 23.91 1.00
5 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 25.95
6 51 Ferenčíková NelaFerenčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.56
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 21.75 11.00
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 22.34 9.00
3 Ondrušková KláraOndrušková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.97 8.00
4 69 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 23.15 7.00
5 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 23.17 6.00
6 91 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 23.19 5.00
7 60 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 23.39 4.00
8 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23.63 3.00
9 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 23.67 2.00
10 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 23.91 1.00
11 61 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 23.94
12 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.36
13 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 24.57
14 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.73
15 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 24.80
16 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 25.95
17 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.13
18 51 Ferenčíková NelaFerenčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.56

150 m - Najmladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 23.74 11.00
2 35 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 24.34 9.00
3 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 24.92 8.00
4 80 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 25.47 7.00
5 50 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.70 6.00
6 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 27.84 5.00
7 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 28.40 4.00
Markovič SamuelMarkovič Samuel 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNF
Celkom 8 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.7.2021 - 11:35) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 22.94 11.00
2 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.51 9.00
3 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 24.38 8.00
4 51 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 26.06 7.00
5 16 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 26.28 6.00
6 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.80 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.7.2021 - 11:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 25.87 7.00
2 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 25.91 6.00
3 Bobríková MáriaBobríková Mária 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 30.15 2.00
4 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 30.98 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 22.94 11.00
2 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.51 9.00
3 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 24.38 8.00
4 Chlebeková NinaChlebeková Nina 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 25.87 7.00
5 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 25.91 6.00
6 51 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 26.06 7.00
7 16 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 26.28 6.00
8 Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.80 5.00
9 Bobríková MáriaBobríková Mária 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 30.15 2.00
10 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 30.98 1.00

600 m - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:01.64 11.00
2 42 Kubala RichardKubala Richard 08 08 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 2:02.80 9.00
3 88 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 2:05.04 8.00
4 89 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:05.68 7.00
5 83 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:05.98 6.00
6 76 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:17.37 5.00
7 27 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:21.08 4.00
8 13 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 PB 2:23.36 3.00
9 93 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:25.54 2.00
10 22 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:27.45 1.00
11 70 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:39.09
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 1:53.53 11.00
2 73 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 1:54.32 9.00
3 69 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:57.78 8.00
4 91 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 15 PB 2:01.87 7.00
5 75 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:09.05 6.00
6 74 Vojteková ViktóriaVojteková Viktória 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 17 2:13.70 5.00
7 60 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:16.26 4.00
8 61 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16 2:16.48 3.00
9 46 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:18.79 2.00
10 48 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:19.67 1.00
11 97 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:20.26
12 16 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 2:21.31
13 51 Ferenčíková NelaFerenčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:24.21
14 100 Bačeová LeaBačeová Lea 09 09 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 2:25.20
15 58 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:27.41
16 98 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:29.83
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
Celkom 17 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 35 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:06.76 11.00
2 43 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:09.90 9.00
3 65 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 PB 2:11.67 8.00
4 77 Hvorka BrunoHvorka Bruno 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 2:12.26 7.00
5 50 Kačerík JurajKačerík Juraj 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:13.47 6.00
6 34 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:14.23 5.00
7 9 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 9 2:14.25 4.00
8 44 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 13 2:14.33 3.00
9 19 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:18.10 2.00
10 80 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 2:20.51 1.00
11 40 Kekely RichardKekely Richard 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:24.61
12 86 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:24.78
13 59 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 2:28.84
14 39 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:31.76
15 72 Ďuroška ŠimonĎuroška Šimon 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:31.86
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 16 PB 2:02.67 11.00
2 58 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 2:07.51 9.00
3 98 Sikelová LilianSikelová Lilian 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:09.71 8.00
4 48 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 PB 2:13.65 7.00
5 51 Smyčková EmaSmyčková Ema 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 2:19.20 6.00
6 73 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 15 2:20.64 5.00
7 93 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:21.03 4.00
8 97 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 2:21.92 3.00
9 76 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 2:24.08 2.00
10 16 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 2:26.42 1.00
11 100 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:28.58
12 91 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:29.75
13 83 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 PB 2:30.57
14 60 Požeská KarolínaPožeská Karolína 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 PB 2:32.30
15 61 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10 PB 2:36.14
16 69 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 18 2:36.74
17 74 Konstantová VivienKonstantová Vivien 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:43.35
18 46 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 PB 2:53.18
Celkom 18 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 14:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.63 11.00
2 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.99 9.00
3 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15.01 8.00
Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.7.2021 - 14:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 10.43 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 10.78 9.00
3 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.00 8.00
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 12.10 7.00
5 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.34 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.7.2021 - 14:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.09 5.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.33 4.00
3 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 13.71 3.00
4 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 13.74 2.00
5 69 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.75 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 10.43 11.00
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 10.78 9.00
3 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.00 8.00
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 12.10 7.00
5 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.34 6.00
6 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.09 5.00
7 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.33 4.00
8 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 13.71 3.00
9 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 13.74 2.00
10 69 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.75 1.00

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Bobrík MatejBobrík Matej 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 15:21.81 11.00
2 65 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 15:23.69 9.00
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150154157 Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 154 o o o - - o xo o xxo xxx 11.00
2 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 120 o o xxx 9.00
3 Oško FilipOško Filip
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 1 PB 115 xxo xxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140144148151 Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 148 - - - - xo o o o xo xxx 11.00
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 148 - - - o o xxo o xxo xxo xxx 9.00
3= 97 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 9 125 o o xo o xxx 7.50
3= Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 PB 125 o xo o o xxx 7.50
5= Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 8 120 o o o xxx 5.50
5= Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 120 o o o xxx 5.50
7 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 5 PB 120 o xo o xxx 4.00
8 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 6 115 o xo xxx 3.00
9= Rakytová LenkaRakytová Lenka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 2 PB 110 xxo xxx 1.50
9= Babušová AndreaBabušová Andrea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 110 xxo xxx 1.50
Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 3 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115 Body
1 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 PB 110 o o xxx 11.00
2 35 Kopček JakubKopček Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 1 PB 105 xxo xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125 Body
1 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 5 PB 120 o xo o o xr 11.00
2 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 3 PB 110 xo o xxx 9.00
3 69 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 4 110 o xxo xxx 8.00
4 Beránková EsterBeránková Ester
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 2 PB 105 o xxx 7.00
5 Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 1 PB 000 xr
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 PB 447 +1.5 m/s 411  1,20 418  1,60 447  1,50 447 434  1,50 441  1,40 444  1,90 11.00
2 83 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 PB 439 +1.6 m/s 418  1,70 439  1,60 423  1,40 439 421  1,90 x 419  1,10 9.00
3 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 439 +1.4 m/s 399  1,90 412  1,90 439  1,40 439 x 408  1,60 414  1,60 8.00
4 89 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 6 374 +1.4 m/s 353  1,30 x 374  1,40 374 x 372  1,40 370  1,40 7.00
5 76 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 PB 347 +1.4 m/s 304  1,50 290  1,60 330  1,80 330 336  1,90 347  1,40 346  1,60 6.00
6 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 325 +1.4 m/s 292  1,30 x 301  1,40 301 325  1,40 x x 5.00
7 65 Prílepok JakubPrílepok Jakub
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 4 PB 318 +2.0 m/s 318  2,00 308  1,60 x 318 286  1,40 311  1,60 305  1,40 4.00
8 22 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 1 PB 290 +1.4 m/s 271  1,70 269  1,40 290  1,40 290 x 258  1,60 245  1,60 3.00
Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 5 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 14 PB 485 +1.9 m/s 470  1,40 479  1,40 459  1,40 479 447  1,30 456  1,30 485  1,90 11.00
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 16 465 +1.1 m/s 412  1,70 465  1,10 456  1,10 465 429  1,30 436  1,80 465  1,20 9.00
3 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 PB 458 +1.4 m/s 396  1,60 458  1,40 426  1,30 458 340  1,00 441  1,90 436  1,60 8.00
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 13 PB 442 +1.4 m/s 412  1,40 387  1,40 334  1,40 412 346  1,60 350  1,60 442  1,40 7.00
5 Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 PB 399 +1.3 m/s 370  1,40 395  1,60 375  1,60 395 370  1,10 387  1,60 399  1,30 6.00
6 48 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 10 PB 398 +1.3 m/s 368  1,70 388  1,30 376  1,10 388 389  1,50 398  1,30 395  1,30 5.00
MS 74 Vojteková ViktóriaVojteková Viktória
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 17 PB 386 +1.8 m/s 345  1,60 385  1,40 386  1,80 386
8 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 378 +1.1 m/s 353  1,90 378  1,10 268  1,30 378 335  1,00 x 251  1,60 4.00
9 97 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 373 +1.4 m/s 361  1,50 339  1,30 373  1,40 373 366  1,10 355  1,40 296  1,40 3.00
10 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 7 PB 361 +1.0 m/s 331  1,50 361  1,00 265  1,30 361 2.00
11 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 1 PB 331 +1.6 m/s 330  1,20 331  1,60 317  1,40 331 1.00
12 75 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 8 317 +1.2 m/s 317  1,20 306  1,60 286  1,60 317
13 Rakytová LenkaRakytová Lenka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 4 PB 301 +1.4 m/s - 273  1,90 301  1,40 301
14 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 300 +1.6 m/s 297  1,30 x 300  1,60 300
15 Kľúčiková DominikaKľúčiková Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 300 +1.5 m/s 300  1,50 272  1,60 291  1,50 300
16 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 289 +1.5 m/s 289  1,50 250  1,00 263  1,30 289
17 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 5 282 +1.2 m/s 282  1,20 261  1,10 280  1,40 282
Celkom 17 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vaško NoelVaško Noel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 10 353 +1.3 m/s 331  1,60 331  1,40 336  1,30 336 349  1,50 353  1,30 331  1,00 11.00
2 44 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 9 PB 351 +1.6 m/s 351  1,60 327  1,40 305  1,10 351 326  1,30 320  1,40 309  1,40 9.00
3 Storoška MichalStoroška Michal
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 6 PB 324 +1.1 m/s 315  1,60 311  1,20 264  1,30 315 290  1,30 319  1,60 324  1,10 8.00
4 Špirko AdamŠpirko Adam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 8 PB 319 +1.4 m/s 287  1,90 268  1,40 271  1,30 287 277  0,30 302  1,30 319  1,40 7.00
MS Gajdoš AdamGajdoš Adam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 PB 316 +1.4 m/s x 313  1,60 316  1,40 316
6 40 Kekely RichardKekely Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 5 PB 313 +1.4 m/s 287  1,40 313  1,40 301  0,80 313 300  1,00 284  1,50 x 6.00
7 77 Hvorka BrunoHvorka Bruno
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 7 279 +1.6 m/s 279  1,60 254  1,60 233  1,00 279 257  1,30 255  1,40 - 5.00
8 59 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 4 PB 277 +1.1 m/s 251  1,60 211  1,70 243  0,90 251 277  1,10 221  1,30 276  1,40 4.00
9 72 Ďuroška ŠimonĎuroška Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 1 PB 269 +1.2 m/s 232  1,50 200  1,50 266  1,40 266 269  1,20 239  1,30 237  0,90 3.00
10 9 Halvoník PatrikHalvoník Patrik
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
14 14 3 PB 250 +1.1 m/s 217  1,50 222  1,40 250  1,10 250 2.00
Celkom 10 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 12 PB 427 +1.3 m/s 354  1,30 364  1,00 370  1,40 370 349  1,40 418  1,40 427  1,30 11.00
2 48 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 10 PB 378 +1.4 m/s 370  0,50 367  1,30 360  1,20 370 326  1,30 370  1,30 378  1,40 9.00
3 Kocholpvá AlexandraKocholpvá Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 11 366 +1.4 m/s 342  1,20 362  1,20 x 362 358  1,40 x 366  1,40 8.00
4 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 7 PB 362 +1.1 m/s 292  1,30 281  1,20 362  1,10 362 299  1,30 286  1,40 308  1,40 7.00
5 97 Holešová AndreaHolešová Andrea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
10 10 9 324 +1.3 m/s 290  1,00 324  1,30 258  1,30 324 290  1,30 252  1,40 314  1,10 6.00
6 Kubalová ZaraKubalová Zara
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 8 318 +1.4 m/s 313  1,20 318  1,40 300  1,10 318 294  1,60 308  1,60 280  1,60 5.00
7 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 6 296 +1.3 m/s 265  1,30 296  1,30 265  1,30 296 285  1,60 x 288  1,40 4.00
8 74 Konstantová VivienKonstantová Vivien
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 5 PB 286 +1.3 m/s 263  1,70 252  1,30 286  1,30 286 285  1,40 263  1,10 x 3.00
9 Kurucová MichaelaKurucová Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 1 PB 270 +1.0 m/s 245  1,20 248  1,30 270  1,00 270 2.00
10 Moricová EvaMoricová Eva
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 PB 253 +1.3 m/s 240  1,30 230  1,20 253  1,30 253 1.00
11 46 Červená PatríciaČervená Patrícia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 4 205 +1.3 m/s 200  1,20 200  1,40 205  1,30 205
12 Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 3 PB 145 +1.2 m/s 134  1,50 124  1,30 145  1,20 145
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 07.27 06.97 06.96 07.17 7.17 07.27 06.66 07.26 11.00
2 65 Ďaďo JánĎaďo Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 1 PB 06.89 06.40 06.55 x 6.55 06.50 06.55 06.89 9.00
3 65 Prílepok JakubPrílepok Jakub
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 2 05.63 05.59 05.23 x 5.59 05.35 05.20 05.63 8.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 07.37 05.67 07.37 06.36 7.37 07.30 06.60 06.60 11.00
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 10 06.38 06.38 x 05.61 6.38 06.26 06.11 06.26 9.00
3 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 05.94 x 05.77 04.52 5.77 05.50 05.94 05.89 8.00
4 Ondrášová LauraOndrášová Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 05.37 05.30 04.99 x 5.30 05.31 05.37 05.03 7.00
5 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 4 PB 05.14 05.14 05.05 04.64 5.14 04.79 04.29 04.56 6.00
6 Kľúčiková DominikaKľúčiková Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 05.13 x 04.64 04.87 4.87 05.13 x x 5.00
7 98 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 05.13 04.48 04.60 03.77 4.60 03.84 05.13 04.65 4.00
8 75 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 3 PB 04.67 x 04.65 04.67 4.67 04.56 x x 3.00
9 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 04.35 04.35 x x 4.35 2.00
10 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 04.13 04.13 x 04.02 4.13 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 24 PB 72.98 72.98 69.51 72.98
2 Baláž ŠimonBaláž Šimon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 23 46.09 46.09 44.41 46.09 11.00
3 39 Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 21 38.98 38.45 38.98 38.98 9.00
4 88 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 22 38.12 37.50 38.12 38.12 8.00
5 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 20 38.10 38.10 34.15 38.10 7.00
6 Vitovják DamiánVitovják Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 19 37.29 35.12 37.29 37.29 6.00
7 31 Kocifaj MichalKocifaj Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 16 PB 35.23 35.13 35.23 35.23 5.00
8 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 18 34.25 34.25 32.66 34.25 4.00
9 76 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 17 34.11 34.11 34.10 34.11 3.00
10 27 Kollár DanielKollár Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 29.54 29.54 29.54 2.00
11 Haladej IvanHaladej Ivan
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 13 29.36 29.36 29.36 1.00
12 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 PB 28.08 28.08 28.08
13 83 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 PB 27.24 27.24 27.24
14 Schroder SamuelSchroder Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12 26.99 26.99 26.99
15 Oško FilipOško Filip
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 7 PB 26.81 26.81 26.81
16 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 26.42 26.42 26.42
17 Brezničan MárioBrezničan Mário
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 26.17 26.17 26.17
18 89 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 PB 23.36 23.36 23.36
19 22 Ďuroška SamuelĎuroška Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 PB 23.25 23.25 23.25
20 70 Holma ThobiasHolma Thobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 SB 21.82 21.82 21.82
21 13 Červený MartinČervený Martin
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 1 PB 20.21 20.21 20.21
Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 14 DNS
Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 15 DNS
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 PB 45.22 45.22 42.02 45.22 11.00
2 95 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 PB 27.84 27.84 26.71 27.84 9.00
MS 74 Vojteková ViktóriaVojteková Viktória
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 6 PB 25.84 25.84 23.73 25.84
4 Stejskalová KláraStejskalová Klára
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 5 PB 24.63 24.63 24.63 8.00
5 Móricová AlexandraMóricová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 4 PB 24.30 24.30 24.22 24.30 7.00
6 46 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 10 PB 23.66 23.66 22.65 23.66 6.00
7 60 Zubčeková LianaZubčeková Liana
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 7 PB 23.45 23.45 22.25 23.45 5.00
8 51 Ferenčíková NelaFerenčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 PB 19.76 19.76 17.77 19.76 4.00
9 Kostelanská LauraKostelanská Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 19.34 19.34 19.34 3.00
10 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 16.41 16.41 16.41 2.00
11 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 9 12.24 12.24 12.24 1.00
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Závoďančík LukášZávoďančík Lukáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 17 PB 35.40 34.47 35.40 35.40 11.00
2 Vaško NoelVaško Noel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 18 PB 32.69 30.59 32.69 32.69 9.00
3 Storoška MichalStoroška Michal
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 6 PB 32.14 32.14 29.31 32.14 8.00
4 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 14 31.40 28.34 31.40 31.40 7.00
5 Špirko AdamŠpirko Adam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 16 30.77 30.77 29.34 30.77 6.00
6 59 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 15 28.32 28.32 26.50 28.32 5.00
7 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 11 PB 26.64 26.64 25.15 26.64 4.00
8 Svitek MaximSvitek Maxim
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 13 26.13 26.13 26.13 3.00
9 50 Kačerík JurajKačerík Juraj
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 12 25.71 25.71 25.71 2.00
10 40 Kekely RichardKekely Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 3 PB 24.54 24.54 24.54 1.00
11 Trnovec OliverTrnovec Oliver
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 9 PB 23.34 23.34 23.34
12 72 Ďuroška ŠimonĎuroška Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 1 PB 21.58 21.58 21.58
13 44 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 8 PB 20.02 20.02 20.02
14 Hraník MatejHraník Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 2 PB 18.82 18.82 18.82
15 Markovič SamuelMarkovič Samuel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 10 18.80 18.80 18.80
16 Kukučka SimonKukučka Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 4 PB 17.75 17.75 17.75
17 39 Hnát MatejHnát Matej
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 19 PB 17.47 17.47 17.47
18 Stejskal JergušStejskal Jerguš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
13 13 5 PB 12.40 12.40 12.40
19 86 Suchanič PeterSuchanič Peter
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 7 PB 11.23 11.23 11.23
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Holešová AndreaHolešová Andrea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
10 10 2 PB 23.32 23.32 22.59 23.32 11.00
2 100 Némethová DanielaNémethová Daniela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 14 22.45 22.45 20.79 22.45 9.00
3 Kurucová MichaelaKurucová Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 PB 20.35 20.35 17.72 20.35 8.00
4 91 Valášková LuciaValášková Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 5 PB 18.92 18.92 16.54 18.92 7.00
5 Jamborková NellaJamborková Nella
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 13 18.10 17.38 18.10 18.10 6.00
6 61 Závoďančíková IvanaZávoďančíková Ivana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 15 17.64 17.64 14.28 17.64 5.00
7 Monošíková AlicaMonošíková Alica
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 12 16.82 16.82 15.56 16.82 4.00
8 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 11 PB 16.42 14.69 16.42 16.42 3.00
9 46 Červená PatríciaČervená Patrícia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 7 PB 14.18 14.18 14.18 2.00
10 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 10 14.01 14.01 14.01 1.00
11 Michalíková LilienMichalíková Lilien
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 9 12.17 12.17 12.17
12 Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 6 PB 10.90 10.90 10.90
13 Haladejová TerezaHaladejová Tereza
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 1 PB 10.67 10.67 10.67
MS Krkošková VeronikaKrkošková Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
10 10 3 PB 09.26 09.26 9.26
51 Smyčková EmaSmyčková Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
10 10 4 DNS
Celkom 15 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollár, Šuvara, Jurga, Bros Kollár, Šuvara, Jurga, Bros AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 37.97 11.00
2 Schroder, Vitovják, Zigo Schroder, Vitovják, Zigo AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 38.99 9.00
3 93 Kasman, Mikuš, Lovíšek, Brezničan Kasman, Mikuš, Lovíšek, Brezničan AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 42.67 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Matušíková, Valašíková, Gregušová Bučková, Matušíková, Valašíková, Gregušová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 35.59 11.00
2 Domanická, Masaryková, Zaukolcová, Belásová Domanická, Masaryková, Zaukolcová, Belásová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 38.10 9.00
3 Štípalová, Kunová, Spišáková, Móricová Štípalová, Kunová, Spišáková, Móricová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 38.61 8.00
4 Babušová, Martinková, Prekopová, Kostelanská Babušová, Martinková, Prekopová, Kostelanská AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 38.67 7.00
5 Valjentová, Lušňáková, Brxová, Dubovcová Valjentová, Lušňáková, Brxová, Dubovcová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 39.55 6.00
6 Ondrášová, Ožvoldíková, Očkayová, Žiačková Ondrášová, Ožvoldíková, Očkayová, Žiačková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 42.79 5.00
Vyletelová, Švaňová, Čanecká, Kostolná Vyletelová, Švaňová, Čanecká, Kostolná Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(ne, 11.7.2021 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Trnovec, Špirko, Gajdoš, Richvalský Trnovec, Špirko, Gajdoš, Richvalský Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

(ne, 11.7.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Húsenicová, Sitáriková, Kurimská, Revajova Húsenicová, Sitáriková, Kurimská, Revajova CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 38.67 11.00
2 Kubalová, Beránková, Dvorštiaková, Kocholpvá Kubalová, Beránková, Dvorštiaková, Kocholpvá AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 40.02 9.00
3 Jamborková, Kurucová, Monošíková, Škorvánková Jamborková, Kurucová, Monošíková, Škorvánková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 48.25 8.00
Rybanská, Zacharovská, Moricová, Kofrit Rybanská, Zacharovská, Moricová, Kofrit Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 4 pretekári