<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (3. 7. 2021)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.15 11.00
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.34 9.00
3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 21.48 4.00
Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 20.48 8.00
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 20.67 7.00
3 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.12 6.00
4 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.22 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.47 3.00
2 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 22.85 2.00
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.18 1.00
4 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.84
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 24.12
3 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.98
4 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 25.06
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.34
2 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
3 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.06
4 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.96
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.61
2 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 25.83
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.51
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.42
2 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.44
Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.15 11.00
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.34 9.00
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 20.48 8.00
4 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 20.67 7.00
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.12 6.00
6 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.22 5.00
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 21.48 4.00
8 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.47 3.00
9 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 22.85 2.00
10 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.18 1.00
11 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.84
12 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 24.12
13 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.34
14 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.42
15 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.98
16 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 25.06
17 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.08
18 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.44
19 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.61
20 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 25.83
21 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
22 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.51
23 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.06
24 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.96
Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 20.43 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.55 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.34 8.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.49 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.51 5.00
2 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.32
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.64
4 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.68
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.47 7.00
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 21.86 3.00
3 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.25 1.00
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.35
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 21.77 4.00
2 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.04 2.00
3 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.65
4 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.45
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 22.69
2 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.26
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.51
4 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.09
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.85
2 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.17
3 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.25
Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.43
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.63
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.70
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.96
3 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.46
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.98
2 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.40
3 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.23
Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 23.00
2 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.02
3 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.40
Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.74
2 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.14
Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ
Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DQ
Poznámky:
DQ dobeh v inej dráhe pravidlo 170.4
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.74
2 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 26.13
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.44
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 20.43 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.55 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.34 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.47 7.00
5 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.49 6.00
6 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.51 5.00
7 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 21.77 4.00
8 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 21.86 3.00
9 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.04 2.00
10 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.25 1.00
11 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.32
12 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.35
13 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.64
14 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.65
15 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.68
16 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 22.69
17 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.74
18 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.98
19 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 23.00
20 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.26
21 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.40
22 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.45
23 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.51
24 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.74
25 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.85
26 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.02
27 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.09
28 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.17
29 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.25
30 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.43
31 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.63
32 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.70
33 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.23
34 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.40
35 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.96
36 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 26.13
37 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.44
38 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.46
39 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.14
Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ
Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DQ