<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (3. 7. 2021)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.26 QA
2 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.40 qB
3 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.28
4 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.76
5 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.78
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.43 QA
2 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.66 qA
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43 qB
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.89 qB
5 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.15
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.42 QA
2 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.00 qB
3 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.24 qB
4 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.34
5 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.47 QA
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.66 qA
3 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.72 qB
4 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.26 QA
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.42 QA
3 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.43 QA
4 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.47 QA
5 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.66 qA
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.66 qA
7 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.00 qB
8 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.40 qB
9 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43 qB
10 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.72 qB
11 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.89 qB
12 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.24 qB
13 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.27
14 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.28
15 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.34
16 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.76
17 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.15
18 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 11.78
19 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.24

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 08.00 11.00
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 08.11 9.00
3 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 08.18 8.00
4 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 08.43 7.00
5 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 08.61 6.00
6 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.69 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.79 4.00
2 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 09.21 3.00
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 09.31 2.00
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 09.70 1.00
5 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
6 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.48
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.46 qA
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.21
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.26
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.35
5 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 10.01
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.57 qA
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.15
3 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.31
4 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.65
5 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.97
6 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.49
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.72 qA
2 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.90 qB
3 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97 qB
4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 09.17
5 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.01
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.68 qA
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.10 qB
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.25
4 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.49
5 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.81
6 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.83
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.70 qA
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.92 qB
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.11 qB
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.12
5 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.47
6 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.01
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.82 qA
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.89 qB
3 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.51
4 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.88
5 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.89
6 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.98
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.46 qA
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.57 qA
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.68 qA
4 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.70 qA
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.72 qA
6 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.82 qA
7 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.89 qB
8 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.90 qB
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.92 qB
10 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97 qB
11 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.10 qB
12 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.11 qB
13 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.12
14 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.15
15 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 09.17
16 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.21
17 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.25
18 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.26
19 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.31
20 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.35
21 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.47
22 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.49
23 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.51
24 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.65
25 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.81
26 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.88
27 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.89
28 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 09.97
29 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.98
30 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 10.01
30 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.01
32 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.49
33 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.83
34 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.01
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 08.35 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 SB 08.46 9.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 08.60 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 08.63 7.00
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 08.64 6.00
6 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.92 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.85 4.00
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.90 3.00
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 08.92 2.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.95 1.00
5 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 08.97
6 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.02
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.15 11.00
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.34 9.00
3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 21.48 4.00
Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 20.48 8.00
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 20.67 7.00
3 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.12 6.00
4 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.22 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.47 3.00
2 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 22.85 2.00
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.18 1.00
4 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.84
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 24.12
3 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.98
4 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 25.06
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.34
2 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
3 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.06
4 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.96
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.61
2 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 25.83
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.51
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 3.7.2021 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.42
2 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.44
Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.15 11.00
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.34 9.00
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 20.48 8.00
4 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 20.67 7.00
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.12 6.00
6 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.22 5.00
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 21.48 4.00
8 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.47 3.00
9 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 22.85 2.00
10 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.18 1.00
11 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.84
12 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 24.12
13 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.34
14 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.42
15 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.98
16 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 25.06
17 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.08
18 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.44
19 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 25.61
20 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 25.83
21 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
22 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.51
23 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.06
24 Balážik JakubBalážik Jakub 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 30.96
Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 20.43 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.55 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.34 8.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.49 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.51 5.00
2 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.32
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.64
4 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.68
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.47 7.00
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 21.86 3.00
3 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.25 1.00
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.35
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 21.77 4.00
2 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.04 2.00
3 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.65
4 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.45
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 22.69
2 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.26
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.51
4 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.09
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.85
2 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.17
3 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.25
Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.43
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.63
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.70
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.96
3 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.46
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.98
2 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.40
3 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.23
Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 23.00
2 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.02
3 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.40
Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.74
2 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.14
Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ
Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DQ
Poznámky:
DQ dobeh v inej dráhe pravidlo 170.4
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 3.7.2021 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.74
2 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 26.13
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.44
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 20.43 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.55 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.34 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.47 7.00
5 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.49 6.00
6 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.51 5.00
7 Palušová BarboraPalušová Barbora 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 21.77 4.00
8 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 21.86 3.00
9 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.04 2.00
10 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.25 1.00
11 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.32
12 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.35
13 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.64
14 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.65
15 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 22.68
16 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 22.69
17 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.74
18 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.98
19 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 23.00
20 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.26
21 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.40
22 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.45
23 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.51
24 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.74
25 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.85
26 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.02
27 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.09
28 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.17
29 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.25
30 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 24.43
31 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.63
32 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.70
33 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.23
34 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.40
35 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.96
36 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 26.13
37 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.44
38 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.46
39 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.14
Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DNS
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 DNS
Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DQ
Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 48.62 11.00
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 49.80 9.00
3 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 57.24 8.00
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 47.48 11.00
2 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 47.80 8.00
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 49.40 4.00
4 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 58.72
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 47.86 7.00
2 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 49.30 5.00
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 50.40 3.00
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 51.62 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 47.77 9.00
2 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 48.49 6.00
3 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 50.45 2.00
4 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 55.87
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 47.48 11.00
2 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 47.77 9.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 47.80 8.00
4 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 47.86 7.00
5 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 48.49 6.00
6 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 49.30 5.00
7 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 49.40 4.00
8 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 50.40 3.00
9 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 50.45 2.00
10 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 51.62 1.00
11 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 55.87
12 Verčimáková ViktóriaVerčimáková Viktória 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 58.72

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 2:19.74 11.00
2 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 2:41.92 9.00
3 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:50.38 8.00
4 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:50.96 7.00
5 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:57.68 6.00
6 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:00.84 5.00
7 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:03.12 4.00
8 Hanzel MarekHanzel Marek 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4:12.68 3.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:34.32 11.00
2 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:35.90 9.00
3 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 2:43.84 8.00
4 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:53.32 7.00
5 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:00.82 6.00
6 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 3:01.46 5.00
7 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:07.90 4.00
8 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:11.56 3.00
9 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:13.82 2.00
10 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3:37.56 1.00
Celkom 10 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 7:33.23 11.00
2 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 7:38.97 9.00
3 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 8:21.69 8.00
4 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 8:30.33 7.00
5 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 9:11.05 6.00
6 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 9:16.01 5.00
7 Tomčíková TamaraTomčíková Tamara 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 10:08.55 4.00
Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 DNS
Poznámky:
Tomčíková Tamara 10:08,55
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 11:18.11 11.00
2 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 11:33.75 9.00
3 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 12:01.85 8.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.44 11.00
2 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 16.54 9.00
3 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.68 8.00
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.21 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 18.41 11.00
2 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 19.09 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.28 8.00
4 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.29 7.00
5 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.45 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.87 5.00
2 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 20.53 4.00
3 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.35 3.00
4 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.45 2.00
5 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 22.77 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 18.41 11.00
2 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 19.09 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.28 8.00
4 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.29 7.00
5 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.45 6.00
6 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.87 5.00
7 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 20.53 4.00
8 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 21.35 3.00
9 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.45 2.00
10 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 22.77 1.00

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 17:13.37 11.00
2 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 19:03.47 9.00
Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DQ
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 16:44.57 11.00
2 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 18:23.41 9.00
3 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 19:03.35 8.00
4 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 19:31.56 7.00
5 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23:08.58 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 176 179 182 184 186 188 Body
1 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 160 xo o o o xxx 11.00
Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 NM xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 158 161 164 166 168 170 Body
1 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 12 158 - - - o o o - o xxx 11.00
2 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 PB 154 - o o o o o xxo xxx 9.00
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 10 150 - o o o o o xxx 8.00
4 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 PB 140 - o o o xxx 7.00
5 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 9 135 - xo o xxx 6.00
6= Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 PB 130 o o xxx 4.50
6= Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 7 130 o o xxx 4.50
8 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 PB 130 o xo xxx 3.00
9 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 4 125 o xxx 2.00
10 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 125 xo xxx 1.00
Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 3 NM x-
Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 20 523 423 481 513 513 485 x 11.00
2 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 18 PB 514 496 487 491 496 x 514 9.00
3 Margóč MatejMargóč Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 7 PB 501 387 463 418 463 501 495 8.00
4 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 19 486 486 469 479 486 464 475 7.00
5 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 16 PB 478 472 458 478 478 471 x 6.00
6 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 17 462 457 434 455 457 x 462 5.00
7 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 3 PB 442 442 x 442 4.00
8 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 14 399 369 x 369 3.00
9 Holienčík RenéHolienčík René
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 353 353 350 353 2.00
10 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 13 344 328 344 344 1.00
11 Valíček TadeášValíček Tadeáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 8 PB 343 300 343 343
12 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 328 328 283 328
13 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 327 321 327 327
14 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 306 x 306 306
15 Vitovják DamiánVitovják Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 289 226 289 289
16 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 284 262 284 284
17 Kollár DanielKollár Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 259 252 259 259
18 Balážik JakubBalážik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 1 PB 248 248 x 248
Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 DNS
Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 15 DNS
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 28 471 417 407 438 438 471 x 11.00
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 22 PB 451 422 412 409 422 451 442 9.00
3 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 18 PB 440 428 x 413 428 440 433 8.00
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25 438 438 416 433 438 425 436 7.00
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 23 PB 434 374 414 394 414 414 434 6.00
6 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 21 417 401 392 389 401 381 417 5.00
7 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 24 406 402 405 406 406 324 402 4.00
8 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 PB 395 395 385 385 395 385 x 3.00
9 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 9 PB 386 386 368 386 2.00
10 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 26 383 x 383 383 1.00
11 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 19 380 359 380 380
12 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 PB 375 x 375 375
13 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 16 373 362 373 373
14 Burská LenkaBurská Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 2 PB 366 363 366 366
15 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 11 PB 363 x 363 363
16 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 14 359 x 359 359
17 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 PB 355 326 355 355
18 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12 PB 354 354 337 354
19 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 6 PB 352 x 352 352
20 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 27 338 338 238 338
21 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 15 318 318 213 318
22 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 PB 308 308 305 308
23 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 301 301 297 301
24 Čuga AdelaČuga Adela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 288 276 288 288
Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13 DNS
Betková LindaBetková Linda
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 10 DNS
Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 17 DNS
Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 20 DNF x x -
Celkom 28 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 23 10.21 10.21 10.16 09.73 10.21 09.56 09.88 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 22 PB 09.43 09.43 09.42 08.88 9.43 x x 9.00
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 21 08.43 07.76 07.66 08.43 8.43 08.22 07.06 8.00
4 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 19 PB 08.33 07.65 08.33 08.23 8.33 07.89 07.72 7.00
5 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 20 08.15 08.09 08.15 08.03 8.15 08.06 x 6.00
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 14 PB 07.45 06.94 06.96 07.27 7.27 07.19 07.45 5.00
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 8 PB 07.37 07.37 06.51 x 7.37 06.52 06.58 4.00
8 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 07.02 06.82 06.46 06.95 6.95 07.02 x 3.00
9 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 16 06.69 05.92 06.69 6.69 2.00
10 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 13 06.56 06.56 06.43 6.56 1.00
11 Tomčíková TamaraTomčíková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 PB 06.48 05.93 06.48 6.48
12 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 06.39 x 06.39 6.39
13 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 12 06.21 06.21 05.80 6.21
14 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 11 05.75 05.60 05.75 5.75
15 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 05.46 04.25 05.46 5.46
16 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 SB 05.30 05.30 05.09 5.30
17 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 9 05.23 04.74 05.23 5.23
18 Kľúčiková DominikaKľúčiková Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 05.17 04.80 05.17 5.17
19 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 04.84 04.76 04.84 4.84
20 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 04.49 04.49 04.49 4.49
Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 17 DNS
Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 18 DNS
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 1 PB 09.91 09.03 08.90 09.91 9.91 09.40 08.66 09.31 11.00
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 PB 09.09 09.09 08.10 08.27 9.09 08.68 08.82 07.52 9.00
3 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 07.92 07.25 07.47 07.18 7.47 07.19 07.92 07.65 8.00
4 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 PB 07.35 06.48 06.09 07.20 7.20 06.56 07.35 06.70 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 17 34.23 34.23 32.79 33.25 34.23 x 34.17 23.09 11.00
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 16 PB 24.89 24.89 24.69 - 24.89 x 20.09 24.23 9.00
3 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 14 PB 23.66 18.28 21.67 21.29 21.67 23.12 23.66 19.19 8.00
4 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 PB 23.66 x 21.61 21.29 21.61 23.12 23.66 19.19 7.00
5 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 11 PB 23.44 19.57 19.71 18.78 19.71 16.99 23.44 x 6.00
6 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 PB 18.77 15.26 18.77 x 18.77 15.46 x x 5.00
7 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 PB 16.68 11.99 13.07 16.68 16.68 13.32 13.12 13.07 4.00
8 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 1 PB 16.68 16.68 x x 16.68 x x x 3.00
9 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 15 16.59 16.59 11.59 16.43 16.59 2.00
10 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 PB 15.38 14.37 15.38 13.42 15.38 1.00
11 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 PB 15.30 15.30 13.43 x 15.30
12 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 PB 15.13 14.62 13.61 15.13 15.13
13 Kľúčiková DominikaKľúčiková Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 14.83 x 13.14 14.83 14.83
14 Kögelová KarolínaKögelová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 9 PB 12.38 x x 12.38 12.38
15 Hudecová LeaHudecová Lea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 PB 12.28 12.28 x 10.18 12.28
16 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 10 PB 11.71 11.71 x x 11.71
Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 6 DNS
Celkom 17 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 28.18 27.70 25.88 27.97 27.97 x x 28.18 11.00
2 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 PB 28.06 19.24 23.53 20.81 23.53 19.58 28.06 25.17 9.00
3 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 22.60 20.40 x 16.79 20.40 x 19.96 22.60 8.00
4 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 2 PB 17.31 14.41 16.03 17.31 17.31 x x x 7.00
5 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 PB 16.51 16.18 13.64 16.12 16.18 x 16.51 x 6.00
Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 6 NM -
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik, Zigo, Vitovják, Šuvara Rúrik, Zigo, Vitovják, Šuvara AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 35.82 11.00
2 Mamoň, Mamoň, Vrana, Hanzel Mamoň, Mamoň, Vrana, Hanzel AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 41.82 7.00
Konušík, Konušík, Kollár, Hanínec Konušík, Konušík, Kollár, Hanínec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DQ
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schrimpel, Pavlík, Boško, Valíček Schrimpel, Pavlík, Boško, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 37.36 9.00
2 Holienčík, Lovíšek, Paulec, Kasman Holienčík, Lovíšek, Paulec, Kasman AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 37.81 8.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik, Zigo, Vitovják, Šuvara Rúrik, Zigo, Vitovják, Šuvara AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 35.82 11.00
2 Schrimpel, Pavlík, Boško, Valíček Schrimpel, Pavlík, Boško, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 37.36 9.00
3 Holienčík, Lovíšek, Paulec, Kasman Holienčík, Lovíšek, Paulec, Kasman AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 37.81 8.00
4 Mamoň, Mamoň, Vrana, Hanzel Mamoň, Mamoň, Vrana, Hanzel AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 41.82 7.00
Konušík, Konušík, Kollár, Hanínec Konušík, Konušík, Kollár, Hanínec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DQ

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin, Petriková, Marčišinová, Beliančínová Aydin, Petriková, Marčišinová, Beliančínová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.29 6.00
2 Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 37.75 4.00
3 Burská, Lúcaníková, Haffnerová, Mlynárčiková Burská, Lúcaníková, Haffnerová, Mlynárčiková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.38 3.00
Tomčíková, Švandová, Verčimáková, Kögelová Tomčíková, Švandová, Verčimáková, Kögelová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková, Čuga, Brišová, Ivaničová Hejčíková, Čuga, Brišová, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 33.06 11.00
2 Ambrozyova, Cvachová, Hudecová, Kupcová Ambrozyova, Cvachová, Hudecová, Kupcová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 34.88 9.00
3 Balážová, Mešťanová, Dunajská, Štefančíková Balážová, Mešťanová, Dunajská, Štefančíková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 38.64 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová, Bučková, Matušíková, Valašíková Miniarová, Bučková, Matušíková, Valašíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 35.05 8.00
2 Čížová, Hozáková, Zaukolcová, Masaryková Čížová, Hozáková, Zaukolcová, Masaryková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.80 5.00
3 Zaveráková, Kršíková, Adamíková, Tomaníková Zaveráková, Kršíková, Adamíková, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 38.77
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 3.7.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuranová, Bratková, Karásková, Bieliková Ďuranová, Bratková, Karásková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.06 7.00
2 Kubovčíková, Hudecová, Hrmová, Futáková Kubovčíková, Hudecová, Hrmová, Futáková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.52 2.00
3 Reváková, Prekopová, Belásová, Turičíková Reváková, Prekopová, Belásová, Turičíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 39.92
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková, Čuga, Brišová, Ivaničová Hejčíková, Čuga, Brišová, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 33.06 11.00
2 Ambrozyova, Cvachová, Hudecová, Kupcová Ambrozyova, Cvachová, Hudecová, Kupcová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 34.88 9.00
3 Miniarová, Bučková, Matušíková, Valašíková Miniarová, Bučková, Matušíková, Valašíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 35.05 8.00
4 Ďuranová, Bratková, Karásková, Bieliková Ďuranová, Bratková, Karásková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.06 7.00
5 Aydin, Petriková, Marčišinová, Beliančínová Aydin, Petriková, Marčišinová, Beliančínová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.29 6.00
6 Čížová, Hozáková, Zaukolcová, Masaryková Čížová, Hozáková, Zaukolcová, Masaryková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.80 5.00
7 Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 37.75 4.00
8 Burská, Lúcaníková, Haffnerová, Mlynárčiková Burská, Lúcaníková, Haffnerová, Mlynárčiková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.38 3.00
9 Kubovčíková, Hudecová, Hrmová, Futáková Kubovčíková, Hudecová, Hrmová, Futáková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.52 2.00
10 Balážová, Mešťanová, Dunajská, Štefančíková Balážová, Mešťanová, Dunajská, Štefančíková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 38.64 1.00
11 Zaveráková, Kršíková, Adamíková, Tomaníková Zaveráková, Kršíková, Adamíková, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 38.77
12 Reváková, Prekopová, Belásová, Turičíková Reváková, Prekopová, Belásová, Turičíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 39.92
Tomčíková, Švandová, Verčimáková, Kögelová Tomčíková, Švandová, Verčimáková, Kögelová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DQ