<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ pre mužov, ženy a mládežnícke kategórie

Trnava (3. 7. 2021)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:15) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.40
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.51
3 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.84
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 10:20) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.02
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.22
3 362 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.35
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.60
5 345 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.83
6 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 10:20) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 12.07
2 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.92
3 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.30
4 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.56
5 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.52
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.97
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.02
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.22
3 362 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.35
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.60
5 345 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.83
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 12.07
7 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.89
8 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.92
9 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.30
10 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.56
11 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.52
12 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.97