<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ pre mužov, ženy a mládežnícke kategórie

Trnava (3. 7. 2021)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 11:30) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.31
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.59
3 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 07.82
4 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.09
5 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.15
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 11:30) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.01
2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.01
3 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.03
4 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.19
5 361 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.28
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.31
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.59
3 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 07.82
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.01
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.01
6 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.03
7 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.09
8 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.15
9 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.19
10 361 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.28
11 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.60

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 11:20) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.40
2 351 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.71
3 355 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.04
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.09
5 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.43
6 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
7 322 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.35
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 11:35) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 08.04
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.27
3 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.48
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.59
5 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.74
7 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 08.94
8 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 11:35) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.75
2 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.85
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.88
4 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 09.03
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.12
6 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.67
7 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.80
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 08.04
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.27
3 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.48
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.59
5 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.74
7 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.75
8 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.85
9 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.88
10 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 08.94
11 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.97
12 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 09.03
13 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.12
14 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.67
15 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.80

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 11:25) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.46
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.52
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.64
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.76
5 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.86
6 364 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.08
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.09
8 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 11:25) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.60
2 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.98
3 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.09
4 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 09.10
5 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.15
6 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.39
7 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.47
8 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.53
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 11:25) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.29
2 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.64
3 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.68
4 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.87
5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.01
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.46
7 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.49
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.46
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.52
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.60
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.64
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.76
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.86
7 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.98
8 364 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.08
9 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.09
9 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.09
11 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 09.10
12 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.12
13 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.15
14 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.29
15 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.39
16 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.47
17 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.53
18 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.64
19 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.68
20 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.87
21 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.01
22 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.46
23 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.49

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.48
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.84
3 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.50
4 350 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.56
5 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.62
6 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 09.72
7 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.15
8 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 11:10) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43
2 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.76
3 Slávik EliášSlávik Eliáš 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 09.93
4 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.29
5 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.43
6 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.66
7 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.73
8 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.80
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.48
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.84
3 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43
4 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.50
5 350 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.56
6 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.62
7 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 09.72
8 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.76
9 Slávik EliášSlávik Eliáš 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 09.93
10 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.15
11 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.29
11 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.29
13 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.43
14 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.66
15 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.73
16 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.80

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.30
2 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.39
3 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.51
4 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.59
5 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.62
6 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.86
7 352 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.98
8 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.16
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 11:15) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 10.06
2 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.17
3 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 10.19
4 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.21
5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 10.58
6 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 10.76
7 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.92
8 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 11.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.85
2 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.96
3 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.22
4 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.49
5 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.84
6 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 11.00
7 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.39
Kuvová MáraKuvová Mára 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.30
2 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.39
3 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.51
4 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.59
5 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.62
6 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.85
7 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.86
8 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.96
9 352 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.98
10 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 10.06
11 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.16
12 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.17
13 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 10.19
14 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.21
15 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.22
16 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.49
17 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 10.58
18 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 10.76
19 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.84
20 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.92
21 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 11.00
22 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.39
23 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 11.51
Kuvová MáraKuvová Mára 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:55) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.02
2 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.30
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.47
4 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 11.54
5 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.36
6 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.56
Celkom 6 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 11:00) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.70
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.85
3 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.55
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.48
5 Cáková Mária DianaCáková Mária Diana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.65
6 Lehotová ViktóriaLehotová Viktória 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.61
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 13:05) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.95
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.79
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.84
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 18.17
5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 18.38
6 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.68
7 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 19.14
8 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 13:05) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 19.24
2 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 19.30
3 360 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 19.39
4 361 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.63
5 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.01
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.73
Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.95
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.79
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.84
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 18.17
5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 18.38
6 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.68
7 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 19.14
8 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.20
9 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 19.24
10 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 19.30
11 360 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 19.39
12 361 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.63
13 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.01
14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.73
Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:55) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 19.59
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 20.85
3 356 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 22.80
4 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.91
5 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.10
6 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.93
Celkom 6 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 13:10) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 19.52
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 19.85
3 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 20.25
4 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.32
5 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 21.45
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 21.48
7 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.90
8 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 22.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 13:10) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 21.21
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 21.45
3 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 21.86
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.96
5 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.89
6 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.90
7 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.44
8 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.79
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 19.52
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 19.85
3 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 20.25
4 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.32
5 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 21.21
6 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 21.45
6 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 21.45
8 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 21.48
9 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 21.86
10 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.90
11 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.96
12 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 22.29
13 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.89
14 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.90
15 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.44
16 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.79

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 13:00) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.11
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 20.36
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 21.29
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 21.44
5 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.52
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 21.96
7 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 22.33
8 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 22.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 22.01
2 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.74
3 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 23.43
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.49
5 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 23.62
6 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 24.21
7 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 24.75
8 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.85
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 13:00) official Vietor: +4.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.54
2 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 22.60
3 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.49
4 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.59
5 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.72
6 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.52
7 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.38
8 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.90
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.11
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 20.36
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 21.29
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 21.44
5 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.52
6 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.54
7 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 21.96
8 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 22.01
9 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 22.33
10 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 22.38
11 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 22.60
12 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.74
13 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 23.43
14 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.49
14 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.49
16 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.59
17 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 23.62
18 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.72
19 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 24.21
20 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 24.52
21 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 24.75
22 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 24.85
23 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.38
24 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.90

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 12:45) official Vietor: +3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.57
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.84
3 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.00
4 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.49
5 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 24.90
6 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.27
7 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 12:45) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 21.65
2 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.48
3 Slávik EliášSlávik Eliáš 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 25.18
4 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.45
5 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.23
6 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.49
7 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.51
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.57
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 21.65
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.84
4 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.00
5 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.48
6 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.49
7 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 24.90
8 Slávik EliášSlávik Eliáš 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 25.18
9 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.27
10 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.45
11 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.23
12 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.49
13 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.51
14 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.71

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 12:50) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.06
2 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 23.58
3 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.95
4 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.57
5 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.90
6 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 26.16
7 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.22
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 12:50) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.55
2 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 27.83
3 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.92
4 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.07
5 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.11
Kuvová MáraKuvová Mára 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 12:50) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 22.95
2 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.69
3 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.14
4 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.33
5 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 26.75
6 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 29.88
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 22.95
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.06
3 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 23.58
4 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.69
5 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.95
6 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.14
7 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.55
8 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.57
9 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.90
10 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 26.16
11 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.22
12 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.33
13 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 26.75
14 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 27.83
15 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.92
16 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.07
17 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.11
18 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 29.88
Kuvová MáraKuvová Mára 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:30) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.84
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 22.87
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.03
4 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.40
Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:35) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 25.77
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 26.08
3 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.02
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 30.63
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 306 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:15.15
2 312 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.40
Celkom 2 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 361 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:14.02
2 365 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 2:15.57
3 360 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:18.13
4 359 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 2:52.98
Celkom 4 pretekári

800 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:25.86
2 355 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:42.28
3 354 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:47.95
4 350 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:59.75
5 356 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:00.51
6 322 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:06.13
Celkom 6 pretekárov

800 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 364 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 2:55.27
2 362 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:55.80
3 358 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:58.10
4 363 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 3:03.09
5 352 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:18.53
6 357 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 3:40.42
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:15) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.40
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.51
3 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.84
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 10:20) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.02
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.22
3 362 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.35
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.60
5 345 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.83
6 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 10:20) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 12.07
2 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.92
3 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.30
4 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.56
5 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.52
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.97
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.02
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.22
3 362 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.35
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.60
5 345 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.83
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 12.07
7 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.89
8 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.92
9 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.30
10 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.56
11 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.52
12 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.97

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.89
2 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11.98
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:05) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.27
2 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.69
3 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.78
4 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.75
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.51
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:40) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.78
2 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 16.27
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 10:30) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.44
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 15.62
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.98
4 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.89
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 168 171 174 177 180 183 186 189
1 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 3 155 o o o o xo o xxx
2 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 PB 155 o o o o o xxo xxx
3 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 150 o o o o xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 168
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 2 PB 130 o o o o xxx
2 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 PB 130 o xo xo xo xxx
3 322 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 125 o o o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 164 167 170 173 176 179
1 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 5 150 o o o o xo o o xxx
2 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 PB 150 - o o xo o xxo xo xxx
3 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 PB 145 o o o o o o xxx
4 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 145 - o o o o xo xxx
5 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 PB 130 o o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 PB 145 - - o o o o xo o o xxx
2 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 PB 140 o o o xo xo o o xo xxx
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 6 PB 135 - - - o o xo xxo xxx
4 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 125 o o o o xo xxx
5 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 PB 125 o o o o xxo xxx
6 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 3 PB 125 o o o xo xxo xxx
7= 345 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 115 o o xo xxx
7= Dekanová NelaDekanová Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 115 o o xo xxx
9 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 115 o xo xxo xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95 100 105 110 115 120 125 130 135 140 145 150 155
1 Susková HanaSusková Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 3 PB 100 o o xxx
2 Libich RomanaLibich Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 2 PB 100 o xxo xxx
3 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 1 PB 095 xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 10 09.05 09.05 07.84 08.31 9.05 08.04 06.51 x
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 PB 09.03 07.79 08.96 08.40 8.96 08.05 08.79 09.03
3 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 8 PB 08.02 07.37 07.82 08.02 8.02 07.79 07.95 07.73
4 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 PB 07.72 07.12 07.36 07.08 7.36 06.29 06.78 07.72
5 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 07.58 06.81 07.12 07.58 7.58 07.20 06.99 06.97
6 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 07.53 06.84 07.53 06.80 7.53 x 06.70 06.45
7 Dekanová NelaDekanová Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 PB 06.46 05.30 06.28 05.83 6.28 05.64 06.41 06.46
8 345 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 PB 06.15 05.50 06.07 05.37 6.07 05.79 06.15 06.03
9 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 04.30 x 04.30 x 4.30
10 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 PB 03.91 03.79 03.60 03.91 3.91
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 3 09.13 08.40 09.09 08.60 9.09 08.54 09.13 08.60
2 Nedas TomášNedas Tomáš
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 2 PB 07.89 06.94 07.89 06.70 7.89 06.39 06.94 07.11
3 344 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 1 PB 05.85 04.67 04.77 x 4.77 04.11 05.10 05.85
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 4 PB 06.94 06.78 06.43 06.11 6.78 06.65 06.75 06.94
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 2 PB 06.29 06.25 05.63 06.01 6.25 06.29 05.80 05.49
3 Macharová LuciaMacharová Lucia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 3 PB 05.52 04.52 04.91 04.80 4.91 05.52 04.85 04.24
4 Chudá TerezaChudá Tereza
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 1 PB 04.56 03.99 03.74 04.22 4.22 04.56 04.51 03.09
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 1 10.72 10.04 - - 10.04 10.72 09.86 10.19
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 3 14.81 13.88 14.43 13.91 14.43 14.31 14.81 14.06
2 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 PB 10.13 09.23 10.13 08.89 10.13 09.67 09.66 09.68
3 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 PB 07.64 07.64 07.25 07.47 7.64 06.87 07.00 06.91
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 3.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 4 PB 47.53 -
2 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 PB 27.77 -
3 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 PB 20.52 -
4 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 3 17.22 -
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 3.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 1 PB 28.24 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Mladšie žiačky

(so, 3.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 21.65 -
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 3.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hudec MartinHudec Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
94 94 1 PB 31.18 0.0
Celkom 1 pretekárov