<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting ZsAZ pre mužov, ženy a mládežnícke kategórie

Trnava (3. 7. 2021)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 155
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 155
3 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150

Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 130
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 130
3 322 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 125

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 150
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 150
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 145

Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 145
2 Beňová EmaBeňová Ema 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 140
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 135

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 100
2 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 100
3 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 095

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.05
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 09.03
3 Repková LenkaRepková Lenka 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 08.02

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.13
2 Nedas TomášNedas Tomáš 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske PB 07.89
3 344 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 05.85

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 06.94
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske PB 06.29
3 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 05.52

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10.72

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.81
2 Sádovský JakubSádovský Jakub 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 10.13
3 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 07.64

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 47.53
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 27.77
3 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 20.52

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 28.24

Hod diskom 1 kg - Mladšie žiačky (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 21.65

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 3.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hudec MartinHudec Martin 94 94 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 31.18