<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Trnava (3. - 4. 7. 2021)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:49.26 0.276
2 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.47 0.195
3 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:49.84 0.258
4 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.16 0.386
5 277 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 0:50.80 0.345
6 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.09 0.201
7 233 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.83 0.166
104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.148
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 0:51.84 0.147
2 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.81 0.190
3 238 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.12 0.432
4 194 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.38 0.202
5 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:55.42 0.214
6 131 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:55.98 0.388
7 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 0:56.24 0.310
8 240 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.32 0.289
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 0:55.12 0.313
2 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:55.27 0.220
3 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 0:56.14 0.205
4 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:57.86 0.190
5 297 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 1:00.26 0.302
6 44 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 1:01.96 0.215
7 255 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.10 0.338
8 87 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:06.65 0.243
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:49.26 0.276
2 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.47 0.195
3 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:49.84 0.258
4 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.16 0.386
5 277 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 0:50.80 0.345
6 278 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 0:51.84 0.147
7 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.09 0.201
8 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.81 0.190
9 233 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.83 0.166
10 238 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.12 0.432
11 194 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.38 0.202
12 124 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 0:55.12 0.313
13 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:55.27 0.220
14 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:55.42 0.214
15 131 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:55.98 0.388
16 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 0:56.14 0.205
17 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 0:56.24 0.310
18 240 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.32 0.289
19 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:57.86 0.190
20 297 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 1:00.26 0.302
21 44 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 1:01.96 0.215
22 255 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.10 0.338
23 87 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:06.65 0.243
104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.148

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.18 0.359
2 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:58.43 0.575
3 182 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 0:59.33 0.400
4 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:59.42 0.271
5 184 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.51 0.303
6 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:01.98 0.200
7 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:04.28 0.584
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:02.29 0.303
2 289 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:02.79 0.271
3 274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:04.25 0.575
4 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.61 0.359
5 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:04.62 0.200
6 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 1:05.23 0.400
7 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:06.15 0.584
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 1:00.95 0.444
2 272 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 1:05.84 0.344
3 178 Csámpayová ViktóriaCsámpayová Viktória 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:06.43 0.595
4 249 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:06.89 0.321
5 296 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 1:10.25 0.398
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.373
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - číslo 247
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.18 0.359
2 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:58.43 0.575
3 182 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 0:59.33 0.400
4 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:59.42 0.271
5 184 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.51 0.303
6 293 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 1:00.95 0.444
7 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:01.98 0.200
8 282 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:02.29 0.303
9 289 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:02.79 0.271
10 274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:04.25 0.575
11 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:04.28 0.584
12 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.61 0.359
13 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:04.62 0.200
14 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 1:05.23 0.400
15 272 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 1:05.84 0.344
16 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:06.15 0.584
17 178 Csámpayová ViktóriaCsámpayová Viktória 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:06.43 0.595
18 249 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:06.89 0.321
19 296 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 1:10.25 0.398
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.373