<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Trnava (3. - 4. 7. 2021)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.7.2021 - 14:55) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.88 Q 0.155
2 51 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.36 0.152
3 202 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.36 0.187
4 24 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.45 0.181
5 148 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.48 0.152
6 90 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.64 0.188
7 63 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.73 0.169
8 241 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.76 0.158
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.7.2021 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.80 Q 0.172
2 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.19 q 0.187
3 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.24 q 0.115
4 237 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.41 0.188
5 239 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.44 0.163
6 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.52 0.188
7 14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.88 0.187
8 165 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.16 0.185
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.7.2021 - 14:55) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.82 Q 0.160
2 168 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.28 q 0.136
3 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.31 0.173
4 42 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 11.47 0.194
5 169 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.54 0.154
6 68 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.56 0.129
7 145 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.56 0.154
8 118 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.75 0.195
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.7.2021 - 14:55) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.92 Q 0.196
2 104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.16 q 0.134
3 116 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.47 0.335
4 119 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.49 0.202
5 117 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.64 0.157
6 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.88 0.179
7 38 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 12.00 0.186
8 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 12.08 0.246
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.80 Q 0.172
2 146 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.82 Q 0.160
3 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.88 Q 0.155
4 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.92 Q 0.196
5 104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.16 q 0.134
6 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.19 q 0.187
7 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.24 q 0.115
8 168 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.28 q 0.136
9 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.31 0.173
10 51 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.36 0.152
10 202 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.36 0.187
12 237 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.41 0.188
13 239 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.44 0.163
14 24 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.45 0.181
15 42 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 11.47 0.194
15 116 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.47 0.335
17 148 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.48 0.152
18 119 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.49 0.202
19 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.52 0.188
20 169 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.54 0.154
21 68 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.56 0.129
21 145 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.56 0.154
23 90 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.64 0.188
23 117 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.64 0.157
25 63 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.73 0.169
26 118 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.75 0.195
27 14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.88 0.187
27 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.88 0.179
29 38 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 12.00 0.186
30 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 12.08 0.246
31 165 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.16 0.185
32 241 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.76 0.158

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 3.7.2021 - 16:20) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 10.69 0.151
2= 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.75 0.159
2= 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 SB 10.75 0.166
4 146 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.86 0.153
5 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.24 0.179
6 175 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.36 0.161
7 168 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.41 0.172
104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.198
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.11 Q 0.223
2 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.51 q 0.254
3 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.56 q 0.190
4 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.11 0.224
5 271 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.63 0.616
6 275 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 15.01 0.180
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.26 Q 0.182
2 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.61 q 0.205
3 150 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.74 0.253
4 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.91 0.244
5 157 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.12 0.170
6 296 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.85 0.208
7 243 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.86 0.244
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.23 Q 0.187
2 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.53 q 0.366
3 18 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.85 0.190
4 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.93 0.163
5 248 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.03 0.465
6 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.40 0.270
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.7.2021 - 14:40) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.43 Q 0.140
2 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.63 0.233
3 164 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.87 0.197
4 127 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.00 0.161
5 246 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.96 0.245
6 264 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.11 0.207
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.11 Q 0.223
2 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.23 Q 0.187
3 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.26 Q 0.182
4 36 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.43 Q 0.140
5 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.51 q 0.254
6 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.53 q 0.366
7 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 12.56 q 0.190
8 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.61 q 0.205
9 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.63 0.233
10 150 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.74 0.253
11 18 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.85 0.190
12 164 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.87 0.197
13 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.91 0.244
14 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.93 0.163
15 127 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.00 0.161
16 248 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.03 0.465
17 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.11 0.224
18 157 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.12 0.170
19 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.40 0.270
20 271 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.63 0.616
21 296 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.85 0.208
22 243 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.86 0.244
23 246 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.96 0.245
24 264 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.11 0.207
25 275 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 15.01 0.180
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.7.2021 - 16:15) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 11.61 0.166
2 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.10 0.170
3 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 12.16 0.177
4 36 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.44 0.162
5 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 12.46 0.202
6 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.58 0.346
7 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.66 0.202
8 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.73 0.347
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.63 Q 0.184
2 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.98 0.189
3 206 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 23.05 0.233
4 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.21 0.364
5 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 23.34 0.198
6 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.78 0.606
7 268 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 23.86 0.161
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84 Q 0.179
2 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 22.16 q 0.353
3 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 22.93 q 0.173
4 117 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 23.35 0.143
5 68 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.45 0.173
6 14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.36 0.193
7 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.58 0.202
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.67 Q 0.334
2 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 22.80 q 0.215
3 90 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 23.12 0.201
4 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.17 0.330
5 148 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.31 0.193
6 119 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.54 0.230
7 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 24.31 0.250
8 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 24.41 0.192
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.00 Q 0.347
2 105 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.39 q 0.232
3 237 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.11 0.215
4 204 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.14 0.275
5 116 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.26 0.334
6 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.42 0.268
7 63 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.12 0.175
8 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 24.38 0.251
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.63 Q 0.184
2 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84 Q 0.179
3 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.00 Q 0.347
4 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 22.16 q 0.353
5 105 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.39 q 0.232
6 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.67 Q 0.334
7 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 22.80 q 0.215
8 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 22.93 q 0.173
9 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.98 0.189
10 206 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 23.05 0.233
11 237 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.11 0.215
12 90 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 23.12 0.201
13 204 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.14 0.275
14 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.17 0.330
15 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.21 0.364
16 116 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.26 0.334
17 148 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.31 0.193
18 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 23.34 0.198
19 117 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 23.35 0.143
20 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.42 0.268
21 68 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.45 0.173
22 119 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.54 0.230
23 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.78 0.606
24 268 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 23.86 0.161
25 63 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.12 0.175
26 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 24.31 0.250
27 14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.36 0.193
28 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 24.38 0.251
29 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 24.41 0.192
30 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.58 0.202

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 4.7.2021 - 12:35) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 21.60 0.169
2 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 21.62 0.194
3= 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 21.92 0.355
3= 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 21.92 0.239
5 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 21.98 0.164
6 105 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.48 0.244
7 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.04 0.169
89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 DNF 0.244
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.86 Q 0.199
2 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.30 q 0.241
3 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.74 0.193
4 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.40 0.378
5 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.60 0.288
6 243 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.79 0.208
7 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 29.91 0.238
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.31 Q 0.260
2 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.56 0.301
3 248 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.00 0.441
4 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 28.35 0.321
5 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.70 0.232
6 264 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.88 0.226
274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy DQ podľa TP 16.8 číslo 274
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.91 Q 0.214
2 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.07 q 0.230
3 198 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.48 0.185
4 246 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.55 0.170
5 247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 28.81 0.396
18 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNF 0.205
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.93 Q 0.229
2 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.15 q 0.225
3 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.35 q 0.457
4 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.77 0.156
5 164 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.03 0.222
6 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 28.27 0.594
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.86 Q 0.199
2 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.91 Q 0.214
3 197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.93 Q 0.229
4 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.07 q 0.230
5 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.15 q 0.225
6 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.30 q 0.241
7 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.31 Q 0.260
8 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.35 q 0.457
9 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.56 0.301
10 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.74 0.193
11 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.77 0.156
12 164 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.03 0.222
13 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.40 0.378
14 198 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.48 0.185
15 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.60 0.288
16 248 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.00 0.441
17 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 28.27 0.594
18 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 28.35 0.321
19 246 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.55 0.170
20 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.70 0.232
21 243 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.79 0.208
22 247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 28.81 0.396
23 264 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.88 0.226
24 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 29.91 0.238
274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ
18 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNF 0.205

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 4.7.2021 - 12:25) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.36 0.179
2 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 25.41 0.195
3 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 25.49 0.243
4 197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.01 0.214
5 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.18 0.272
6 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 26.25 0.223
7 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 26.25 0.375
8 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.39 0.211
Celkom 8 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:49.26 0.276
2 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.47 0.195
3 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:49.84 0.258
4 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.16 0.386
5 277 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 0:50.80 0.345
6 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.09 0.201
7 233 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.83 0.166
104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.148
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 0:51.84 0.147
2 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.81 0.190
3 238 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.12 0.432
4 194 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.38 0.202
5 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:55.42 0.214
6 131 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:55.98 0.388
7 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 0:56.24 0.310
8 240 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.32 0.289
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 0:55.12 0.313
2 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:55.27 0.220
3 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 0:56.14 0.205
4 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:57.86 0.190
5 297 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 1:00.26 0.302
6 44 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 1:01.96 0.215
7 255 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.10 0.338
8 87 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:06.65 0.243
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:49.26 0.276
2 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.47 0.195
3 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:49.84 0.258
4 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.16 0.386
5 277 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 0:50.80 0.345
6 278 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 0:51.84 0.147
7 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.09 0.201
8 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.81 0.190
9 233 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.83 0.166
10 238 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.12 0.432
11 194 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:54.38 0.202
12 124 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 0:55.12 0.313
13 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:55.27 0.220
14 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:55.42 0.214
15 131 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:55.98 0.388
16 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 0:56.14 0.205
17 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 0:56.24 0.310
18 240 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.32 0.289
19 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:57.86 0.190
20 297 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 1:00.26 0.302
21 44 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 1:01.96 0.215
22 255 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:03.10 0.338
23 87 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:06.65 0.243
104 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.148

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.18 0.359
2 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:58.43 0.575
3 182 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 0:59.33 0.400
4 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:59.42 0.271
5 184 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.51 0.303
6 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:01.98 0.200
7 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:04.28 0.584
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:02.29 0.303
2 289 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:02.79 0.271
3 274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:04.25 0.575
4 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.61 0.359
5 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:04.62 0.200
6 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 1:05.23 0.400
7 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:06.15 0.584
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 1:00.95 0.444
2 272 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 1:05.84 0.344
3 178 Csámpayová ViktóriaCsámpayová Viktória 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:06.43 0.595
4 249 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:06.89 0.321
5 296 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 1:10.25 0.398
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.373
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - číslo 247
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.18 0.359
2 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:58.43 0.575
3 182 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 0:59.33 0.400
4 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:59.42 0.271
5 184 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.51 0.303
6 293 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 1:00.95 0.444
7 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:01.98 0.200
8 282 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 1:02.29 0.303
9 289 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:02.79 0.271
10 274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:04.25 0.575
11 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:04.28 0.584
12 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:04.61 0.359
13 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:04.62 0.200
14 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 1:05.23 0.400
15 272 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 1:05.84 0.344
16 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:06.15 0.584
17 178 Csámpayová ViktóriaCsámpayová Viktória 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:06.43 0.595
18 249 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:06.89 0.321
19 296 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 1:10.25 0.398
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.373

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 280 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:58.61
2 139 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:58.82
3 138 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:00.04
4 173 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.18
5 232 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:03.88
6 70 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:04.92
7 288 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:06.12
8 41 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:06.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 13 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:02.93
2 23 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:03.72
3 43 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 2:04.35
4 292 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:04.64
5 190 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.11
6 191 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 2:05.24
177 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.7.2021 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 2:08.27
2 9 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:08.99
3 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 2:10.09
4 132 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:10.36
5 167 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:14.29
6 291 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:16.04
7 44 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:30.04
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 280 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:58.61
2 139 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:58.82
3 138 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:00.04
4 173 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:01.18
5 13 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:02.93
6 23 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:03.72
7 232 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:03.88
8 43 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 2:04.35
9 292 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:04.64
10 70 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:04.92
11 190 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.11
12 191 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 2:05.24
13 288 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:06.12
14 41 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:06.42
15 140 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 2:08.27
16 9 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:08.99
17 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 2:10.09
18 132 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:10.36
19 167 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:14.29
20 291 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:16.04
21 44 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:30.04
177 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 3.7.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:11.19
2 217 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 2:19.59
3 120 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:20.89
4 33 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:21.23
5 77 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:27.89
6 198 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:28.71
197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DNF
114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.7.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:25.50
2 123 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:25.90
3 129 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:26.76
4 162 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:28.87
5 294 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:33.45
6 94 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 2:38.44
242 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:11.19
2 217 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 2:19.59
3 120 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:20.89
4 33 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:21.23
5 47 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:25.50
6 123 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:25.90
7 129 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:26.76
8 77 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:27.89
9 198 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:28.71
10 162 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:28.87
11 294 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:33.45
12 94 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 2:38.44
197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DNF
114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF
242 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.7.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:08.26
2 141 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 20 4:08.37
3 138 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:09.54
4 279 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 4:10.45
5 284 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 4:12.70
6 107 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:13.81
7 292 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 4:22.35
8 23 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:26.49
9 41 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 4:27.06
10 191 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19 PB 4:28.41
11 43 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 4:28.70
12 190 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 4:29.44
13 193 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 11 4:31.46
14 56 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 PB 4:35.27
15 291 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 18 4:40.36
16 30 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 4:42.39
17 8 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 4:45.15
18 194 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 14 4:47.27
236 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 DNS
220 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 DNF
Celkom 20 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.7.2021 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:12.35
2 47 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 5:15.56
3 300 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 5:16.33
4 123 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 5:23.55
5 54 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 5:33.75
6 294 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 5:34.04
7 178 Csámpayová ViktóriaCsámpayová Viktória 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 5:35.53
8 94 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 5:41.04
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 15:37.12
2 220 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 15:40.61
3 279 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 15:45.41
4 284 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 PB 15:49.56
5 236 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 16:50.01
6 189 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 PB 17:11.01
7 73 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 19:57.87
285 Nechaj JozefNechaj Jozef 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 DNF
195 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 DNF
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 3.7.2021 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 245 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18:23.11
2 199 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 19:08.76
3 196 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 21:23.36
4 185 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21:24.09
5 128 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 21:36.90
6 262 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22:51.36
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.7.2021 - 14:10) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.56 0.165
2 22 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.51 0.201
3 214 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.69 0.148
4 39 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.79 0.213
5 40 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 14.93 0.189
6 59 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 16.90 0.244
58 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNF 0.378
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Vložený beh)

Vložený beh (so, 3.7.2021 - 15:50) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 126 Weiser ŠimonWeiser Šimon 03 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.75 0.155
2 91 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 14.74 0.177
3 37 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.82 0.184
4 26 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.06 0.170
5 38 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 15.50 0.166
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 3.7.2021 - 14:20) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 126 Weiser ŠimonWeiser Šimon 03 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.98 0.181
2 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 14.75 0.183
3 69 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.89 0.168
4 37 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.93 0.234
5 26 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.94 0.196
6 91 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 14.98 0.189
7 38 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 15.66 0.196
8 99 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 16.23 0.163
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:54.45 0.237
2 25 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:55.25 0.187
3 37 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:58.50 0.314
4 176 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:58.79 0.209
5 91 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 0:59.21 0.274
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.7.2021 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:58.71 0.213
2 239 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:58.99 0.171
3 232 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:59.68 0.218
4 1 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:01.02 0.241
5 125 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 1:08.53 0.328
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:54.45 0.237
2 25 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:55.25 0.187
3 37 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:58.50 0.314
4 99 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:58.71 0.213
5 176 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:58.79 0.209
6 239 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:58.99 0.171
7 91 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 0:59.21 0.274
8 232 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:59.68 0.218
9 1 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:01.02 0.241
10 125 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 1:08.53 0.328

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 1:01.04 0.227
2 22 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 1:01.87 0.215
3 40 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:03.43 0.500
4 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:04.52 0.331
5 39 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:07.37 0.414
6 184 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:07.74 0.359
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.7.2021 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:04.88 0.575
2 218 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:05.82 0.233
3 289 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 1:07.56 0.392
4 32 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 1:07.93 0.196
5 86 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:12.29 0.376
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 1:01.04 0.227
2 22 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 1:01.87 0.215
3 40 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:03.43 0.500
4 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:04.52 0.331
5 114 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:04.88 0.575
6 218 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:05.82 0.233
7 39 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:07.37 0.414
8 289 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 1:07.56 0.392
9 184 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:07.74 0.359
10 32 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 1:07.93 0.196
11 86 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:12.29 0.376

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.7.2021 - 10:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 220 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 PB 09:45.73
2 13 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09:57.98
3 29 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10:30.22
4 65 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11:25.74
5 167 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11:36.15
6 170 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11:49.16
7 226 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 12:10.56
Celkom 7 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.7.2021 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11:58.05
2 35 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12:12.26
3 183 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12:33.16
4 121 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 13:17.43
5 179 Čertiková MiroslavaČertiková Miroslava 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14:15.57
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 4.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175 180 185 190 194 198 201 204 206 208 210 212 214 216 218
1 143 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 7 PB 194 o xo o xxo o xxx
2 257 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 190 o o xo o xxx
3 145 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 PB 190 o o o xo xxx
4 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 6 185 o o xxo xxx
5 134 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 PB 185 xo xo xxo xxx
6 71 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 PB 180 o o xxx
7 11 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 SB 175 xo xxx
174 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 4.7.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 164 168 172 175 178 180 182 184 186 188 190 192
1 251 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 11 168 - o xo xo xxo xxo xxx
2 97 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 164 o o xo xo o xxx
3 53 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 164 - xo o xxo xo xxx
4= 113 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 164 o o o o xxo xxx
4= 180 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 SB 164 - o o o xxo xxx
4= 266 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 164 - o o o xxo xxx
7 250 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 160 - o o xxo xxx
8= 59 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 155 o o o xxx
8= 214 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 155 o o o xxx
10 92 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 4 155 o o xxo xxx
11 76 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 150 o o xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 3.7.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 300 320 340 360 380 400 420 430 440 450 460 470 480 490
1 295 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 7 450 - - - - o o xo - - o - xxx
2 26 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 6 400 - - - xo o xo xxx
3= 204 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 380 - - o o o xxx
3= 166 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 380 o o o o o xxx
5 201 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 3 360 - o xo xxo xxx
6 171 Rákoci SamuelRákoci Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 340 o xxo xo xxx
7 203 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 1 PB 320 xo o xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 3.7.2021 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380
1 276 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 7 SB 360 - - - - o - xo - o o o o xxo xxx
2 210 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 290 - o o o o xo xxx
3 188 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 PB 280 - o o o o xxx
4 187 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 PB 260 o xo o o xxx
5 34 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 260 - o o xo xxx
6 31 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 240 o o xxo xxx
215 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 3 NM - xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 3.7.2021 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 221 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 13 727 +2.8 m/s 691 +0.8 m/s x  1,70 727  2,80 691  0,80 727 - - -
2 64 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 PB 687 +1.6 m/s 684  0,60 667  1,70 680  1,00 684 687  1,60 684  2,90 x  3,00
3 88 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 12 678 +2.4 m/s 622 +1.6 m/s 663  2,20 622  1,60 x  1,10 663 655  2,90 644  2,50 678  2,40
4 51 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 9 PB 677 +1.5 m/s 636  1,30 677  1,50 662  3,30 677 584  1,90 670  2,00 654  2,40
5 269 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 11 664 +4.3 m/s x  0,10 x  1,80 664  4,30 664 x  2,00 - -
6 108 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 619 +1.8 m/s 615  1,90 619  1,80 483  3,40 619 601  2,40 599  3,90 x  2,60
7 286 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 7 618 +1.4 m/s 614  1,70 618  1,40 - 618 - - -
8 201 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 8 617 +0.6 m/s 617  0,60 x  2,00 - 617 - - -
9 175 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 584 +1.2 m/s 584  1,20 x  1,00 - 584
10 256 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 574 +1.4 m/s 574  1,40 x  1,40 541  3,00 574
11 203 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 3 571 +0.7 m/s 571  0,70 x  1,20 x  3,50 571
12 153 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 551 +2.0 m/s 529  0,80 551  2,00 x  1,50 551
13 57 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 544 +1.7 m/s 544  1,70 506  1,90 506  1,10 544
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 3.7.2021 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 586 +2.3 m/s 549  2,60 561  3,70 562  2,20 562 577  2,20 576  3,50 586  2,30
2 79 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 10 580 +4.2 m/s 560 +1.7 m/s x  1,30 x  3,30 476  3,80 476 550  2,60 560  1,70 580  4,20
3 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 12 576 +2.9 m/s 553 +1.4 m/s 553  1,40 563  3,00 576  2,90 576 567  2,10 x  3,90 x  1,20
4 150 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 8 543 +2.6 m/s 516 +2.0 m/s 516  2,00 532  2,80 543  2,60 543 x  1,50 x  1,60 x  1,80
5 250 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 535 +2.0 m/s 506  1,50 518  2,80 516  4,50 518 380  2,20 x  2,30 535  2,00
6 161 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 9 517 +2.3 m/s 488 +2.0 m/s x  2,80 x  2,10 493  3,50 493 488  2,00 x  2,60 517  2,30
7 53 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 505 +1.6 m/s x  2,90 490  3,80 499  4,40 499 479  1,70 x  2,30 505  1,60
8 273 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 489 +4.6 m/s 482  2,30 486  5,10 489  4,60 489 487  2,20 x  1,70 457  2,90
9 84 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 4 450 +3.1 m/s 445 +1.6 m/s 450  3,10 445  1,60 x  3,50 450
10 46 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 3 426 +2.2 m/s 426  2,20 410  4,20 x  4,60 426
11 275 Stančeková SilviaStančeková Silvia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 1 414 +2.7 m/s 405  3,20 x  1,90 414  2,70 414
12 271 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 393 +3.0 m/s 393  3,00 380  2,70 392  2,60 393
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 4.7.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 13.80 +3.7 m/s 13.67 +1.4 m/s 13.80  3,70 13.67  1,40 13.52  1,70 13.80 13.52  2,00 13.55  0,00 13.54  2,60
2 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 13.19 +2.6 m/s 13.13 +1.6 m/s 12.86  1,70 x  1,60 x  2,40 12.86 13.19  2,60 13.13  1,60 13.19  2,60
3 286 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 3 12.79 +2.5 m/s 12.48 +0.8 m/s x  2,40 12.51  2,60 12.79  2,50 12.79 x  2,10 x  1,70 12.48  0,80
4 256 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 12.55 +3.1 m/s 12.52 -0.9 m/s x  1,80 12.52  1,50 x  1,10 12.52 12.55  3,10 12.35  0,70 12.52  -0,90
5 174 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 11.98 +2.1 m/s 11.83 +0.5 m/s 11.98  2,10 11.41  2,40 x  0,80 11.98 11.79  1,90 11.77  1,90 11.83  0,50
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 4.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 79 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 12.20 +2.5 m/s 11.49 +1.9 m/s 11.67  2,30 11.66  2,80 11.30  1,80 11.67 11.49  1,90 x  1,00 12.20  2,50
2 211 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 11.68 +2.9 m/s 11.29 +1.5 m/s x  1,80 11.36  3,20 11.68  2,90 11.68 11.26  3,40 11.48  2,40 11.29  1,50
3 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 11.58 +1.5 m/s 11.32  0,80 x  1,40 11.25  1,60 11.32 11.42  1,60 x  0,60 11.58  1,50
4 219 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 6 11.28 +2.5 m/s x  2,10 x  2,80 11.03  3,30 11.03 11.24  2,30 09.66  3,50 11.28  2,50
5 214 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 10.62 +2.8 m/s 10.41  3,00 10.62  2,80 10.37  3,20 10.62 10.37  2,30 10.59  2,30 10.13  2,30
6 228 Olejárová EllaOlejárová Ella
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 10.18 +2.8 m/s 09.93 +1.3 m/s 09.57  4,30 10.18  2,80 09.93  1,30 10.18 09.89  0,90 09.73  1,40 10.03  2,60
7 136 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 1 PB 10.18 +1.2 m/s x  1,70 x  2,10 09.89  2,20 9.89 09.57  1,30 10.18  1,20 x  3,40
8 84 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 10.09 +3.2 m/s x  1,30 09.83  2,40 x  2,00 9.83 09.51  2,20 x  2,90 10.09  3,20
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 3.7.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11 12.40 11.65 12.04 12.40 12.40 x 11.91 x
2 112 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 12.12 11.35 12.12 x 12.12 11.98 12.12 11.42
3 209 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 12 11.82 11.25 11.82 x 11.82 11.39 x 11.56
4 192 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 10.61 09.23 10.59 10.61 10.61 09.06 10.27 08.95
5 50 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 2 PB 10.33 09.45 08.91 09.91 9.91 09.88 09.82 10.33
6 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 09.70 09.34 08.24 08.36 9.34 08.88 09.41 09.70
7 160 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 08.36 07.69 08.36 08.02 8.36 07.85 08.27 08.13
8 158 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 PB 08.33 07.70 08.33 07.77 8.33 07.97 07.91 07.99
9 83 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 07.94 07.41 07.93 07.94 7.94
10 130 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 PB 07.66 07.66 07.64 x 7.66
11 74 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 PB 07.27 05.61 x 07.27 7.27
12 101 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 3 PB 06.62 06.35 06.62 06.23 6.62
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 3.7.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 270 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 10 18.43 18.43 x 16.71 18.43 17.28 17.57 x
2 12 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 9 17.58 16.90 x 16.83 16.90 17.44 17.58 x
3 106 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 PB 13.77 13.07 13.77 x 13.77 x x x
4 103 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 13.40 13.40 12.61 13.06 13.40 x x 12.90
5 287 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 7 13.17 12.49 12.25 12.72 12.72 13.17 x 13.16
6 93 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 PB 12.18 12.18 12.01 11.95 12.18 11.43 x x
7 100 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 3 PB 11.71 11.32 11.41 11.71 11.71 11.31 11.25 11.30
8 254 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 11.28 11.28 10.96 10.78 11.28 x 10.58 x
9 133 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 4 10.97 10.39 10.97 10.43 10.97
10 152 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 10.50 10.50 10.38 10.41 10.50
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 3.7.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 82 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 13 38.86 31.76 36.21 34.61 36.21 36.69 33.16 38.86
2 112 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 PB 37.14 x 33.79 34.50 34.50 x 37.14 x
3 192 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11 PB 32.67 31.45 32.67 29.43 32.67 29.38 29.16 x
4 283 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 10 PB 31.92 30.22 31.15 31.92 31.92 x 31.81 x
5 60 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 9 30.96 27.07 x 24.59 27.07 25.09 x 30.96
6 260 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 PB 29.50 x 29.50 24.82 29.50 x 22.00 25.63
7 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 PB 29.02 25.56 26.45 28.20 28.20 x 29.02 26.58
8 130 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 26.74 24.58 25.22 25.41 25.41 25.62 24.36 26.74
9 137 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 4 24.77 24.45 22.16 24.77 24.77
10 74 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 24.19 24.19 x x 24.19
11 101 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 SB 23.60 23.60 23.22 22.27 23.60
12 52 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 2 21.49 x x 21.49 21.49
13 83 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 17.72 x 17.72 12.77 17.72
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 3.7.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 270 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 13 PB 49.97 x 35.31 44.60 44.60 47.59 45.38 49.97
2 12 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 12 PB 47.74 45.62 x 39.12 45.62 42.80 47.74 x
3 93 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 5 PB 45.09 x 40.60 x 40.60 39.91 44.63 45.09
4 258 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 44.25 x 42.63 44.25 44.25 x 40.88 x
5 231 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 11 PB 41.10 26.08 37.69 38.67 38.67 40.16 37.55 41.10
6 106 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 PB 38.68 34.11 x 36.92 36.92 38.54 38.68 37.60
7 201 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 10 PB 38.00 37.86 36.19 36.02 37.86 x x 38.00
8 100 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 7 PB 36.80 33.50 36.80 29.63 36.80 31.85 x 35.18
9 254 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 35.73 32.09 x 35.73 35.73
10 103 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 33.31 28.20 33.31 28.97 33.31
11 102 Müller PavolMüller Pavol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 2 PB 31.20 31.20 x x 31.20
12 133 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 8 24.27 x 24.27 x 24.27
72 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 NM x x x -
Celkom 13 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 4.7.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 115 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 PB 50.35 48.78 50.35 44.26 50.35 42.78 46.96 46.88
2 283 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 6 PB 41.27 38.46 37.15 38.27 38.46 39.48 41.27 39.82
3 259 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 9 40.35 x x 37.63 37.63 39.97 x 40.35
4 74 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 39.67 39.67 37.81 x 39.67 x 39.45 x
5 223 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 7 39.33 34.95 36.45 36.21 36.45 39.33 36.27 37.76
6 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 35.75 x x 33.92 33.92 x 33.02 35.75
7 212 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 PB 35.68 35.51 x 33.50 35.51 33.23 33.18 35.68
8 225 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 1 PB 33.02 x 27.75 33.02