<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Trnava (3. - 4. 7. 2021)

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.63 Q 0.184
2 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.98 0.189
3 206 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 23.05 0.233
4 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.21 0.364
5 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 23.34 0.198
6 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.78 0.606
7 268 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 23.86 0.161
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84 Q 0.179
2 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 22.16 q 0.353
3 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 22.93 q 0.173
4 117 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 23.35 0.143
5 68 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.45 0.173
6 14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.36 0.193
7 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.58 0.202
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.67 Q 0.334
2 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 22.80 q 0.215
3 90 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 23.12 0.201
4 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.17 0.330
5 148 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.31 0.193
6 119 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.54 0.230
7 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 24.31 0.250
8 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 24.41 0.192
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.7.2021 - 10:50) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.00 Q 0.347
2 105 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.39 q 0.232
3 237 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.11 0.215
4 204 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.14 0.275
5 116 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.26 0.334
6 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.42 0.268
7 63 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.12 0.175
8 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 24.38 0.251
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.63 Q 0.184
2 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84 Q 0.179
3 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.00 Q 0.347
4 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 22.16 q 0.353
5 105 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.39 q 0.232
6 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.67 Q 0.334
7 89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 22.80 q 0.215
8 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 22.93 q 0.173
9 205 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.98 0.189
10 206 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 23.05 0.233
11 237 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.11 0.215
12 90 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 23.12 0.201
13 204 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.14 0.275
14 172 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.17 0.330
15 67 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.21 0.364
16 116 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.26 0.334
17 148 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.31 0.193
18 110 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 23.34 0.198
19 117 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 23.35 0.143
20 200 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.42 0.268
21 68 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.45 0.173
22 119 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.54 0.230
23 15 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.78 0.606
24 268 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 23.86 0.161
25 63 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.12 0.175
26 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 24.31 0.250
27 14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.36 0.193
28 49 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 24.38 0.251
29 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 24.41 0.192
30 253 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.58 0.202

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 4.7.2021 - 12:35) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 21.60 0.169
2 235 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 21.62 0.194
3= 230 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 21.92 0.355
3= 48 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 21.92 0.239
5 147 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 21.98 0.164
6 105 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.48 0.244
7 227 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.04 0.169
89 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 DNF 0.244
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.86 Q 0.199
2 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.30 q 0.241
3 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.74 0.193
4 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.40 0.378
5 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.60 0.288
6 243 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.79 0.208
7 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 29.91 0.238
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.31 Q 0.260
2 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.56 0.301
3 248 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.00 0.441
4 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 28.35 0.321
5 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.70 0.232
6 264 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.88 0.226
274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy DQ podľa TP 16.8 číslo 274
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.91 Q 0.214
2 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.07 q 0.230
3 198 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.48 0.185
4 246 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.55 0.170
5 247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 28.81 0.396
18 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNF 0.205
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.7.2021 - 10:35) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.93 Q 0.229
2 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.15 q 0.225
3 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.35 q 0.457
4 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.77 0.156
5 164 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.03 0.222
6 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 28.27 0.594
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.86 Q 0.199
2 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.91 Q 0.214
3 197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.93 Q 0.229
4 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.07 q 0.230
5 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.15 q 0.225
6 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.30 q 0.241
7 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.31 Q 0.260
8 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.35 q 0.457
9 75 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.56 0.301
10 61 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.74 0.193
11 244 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.77 0.156
12 164 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.03 0.222
13 20 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.40 0.378
14 198 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.48 0.185
15 4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.60 0.288
16 248 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.00 0.441
17 142 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 28.27 0.594
18 95 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 28.35 0.321
19 246 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.55 0.170
20 122 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.70 0.232
21 243 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.79 0.208
22 247 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 28.81 0.396
23 264 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 28.88 0.226
24 290 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 29.91 0.238
274 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ
18 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNF 0.205

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 4.7.2021 - 12:25) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.36 0.179
2 208 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 25.41 0.195
3 261 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 25.49 0.243
4 197 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.01 0.214
5 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 26.18 0.272
6 163 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 26.25 0.223
7 3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 26.25 0.375
8 80 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.39 0.211
Celkom 8 pretekárov