<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (20. - 21. 2. 2021)

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 20.2.2021 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.64 0.175
2 47 Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:34.46 0.172
3 176 Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:38.17 0.157
93 Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DQ 0.141
Poznámky:
DQ dráha č. 1 podľa TP 48.1
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.2.2021 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Ďubašák, Holec, Labo, Palka Ďubašák, Holec, Labo, Palka ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:33.86 0.196
2 137 Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:34.97 0.171
3 3 Balogh, Dániel, Tóth, Valo Balogh, Dániel, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:44.44 0.188
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.64 0.175
2 58 Ďubašák, Holec, Labo, Palka Ďubašák, Holec, Labo, Palka ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:33.86 0.196
3 47 Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:34.46 0.172
4 137 Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:34.97 0.171
5 176 Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:38.17 0.157
6 3 Balogh, Dániel, Tóth, Valo Balogh, Dániel, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:44.44 0.188
93 Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DQ 0.141

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 20.2.2021 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.12 0.155
2 141 Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:47.52 0.192
3 100 Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:47.80 0.170
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 20.2.2021 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:51.16 0.456
2 178 Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:52.39 0.226
Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ 0.158
Poznámky:
DQ dráha č.2 podľa TP 24.6.3
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.12 0.155
2 141 Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:47.52 0.192
3 100 Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:47.80 0.170
4 12 Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:51.16 0.456
5 178 Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:52.39 0.226
Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ 0.158