<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (20. - 21. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.2.2021 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.67 Q 0.143
2 64 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 06.92 q 0.139
3 28 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.03 q 0.179
4 43 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 07.15 0.169
5 140 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 07.27 0.165
6 63 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.29 0.185
7 164 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.34 0.194
8 128 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 07.58 0.174
Poznámky:
Postup do finále: Prví + 5 najlepších časov
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.2.2021 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.85 Q 0.166
2 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 06.96 q 0.172
3 60 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 06.99 q 0.168
4 61 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.23 0.136
5 114 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.35 0.195
6 62 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.55 0.185
7 49 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.56 0.165
8 40 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.65 0.166
Poznámky:
Postup do finále: Prví + 5 najlepších časov
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.2.2021 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.93 Q 0.150
2 187 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.06 q 0.187
3 91 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.10 0.154
4 47 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.38 0.182
5 42 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.39 0.188
6 65 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.44 0.178
7 81 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.54 0.189
8 48 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.64 0.188
Poznámky:
Postup do finále: Prví + 5 najlepších časov
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.67 Q 0.143
2 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.85 Q 0.166
3 64 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 06.92 q 0.139
4 57 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.93 Q 0.150
5 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 06.96 q 0.172
6 60 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 06.99 q 0.168
7 28 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.03 q 0.179
8 187 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.06 q 0.187
9 91 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.10 0.154
10 43 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 07.15 0.169
11 61 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.23 0.136
12 140 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 07.27 0.165
13 63 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.29 0.185
14 164 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.34 0.194
15 114 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.35 0.195
16 47 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.38 0.182
17 42 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.39 0.188
18 65 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.44 0.178
19 81 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.54 0.189
20 62 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.55 0.185
21 49 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.56 0.165
22 128 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 07.58 0.174
23 48 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.64 0.188
24 40 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.65 0.166

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.2.2021 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 06.61 0.140
2 82 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 06.78 0.158
3 57 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 06.80 0.151
4 64 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 06.87 0.135
5 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 06.96 0.175
6 60 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.03 0.191
7 187 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 07.04 0.180
8 28 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 07.08 0.175
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.38 Q 0.176
2 100 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.73 q 0.167
3 99 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.02 q 0.153
4 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.09 0.178
5 118 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.20 0.193
6 108 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.45 0.392
7 27 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.57 0.188
8 103 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.66 0.254
Poznámky:
Postup do finále: Prvá + 5 najlepších časov
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.60 Q 0.158
2 78 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 07.62 q 0.256
3 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.12 0.190
4 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.14 0.195
5 110 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.16 0.182
6 141 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.29 0.210
7 109 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.31 0.142
8 76 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.62 0.355
Poznámky:
Postup do finále: Prvá + 5 najlepších časov
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 07.67 Q 0.169
2 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.73 q 0.182
3 79 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.03 q 0.161
4 146 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.08 0.154
5 71 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 08.20 0.180
6 147 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.22 0.227
7 26 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.45 0.249
8 101 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.67 0.171
Poznámky:
Postup do finále: Prvá + 5 najlepších časov
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.38 Q 0.176
2 116 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.60 Q 0.158
3 78 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 07.62 q 0.256
4 119 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 07.67 Q 0.169
5 100 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.73 q 0.167
5 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.73 q 0.182
7 99 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.02 q 0.153
8 79 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.03 q 0.161
9 146 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.08 0.154
10 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.09 0.178
11 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.12 0.190
12 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.14 0.195
13 110 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.16 0.182
14 118 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.20 0.193
14 71 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 08.20 0.180
16 147 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.22 0.227
17 141 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.29 0.210
18 109 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.31 0.142
19 108 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.45 0.392
19 26 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.45 0.249
21 27 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.57 0.188
22 76 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 08.62 0.355
23 103 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.66 0.254
24 101 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.67 0.171

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.2.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.32 0.166
2 116 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 07.59 0.160
3 78 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 07.60 0.329
4 119 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 07.65 0.167
5 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 07.71 0.174
6 100 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.86 0.210
7 79 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 07.91 0.162
8 99 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.03 0.528
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.2.2021 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.92 q 0.198
2 91 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.10 q 0.156
3 137 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.15 0.158
4 62 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.30 0.158
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 21.2.2021 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.70 q 0.185
2 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.02 q 0.157
3 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.79 0.171
4 198 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.84 0.155
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 21.2.2021 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.23 0.141
2 114 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.34 0.192
3 164 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.83 0.189
4 169 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.85 0.237
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 21.2.2021 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.32 0.185
28 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ 0.214
17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ -0.300
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy Dráha č. 3 DQ podľa TP 16.8 Dráha č. 4 DQ podľa TP 17.3.2
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21.92 q 0.198
2 91 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.10 q 0.156
3 161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.70 q 0.185
4 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.02 q 0.157
5 137 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.15 0.158
6 92 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.23 0.141
7 114 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.34 0.192
8 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.79 0.171
9 164 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.83 0.189
10 198 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.84 0.155
11 62 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24.30 0.158
12 169 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.85 0.237
13 128 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.32 0.185
28 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ 0.214
17 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DQ -0.300

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.2.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 21.78 0.186
2 91 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 21.87 0.142
3 160 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.42 0.167
161 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF 0.181
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.2.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.00 q 0.203
2 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.39 q 0.201
3 141 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 27.25 0.195
4 147 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 27.92 0.186
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 21.2.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.57 q 0.210
2 99 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.91 0.164
3 27 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 27.15 0.232
13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF 0.316
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 21.2.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.65 0.176
2 146 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.74 0.167
3 26 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 27.63 0.203
4 108 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 28.12 0.202
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 21.2.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.30 q 0.223
2 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.00 0.178
3 76 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.29 0.337
4 104 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 28.95 0.181
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.00 q 0.203
2 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.30 q 0.223
3 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.39 q 0.201
4 203 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.57 q 0.210
5 118 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.65 0.176
6 146 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.74 0.167
7 99 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.91 0.164
8 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.00 0.178
9 27 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 27.15 0.232
10 141 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 27.25 0.195
11 76 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.29 0.337
12 26 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 27.63 0.203
13 147 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 27.92 0.186
14 108 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 28.12 0.202
15 104 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 28.95 0.181
13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF 0.316

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 24.78 0.219
2 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 26.10 0.187
3 38 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 26.25 0.190
4 203 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 SB 26.27 0.189
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.2.2021 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.40 q 0.173
2 24 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.70 q 0.181
3 113 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.21 0.210
4 174 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.40 0.175
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 20.2.2021 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.94 0.160
2 63 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:52.37 0.178
3 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:52.57 0.192
4 198 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:52.86 0.144
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 20.2.2021 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.67 q 0.145
2 35 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:50.97 0.185
3 162 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:53.39 0.213
4 81 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:55.95 0.184
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 20.2.2021 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:50.76 q 0.201
2 139 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:52.17 0.178
3 137 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:54.39 0.172
23 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNF 0.213
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.40 q 0.173
2 24 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.70 q 0.181
3 166 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.67 q 0.145
4 207 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:50.76 q 0.201
5 206 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:50.94 0.160
6 35 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:50.97 0.185
7 139 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:52.17 0.178
8 63 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:52.37 0.178
9 8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:52.57 0.192
10 198 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 0:52.86 0.144
11 113 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.21 0.210
12 162 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:53.39 0.213
13 137 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:54.39 0.172
14 174 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.40 0.175
15 81 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:55.95 0.184
23 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNF 0.213

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.2.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 0:49.05 0.188
2 24 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.99 0.172
3 166 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 0:50.09 0.156
4 207 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 0:50.38 0.240
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.2.2021 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.34 q 0.194
2 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:57.81 q 0.183
3 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.02 0.210
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 20.2.2021 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.15 q 0.206
2 76 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:02.55 0.161
3 179 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:06.73 0.376
86 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 DNS
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 20.2.2021 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.83 q 0.179
2 178 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:03.92 0.156
3 10 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:05.01 0.230
4 181 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:12.02 0.385
Poznámky:
Postup do finále: 4 najlepšie časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.34 q 0.194
2 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:57.81 q 0.183
3 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.15 q 0.206
4 13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.83 q 0.179
5 76 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:02.55 0.161
6 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:03.02 0.210
7 178 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:03.92 0.156
8 10 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:05.01 0.230
9 179 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:06.73 0.376
10 181 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:12.02 0.385
86 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.2.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 0:55.48 0.185
2 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 0:57.54 0.334
3 73 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 0:57.63 0.330
4 13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 SB 1:00.51 0.225
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 21.2.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 2:06.61
2 176 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:07.12
3 67 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:07.14
4 115 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.33
5 90 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:13.46
127 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 DQ
Poznámky:
DQ štartové číslo 127 podľa TP 44.6.3
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.2.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:59.51
2 210 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:00.42
3 196 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 2:01.05
4 173 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:01.17
5 163 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.57
6 129 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:05.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:59.51
2 210 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:00.42
3 196 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 2:01.05
4 173 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:01.17
5 163 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.57
6 129 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:05.00
7 162 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 2:06.61
8 176 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:07.12
9 67 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:07.14
10 115 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.33
11 90 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:13.46
127 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 DQ

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 21.2.2021 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 182 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:14.91
2 33 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:15.57
3 205 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:15.77
4 74 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:18.75
5 131 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:19.12
6 132 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:27.87
7 189 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 2:29.79
8 11 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:57.69
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 20.2.2021 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 171 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.24
2 191 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:59.68
3 210 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:06.02
4 170 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:07.22
5 168 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:14.01
6 167 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:15.64
7 199 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 4:16.04
MS 84 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 10 PB 4:18.17
9 129 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 4:18.45
10 155 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 PB 4:18.75
11 6 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 PB 4:28.96
12 176 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 PB 4:35.45
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 20.2.2021 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 4:30.19
2 182 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:33.29
3 32 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:48.27
4 121 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 5:00.03
5 131 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 5:07.00
6 189 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 5:07.08
7 130 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 5:18.99
8 132 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 5:32.38
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 21.2.2021 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08:24.87
2 54 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 08:30.19
3 193 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 08:35.94
4 171 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08:38.31
5 52 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 08:41.50
6 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08:46.16
7 135 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08:56.93
8 133 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 15 PB 08:59.89
9 168 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 PB 09:01.14
MS 84 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 9 PB 09:04.81
11 199 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12 09:14.45
12 53 Rusina MartinRusina Martin 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 13 PB 09:16.25
13 125 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 14 PB 09:18.78
14 111 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 09:24.49
170 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 21.2.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 09:26.76
2 182 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09:59.13
3 32 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10:08.04
4 204 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 PB 10:09.57
5 75 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10:23.46
6 121 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:52.66
7 134 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 PB 10:55.66
8 130 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 11:52.70
150 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DNF
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 20.2.2021 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.27 0.199
2 66 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.98 0.189
3 41 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 09.22 0.160
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Vložený beh)

Vložený beh (so, 20.2.2021 - 16:21) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.22 0.183
2 25 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.23 0.176
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (so, 20.2.2021 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 08.25 0.192
2 27 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 09.39 0.154
3 26 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09.58 0.271
4 180 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.89 0.199
190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
151 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.2.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.33 0.193
2 151 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.24 0.170
3 27 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09.34 0.237
4 26 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 09.36 0.183
5 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.52 0.187
6 180 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 09.83 0.184
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Vložený beh)

Vložený beh 01 (so, 20.2.2021 - 16:13) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.72 0.169
2 13 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.07 0.163
3 143 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.90 0.147
4 107 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.01 0.158
148 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.120
Celkom 5 pretekárov
Vložený beh 02 (so, 20.2.2021 - 16:13) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 09.61 0.172
2 126 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.01 0.330
3 179 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.10 0.234
4 183 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.19 0.414
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 20.2.2021 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180185190195200205210214
1 14 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 10 210 ----xooxxor
2 19 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 9 200 -ooooxxx
3 175 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 7 195 -xoooxx-x
4 194 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 8 190 oooxxx
5 45 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 3 SB 190 oxoxoxxx
6 90 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 PB 185 oxoxxx
7 44 Ďurkáč MichalĎurkáč Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 2 SB 185 xxoxor
8= 34 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 4 185 oxxoxxx
8= 87 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 6 185 oxxoxxx
10 136 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 5 180 oxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 20.2.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165169173175181184
1 69 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 9 SB 181 -o-oooxooxxx
2 158 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 8 169 oooxoxxoxxx
3 186 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 165 oooxxoxxx
4= 72 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 160 oooxxx
4= 31 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 160 oooxxx
6= 55 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 160 ooxoxxx
6= 148 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 160 ooxoxxx
6= 185 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 160 -oxoxxx
9 126 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 150 oxxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 21.2.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400420440460480
1 112 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 6 460 ----ooooxxx
2 41 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 5 380 --ooxxx
3 157 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 380 --xoxoxxx
4 16 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 340 -oxxx
5 97 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 4 320 oxxx
6 138 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 320 xoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 21.2.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310
1 22 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 7 300 -oooooxxx
2 21 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 6 SB 300 -oooxxoxxoxxx
3= 124 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 240 ooxxx
3= 123 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 SB 240 ooxxx
5= 159 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 3 240 oxoxxx
5= 145 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 240 oxoxxx
7 20 Danková PetraDanková Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 PB 220 xxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 20.2.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 154 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 13 689 xx689689xxx
2 91 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 10 SB 688 657688514688--685
3 50 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 9 PB 685 598641670670659671685
4 83 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 11 679 x677x677679-x
5 187 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 12 675 628660x660x675675
6 36 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 SB 663 615641644644639x663
7 25 Šoltés MarekŠoltés Marek
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 7 655 601625655655629--
8 201 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 5 PB 628 x628623628593607607
9 34 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 625 623624625625
10 65 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 PB 620 587609620620
11 138 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 1 PB 588 588562569588
12 94 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 3 527 498x527527
13 165 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 2 SB 425 408395425425
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 20.2.2021 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 88 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 14 587 556x587587567581579
2 51 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 13 577 x561570570577x562
3 202 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 6 PB 560 x547547547x560x
4 110 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 12 558 516x558558517xx
5 146 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 534 534520509534528524x
6 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 528 498528514528525503514
7 37 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 SB 525 525469x525x466500
8 108 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 9 516 xx516516xxx
9 39 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 514 xx514514
10 31 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 486 486478466486
11 117 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 1 SB 480 480xx480
12 104 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 461 xx461461
109 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 DNS ---0
99 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 NM xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 21.2.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 4 PB 14.29 x13.81-13.8113.66x14.29
2 136 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 2 PB 13.46 13.1113.46x13.4613.20x-
3 187 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 3 13.26 12.7112.9313.2613.2612.8412.8412.85
4 201 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 1 PB 12.30 xx12.3012.30x12.00x
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 21.2.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 202 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 7 SB 12.78 11.9512.6612.6212.6612.5812.6412.78
2 51 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 6 12.00 09.7012.0011.9612.00x11.8310.70
3 39 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 SB 11.68 11.06x11.4011.40xx11.68
4 151 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 5 11.43 x11.43x11.4310.7611.27x
5 152 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 3 11.16 11.1610.57x11.1609.19-11.12
6 153 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 1 PB 10.68 10.2610.5210.6810.6810.4210.6710.61
7 9 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 09.84 09.8409.7309.5209.84-09.13-
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 21.2.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 149 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 PB 11.39 11.0811.39x11.39x10.87x
2 30 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 4 10.04 xx09.3109.31x10.04x
3 102 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 PB 09.69 09.6908.7308.9809.6909.2109.42x
4 106 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 08.84 08.6208.8408.4408.8407.8708.7308.15
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 21.2.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 13.05 13.0512.0712.4113.0512.7612.7112.87
2 70 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 PB 12.45 11.53x11.1611.5312.4511.9911.14
3 144 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 3 12.29 10.5610.3511.7311.7312.29xx
4 29 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 4 11.94 11.7411.19x11.7411.94xx
5 203 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 11.60 10.4110.8811.0211.0211.6011.1110.99
6 156 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 PB 08.52 08.0907.8908.0508.0907.4607.5808.52
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 21.2.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 96 Kľuska MatejKľuska Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 PB 10.34 09.9210.3409.9010.3410.0208.8409.03
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 21.2.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 3 PB 16.62 15.2716.2215.6816.2216.6215.5416.31
2 89 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 4 16.41 15.1316.41x16.41x16.2616.12
3 4 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 15.02 x14.8414.8614.86x15.02x
4 59 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 PB 12.18 11.6911.6512.1812.1811.5511.9912.07
Celkom 4 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 20.2.2021 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.64 0.175
2 47 Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:34.46 0.172
3 176 Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:38.17 0.157
93 Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DQ 0.141
Poznámky:
DQ dráha č. 1 podľa TP 48.1
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.2.2021 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Ďubašák, Holec, Labo, Palka Ďubašák, Holec, Labo, Palka ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:33.86 0.196
2 137 Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:34.97 0.171
3 3 Balogh, Dániel, Tóth, Valo Balogh, Dániel, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:44.44 0.188
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch Bujna, Hrudkay, Michalko, Baluch ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.64 0.175
2 58 Ďubašák, Holec, Labo, Palka Ďubašák, Holec, Labo, Palka ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:33.86 0.196
3 47 Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Cerula, Perrone, Sviták, Mészáros Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 1:34.46 0.172
4 137 Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Lukšo, Kadák, Ševčík, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:34.97 0.171
5 176 Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina Špacír, Zaťko, Pázmány, Ďurdina AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:38.17 0.157
6 3 Balogh, Dániel, Tóth, Valo Balogh, Dániel, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:44.44 0.188
93 Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Jursa, Janáč, Haraslin, Aidi Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DQ 0.141

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 20.2.2021 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.12 0.155
2 141 Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:47.52 0.192
3 100 Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:47.80 0.170
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 20.2.2021 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:51.16 0.456
2 178 Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:52.39 0.226
Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ 0.158
Poznámky:
DQ dráha č.2 podľa TP 24.6.3
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster Kovačovicová, Húsková, Kusyová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.12 0.155
2 141 Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Šupicová, Balajová, Hübschová, Molnárová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:47.52 0.192
3 100 Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Veselská, Čorejová, Pistovčáková, Čederlová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:47.80 0.170
4 12 Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Prohácková, Ursíny, Horváth, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:51.16 0.456
5 178 Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová Králiková, Hrablayová, Babiczová, Chernová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:52.39 0.226
Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Mnichova, Krajčovičová, Kandráčová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ 0.158

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 21.2.2021 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Pavelka, Drobný, Hanic, Marček Pavelka, Drobný, Hanic, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:28.87 0.215
2 137 Lukšo, Niko, Jakal, Ševčík Lukšo, Niko, Jakal, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 3:34.59 0.329
3 209 Špacír, Kostolný, Pázmány, Cisár Špacír, Kostolný, Pázmány, Cisár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:42.17 0.208
4 3 Balogh, Dániel, Dráfi, Valo Balogh, Dániel, Dráfi, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:54.10 0.207
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 21.2.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Predajnianska, Pavelicová, Malatincová, Putalová Predajnianska, Pavelicová, Malatincová, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:04.04 0.354
2 179 Chernová, Hrablayová, Naňová, Babiczová Chernová, Hrablayová, Naňová, Babiczová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:14.13 0.274
3 11 Prohácková, Puha, Horváth, Žibritová Prohácková, Puha, Horváth, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:23.27 0.260
Celkom 3 pretekári