<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (20. - 21. 2. 2021)

Skok do diaľky - Muži

(so, 20.2.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 154 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 13 689 x x 689 689 x x x
2 91 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 10 SB 688 657 688 514 688 - - 685
3 50 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 9 PB 685 598 641 670 670 659 671 685
4 83 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 11 679 x 677 x 677 679 - x
5 187 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 12 675 628 660 x 660 x 675 675
6 36 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 SB 663 615 641 644 644 639 x 663
7 25 Šoltés MarekŠoltés Marek
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 7 655 601 625 655 655 629 - -
8 201 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 5 PB 628 x 628 623 628 593 607 607
9 34 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 625 623 624 625 625
10 65 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 PB 620 587 609 620 620
11 138 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 1 PB 588 588 562 569 588
12 94 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 3 527 498 x 527 527
13 165 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 2 SB 425 408 395 425 425
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 20.2.2021 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 88 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 14 587 556 x 587 587 567 581 579
2 51 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 13 577 x 561 570 570 577 x 562
3 202 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 6 PB 560 x 547 547 547 x 560 x
4 110 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 12 558 516 x 558 558 517 x x
5 146 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 534 534 520 509 534 528 524 x
6 190 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 528 498 528 514 528 525 503 514
7 37 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 SB 525 525 469 x 525 x 466 500
8 108 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 9 516 x x 516 516 x x x
9 39 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 514 x x 514 514
10 31 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 486 486 478 466 486
11 117 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 1 SB 480 480 x x 480
12 104 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 461 x x 461 461
109 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 DNS - - -
99 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov