<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ligy AZB st. žiaci + najml. žiaci + KP

Bratislava (9. 9. 2020)

150 m - Muži (Beh)

Beh (st, 9.9.2020 - 18:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 17.40
2 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.12
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 19.53
4 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 21.73
5 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 22.23
Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 17:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 17.68
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 17.83
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 18.80
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18.99
5 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 20.42
6 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 PB 20.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 17:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.53
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 21.99
3 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.11
4 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.35
5 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 23.36
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 17:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 20.88
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 23.41
3 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.58
Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DQ
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 17.68
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 17.83
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 18.80
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18.99
5 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 20.42
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.53
7 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 PB 20.86
8 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 20.88
9 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 21.99
10 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.11
11 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.35
12 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 23.36
13 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 23.41
14 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.58
Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DQ

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 18:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 19.47
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.21
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.34
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.60
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 18:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.68
2 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 23.83
3 Krútelová HelenaKrútelová Helena 81 81 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 25.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 19.47
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.21
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.34
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.60
5 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.68
6 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 23.83
7 Krútelová HelenaKrútelová Helena 81 81 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 25.00

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 17:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.96
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.40
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.00
4 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.30
5 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.51
6 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 17:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 20.99
2 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 21.15
3 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 21.18
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.39
5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.41
6 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 17:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.94
2 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.15
3 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.78
4 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.93
5 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.12
6 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 9.9.2020 - 17:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 PB 22.57
2 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 22.79
3 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.85
4 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 23.47
5 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 23.90
6 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 9.9.2020 - 17:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 22.11
2 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 23.59
3 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 23.84
4 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 PB 24.21
5 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.25
6 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 24.43
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 9.9.2020 - 17:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatriková LenkaHatriková Lenka 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 22.44
2 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.47
3 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.47
4 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 25.81
5 Račeková EmaRačeková Ema 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 26.44
6 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 26.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.96
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.40
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 20.99
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.00
5 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 21.15
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 21.18
7 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.30
8 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.39
9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.41
10 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.55
11 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.94
12 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 22.11
13 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.15
14 Hatriková LenkaHatriková Lenka 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 22.44
15 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.47
16 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.51
17 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 PB 22.57
18 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.78
19 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 22.79
20 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.81
21 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.85
22 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.93
23 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.12
24 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 23.47
24 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.47
26 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.52
27 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 23.59
28 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 23.84
29 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 23.90
30 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 PB 24.21
31 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.25
32 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 24.43
33 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.45
34 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 25.81
35 Račeková EmaRačeková Ema 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 26.44
36 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 26.90

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 18:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 23.25
2 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.85
3 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 24.96
4 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 25.14
Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 18:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 PB 23.18
2 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 23.25
3 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.41
4 Ondriš PeterOndriš Peter 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 25.86
5 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 27.42
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 18:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 26.23
2 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.98
3 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 29.91
Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 PB 23.18
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 23.25
2 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 23.25
4 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.85
5 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 24.96
6 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 25.14
7 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.41
8 Ondriš PeterOndriš Peter 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 25.86
9 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 26.23
10 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.98
11 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 27.42
12 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 29.91
Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 18:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.80
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 22.92
3 17 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 23.59
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.74
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 23.92
6 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 24.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 18:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.85
2 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 25.24
3 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 PB 25.98
4 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 26.24
5 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.76
6 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 28.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 18:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 27.02
2 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.54
3 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 27.72
4 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.79
5 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 27.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 9.9.2020 - 18:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 24.58
2 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 25.33
3 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 28.78
4 Fančovičová KarolínaFančovičová Karolína 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 30.27
5 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 37.39
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.80
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 22.92
3 17 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 23.59
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.74
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 23.92
6 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 24.58
7 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 24.59
8 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.85
9 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 25.24
10 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 25.33
11 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 PB 25.98
12 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 26.24
13 Gunárová ZuzanaGunárová Zuzana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 27.02
14 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.54
15 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 27.72
16 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.76
17 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.79
18 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 27.87
19 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 28.44
20 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 28.78
21 Fančovičová KarolínaFančovičová Karolína 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 30.27
22 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 37.39