<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo ligy AZB st. žiaci + najml. žiaci + KP

Bratislava (9. 9. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 9.9.2020 - 16:54) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 07.38
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.45
3 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.11
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.13
5 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 09.56
Celkom 5 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.51
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.52
3 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.27
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.58
5 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.77
6 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.79
Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.63
2 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 08.66
3 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.73
4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.99
5 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.00
6 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.98
2 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.03
3 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.07
4 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.10
5 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.27
6 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 10.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 9.9.2020 - 16:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 09.16
2 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.27
3 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.41
4 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.74
5 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.99
Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.51
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.52
3 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.27
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.58
5 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.63
6 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 08.66
7 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.73
8 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.77
9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.79
10 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.98
11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.99
12 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.00
13 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.03
14 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.07
15 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.10
16 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.11
17 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 09.16
18 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.27
18 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.27
20 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.41
21 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.74
22 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.99
23 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 10.14
Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DQ
Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 9.9.2020 - 16:54) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 08.32
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.56
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.61
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.62
5 Zváčová KarolínaZváčová Karolína 97 97 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.83
6 Krútelová HelenaKrútelová Helena 81 81 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.12
7 Meňhartová VlastaMeňhartová Vlasta 67 67 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.88
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 8 PB 08.47
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.51
3= Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.60
3= Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.60
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.62
6 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.70
Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.43
2 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.55
3 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.66
4 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 08.67
5 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.67
6 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.75
7 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.00
8 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 08.91
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.94
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.95
4 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.98
5 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.01
6 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.23
7 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.24
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.89
2 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.01
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.10
4 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.14
5 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.21
6 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.29
7 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.61
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 09.12
2 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.26
3 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.27
4 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.31
5= Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.33
5= Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.33
7 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 09.41
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.35
2 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.48
3 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.49
4 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.54
5 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.64
6 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.70
7 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 9.9.2020 - 16:28) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.03
2 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.42
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.74
4 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.89
5 Račeková EmaRačeková Ema 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.17
6 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.26
7 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.85
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.43
2 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 8 PB 08.47
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.51
4 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.55
5 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.60
5 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.60
7 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.62
8 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.66
9 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 08.67
9 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.67
11 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.70
12 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.75
13 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.89
14 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 08.91
15 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.94
16 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.95
17 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.98
18 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.00
19 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.01
19 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.01
21 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.03
22 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.09
23 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.10
24 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 09.12
25 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.14
26 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.21
27 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.23
28 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.24
29 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.26
30 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.27
31 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.29
32 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.31
33 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.33
33 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.33
35 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.35
36 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 09.41
37 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.42
38 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.48
39 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.49
40 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.54
41 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.61
42 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.64
43 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.70
44 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.72
45 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.74
46 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.89
47 Račeková EmaRačeková Ema 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.17
48 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.26
49 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.85
Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.11
2 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.31
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.33
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.43
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.55
6 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.65
7 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.74
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.47
2 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.75
3 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.92
4 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.92
5 Ondriš PeterOndriš Peter 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.05
6 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.10
7 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.69
2 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.30
3 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.35
4 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 10.65
5 Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.65
6 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.74
7 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.46
2 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.73
3 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.66
4 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.78
5 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.18
6 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 12.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.11
2 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.31
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.33
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.43
5 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.47
6 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.55
7 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.65
8 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.69
9 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.74
10 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.75
11 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.92
11 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.92
13 Ondriš PeterOndriš Peter 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.05
14 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.10
15 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.21
16 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.30
17 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.35
18 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.46
19 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 10.65
19 Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.65
21 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.73
22 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.74
23 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.85
24 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.66
25 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.78
26 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.18
27 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 12.72

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.17
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.19
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.39
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.43
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.49
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.63
7 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.67
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.83
2 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.85
3 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 09.92
4 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.07
5 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 10.20
6 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.23
7 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.22
2 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.52
3 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 10.79
4 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.84
5 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.90
6 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.65
2 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.98
3 Gaňová OliviaGaňová Olivia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.34
4 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 11.66
5 Fančovičová KarolínaFančovičová Karolína 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 12.01
6 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.87
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.17
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.19
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.39
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.43
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.49
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.63
7 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.65
8 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.67
9 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.83
10 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.85
11 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 09.92
12 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.07
13 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 10.20
14 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.22
15 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.23
16 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.52
17 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 10.79
18 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.84
19 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.85
20 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.90
21 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.98
22 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.10
23 Gaňová OliviaGaňová Olivia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.34
24 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 11.66
25 Fančovičová KarolínaFančovičová Karolína 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 12.01
26 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.87