<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB Dospelí, juniori, dorast + najml. žiaci – bežecké disciplíny

Bratislava (1. 8. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.56
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 24.63
188 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNS
Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 25.32
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.22
3 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.78
4 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 26.94
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.56
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 24.63
3 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 25.32
4 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.22
5 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.78
6 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 26.94
188 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNS
Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNF

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 SB 21.35
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 21.94
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 23.04
4 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 24.42
5 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 25.40
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.34
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.50
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 23.46
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.93
5 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 24.64
6 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.61
2 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.41
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.19
Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.91
2 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.97
3 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.28
4 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 30.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.34
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.50
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 23.46
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.93
5 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.61
6 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 24.64
7 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06
8 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.91
9 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.41
10 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.97
11 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.19
12 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.28
13 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 30.27
Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
9 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:25) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.20
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 15:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 27.24
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.48
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.84
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 27.94
5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.42
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 15:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.32
2 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 29.06
3 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.42
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.74
5 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.84
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 27.24
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.48
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.84
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 27.94
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.32
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.42
7 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 29.06
8 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.42
9 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.74
10 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.84
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS