<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB Dospelí, juniori, dorast + najml. žiaci – bežecké disciplíny

Bratislava (1. 8. 2020)

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 13:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 09.32
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 09.36
3 116 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 SB 09.72
4 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 09.76
5 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 09.78
6 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 10.02
7 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.26
8 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 13:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 09.75
2 22 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.16
3= Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.61
3= Martišek PavolMartišek Pavol 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.61
5 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 10.65
6 Czapiewski Leonard JanCzapiewski Leonard Jan 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.17
7 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.23
8 109 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.35
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 09.32
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 09.36
3 116 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 SB 09.72
4 190 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 09.75
5 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 09.76
6 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 09.78
7 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 10.02
8 22 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.16
9 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.26
10 Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.61
10 Martišek PavolMartišek Pavol 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.61
12 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 10.65
13 Czapiewski Leonard JanCzapiewski Leonard Jan 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.17
14 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.23
15 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.26
16 109 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.35

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 13:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 09.51
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 09.59
3 167 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 09.60
4 188 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 09.84
5 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.09
6 5 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 10.13
7 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 SB 10.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 13:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.73
2 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 10.38
3 185 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 10.43
4 29 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 10.91
5 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 SB 13.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 13:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.77
2 Czapiewska Tara ElizabethCzapiewska Tara Elizabeth 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.18
3 12 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.36
4 Czapiewska Hannah AlexandraCzapiewska Hannah Alexandra 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.64
5 Činčalová EmaČinčalová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.96
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 09.51
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 09.59
3 167 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 09.60
4 186 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.73
5 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.77
6 188 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 09.84
7 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.09
8 5 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 10.13
9 Czapiewska Tara ElizabethCzapiewska Tara Elizabeth 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.18
10 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 SB 10.21
11 12 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.36
12 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 10.38
13 185 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 10.43
14 29 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 10.91
15 Czapiewska Hannah AlexandraCzapiewska Hannah Alexandra 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.64
16 Činčalová EmaČinčalová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.96
17 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 SB 13.78

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.05
2 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.26
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.43
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.71
5 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 12.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 12.10
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.94
3 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 13.00
4 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.05
2 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.26
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.43
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.71
5 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 12.10
6 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 12.50
7 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.94
8 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 13.00
9 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.16

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.93
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 10.94
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.57
4 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 12.43
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.40
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.66
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 11.96
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.06
5 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 12.18
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.36
7 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.38
8 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 13.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.71
2 Horyl RichardHoryl Richard 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.81
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.90
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 13.07
5 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.54
6 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.73
7 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.77
8 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 11.93
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.20
3 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.23
4 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 13.12
5 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 15.17
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.40
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.66
3 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 11.93
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 11.96
5 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.06
6 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 12.18
7 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.20
8 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.23
9 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.36
10 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.38
11 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.71
12 Horyl RichardHoryl Richard 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.81
13 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.90
14 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 13.07
15 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 13.12
16 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 13.18
17 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.54
18 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.73
19 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.77
20 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.81
21 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 15.17
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.54
2 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.48
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.18
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 13.23
5 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 13.24
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.48
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.73
8 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 13.58
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 13.60
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.90
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 14.16
5 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.66
2 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 13.81
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.86
5 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.92
6 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 15.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.18
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 13.23
5 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 13.24
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.48
7 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 13.58
8 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 13.60
9 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.66
10 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.73
11 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 13.81
12 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82
13 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.86
14 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.90
15 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 14.16
16 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.22
17 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.34
18 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.92
19 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 15.04

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 14:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.58
2 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.64
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.15
4 111 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.38
5 190 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.92
6 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.92
Poznámky:
Pre chybu časomiery časy nie su regulerne !!!
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 14:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 24.71
2 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 SB 24.81
3 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.01
4 22 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 SB 26.27
5 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.57
6 109 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 31.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 14:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.64
2 Martišek PavolMartišek Pavol 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.02
3 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 27.82
4 Czapiewski Leonard JanCzapiewski Leonard Jan 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.96
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.58
2 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.64
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.15
4 111 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.38
5 190 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.92
6 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 24.71
7 Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 SB 24.81
8 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.92
9 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.01
10 22 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 SB 26.27
11 Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.64
12 Martišek PavolMartišek Pavol 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.02
13 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.57
14 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 27.82
15 Czapiewski Leonard JanCzapiewski Leonard Jan 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.96
16 109 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 31.13

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 14:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 23.73
2 167 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 24.09
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.39
4 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.53
5 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 SB 26.03
6 29 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 27.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 14:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.23
2 Czapiewska Hannah AlexandraCzapiewska Hannah Alexandra 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 33.29
3 Činčalová EmaČinčalová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 35.49
4 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 36.77
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 14:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Czapiewska Tara ElizabethCzapiewska Tara Elizabeth 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.81
2 186 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.48
3 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 27.35
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 23.73
2 167 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 24.09
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.39
4 Czapiewska Tara ElizabethCzapiewska Tara Elizabeth 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.81
5 31 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.23
6 186 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.48
7 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.53
8 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 SB 26.03
9 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 27.35
10 29 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 27.93
11 Czapiewska Hannah AlexandraCzapiewska Hannah Alexandra 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 33.29
12 Činčalová EmaČinčalová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 35.49
13 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 36.77

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.56
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 24.63
188 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNS
Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 25.32
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.22
3 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.78
4 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 26.94
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.56
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 24.63
3 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 25.32
4 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.22
5 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.78
6 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 26.94
188 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 DNS
Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNF

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 SB 21.35
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 21.94
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 23.04
4 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 24.42
5 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 25.40
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.34
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.50
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 23.46
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.93
5 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 24.64
6 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.61
2 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.41
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.19
Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 15:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.91
2 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.97
3 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.28
4 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 30.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.34
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.50
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 23.46
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.93
5 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.61
6 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 24.64
7 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.06
8 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.91
9 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.41
10 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.97
11 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.19
12 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.28
13 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 30.27
Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
9 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:25) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.20
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 15:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 27.24
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.48
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.84
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 27.94
5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.42
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 15:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.32
2 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 29.06
3 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.42
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.74
5 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.84
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 27.24
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.48
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 27.84
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 27.94
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.32
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.42
7 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 29.06
8 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.42
9 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.74
10 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.84
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 0:54.32
2 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 0:57.26
3 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 SB 1:00.90
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.50
2 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:51.91
3 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.31
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 0:53.80
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.96
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.04
4 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.64
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:57.40
6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 0:58.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:56.03
2 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:59.97
3 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:00.92
4 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:02.51
5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:04.91
6 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:07.63
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 0:53.80
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.96
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.04
4 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:56.03
5 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.64
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:57.40
7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 0:58.54
8 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:59.97
9 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:00.92
10 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:02.51
11 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:04.91
12 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:07.63

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.66
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 1:04.18
2 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:04.64
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:06.25
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:08.16
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:08.88
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:57.11
2 190 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:59.95
3 111 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:01.41
4 161 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:13.61
5 116 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:17.91
6 109 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2:33.79
Celkom 6 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 2:08.88
2 5 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:09.72
3 188 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:15.58
4 186 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:23.04
5 12 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:30.36
6 185 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:32.22
7 29 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:33.14
Celkom 7 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 166 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.77
2 188 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 1:59.43
3 30 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:23.11
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 106 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 2:04.49
2 3 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 2:19.01
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:16.13
2 10 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:39.95
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:32.69
2 105 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:35.67
3 108 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 2:50.01
Celkom 3 pretekári

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 13 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 SB 3:34.21
2 189 Búci MarekBúci Marek 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 3:51.03
3 27 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:00.33
4 22 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 4:22.09
Celkom 4 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 4:28.05
Celkom 1 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:27.21
2 168 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 SB 4:44.29
32 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 DNS
Celkom 3 pretekári

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 5:25.03
2 17 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 5:31.39
3 12 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 5:39.73
Celkom 3 pretekári

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 188 Kakaš TiborKakaš Tibor 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09:58.87
2 5 Knapčok MartinKnapčok Martin 77 77 EMKO športový klub PezinokEMKO športový klub Pezinok 3 SB 10:03.91
Celkom 2 pretekári

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 11:57.77
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.66
2 111 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.82
3 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.80
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 12.98
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 13.69
3 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.64
Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNF
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 15.04
2 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.56
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 17.23
4 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.54
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 SB 0:56.76
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.68
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:07.16
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:13.64
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezák, Bezák, Švajda, Hanušiak Bezák, Bezák, Švajda, Hanušiak Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 40.05
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Kalmárová, Kalmárová, Marková, Czapiewska Kalmárová, Kalmárová, Marková, Czapiewska Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 40.72
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
30 Fritzman, Filo, Lukáč, Murcko Fritzman, Filo, Lukáč, Murcko AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Sviták, Adamovič, Bielopotocký, Rigler Sviták, Adamovič, Bielopotocký, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNF
Celkom 2 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gazdič, Belluš, Haraslin, Federič Gazdič, Belluš, Haraslin, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:45.15
2 Drobný, Špacír, Janík, Vámoši Drobný, Špacír, Janík, Vámoši AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.99
Dubček, Pistovčák, Procházka, Köteleš Dubček, Pistovčák, Procházka, Köteleš AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Citovická, Šujanová, Neprašová, Pekarčíková Citovická, Šujanová, Neprašová, Pekarčíková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:55.51
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská, Čederlová, Bendová, Pistovčáková Veselská, Čederlová, Bendová, Pistovčáková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:50.35
Celkom 1 pretekári