<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB Dospelí, juniori, dorast + najml. žiaci – bežecké disciplíny

Bratislava (1. 8. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.05
2 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.26
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.43
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.71
5 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 12.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 12.10
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.94
3 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 13.00
4 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.05
2 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.26
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.43
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.71
5 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 12.10
6 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 12.50
7 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.94
8 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 13.00
9 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.16

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 10.93
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 10.94
3 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.57
4 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 12.43
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.40
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.66
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 11.96
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.06
5 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 12.18
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.36
7 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.38
8 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 13.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.71
2 Horyl RichardHoryl Richard 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.81
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.90
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 13.07
5 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.54
6 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.73
7 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.77
8 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 12:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 11.93
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.20
3 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.23
4 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 13.12
5 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 15.17
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.40
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.66
3 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 11.93
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 11.96
5 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.06
6 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 12.18
7 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.20
8 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.23
9 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.36
10 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.38
11 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.71
12 Horyl RichardHoryl Richard 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.81
13 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.90
14 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 13.07
15 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 13.12
16 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 13.18
17 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.54
18 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.73
19 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 13.77
20 Haba Roman TimotejHaba Roman Timotej 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.81
21 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 15.17
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.54
2 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.48
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.18
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 13.23
5 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 13.24
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.48
7 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.73
8 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 13.58
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 13.60
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.90
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 14.16
5 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.8.2020 - 12:55) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.66
2 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 13.81
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.86
5 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.92
6 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 15.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.18
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 13.23
5 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 13.24
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.48
7 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 13.58
8 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 13.60
9 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.66
10 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.73
11 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 13.81
12 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82
13 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.86
14 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.90
15 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 14.16
16 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.22
17 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.34
18 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.92
19 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 15.04