<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov

Dubnica nad Váhom (28. 6. 2020)

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.61
2 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.85 7.00
MS Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.87
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.94 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.15
2 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12.38 4.00
3 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.99 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.61
2 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.85 7.00
3 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.87
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.94 5.00
5 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.15
6 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12.38 4.00
7 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.99 3.00

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.80
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.89
3 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 12.76
4 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.25
5 83 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 14.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.04
2 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.81
3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 13.93
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.10
5 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.20
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.79
2 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.17
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.37
4 37 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.52
5 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.94
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.58
2 24 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.80
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.83
4 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.80
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.89
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.04
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.58
5 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 12.76
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.79
7 24 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.80
8 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.83
9 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.17
10 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.25
11 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.37
12 37 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.52
13 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.64
14 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.81
15 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 13.93
16 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.94
17 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.10
18 83 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 14.12
19 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.20

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 28.6.2020 - 11:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.51 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.68 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.78 8.00
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.35 7.00
5 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 12.50 6.00
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.72 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 28.6.2020 - 11:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.88 4.00
2 24 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.06 3.00
3 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.20 2.00
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 13.29 1.00
5 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.50
6 37 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.61
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 13.85
2 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 14.83 7.00
3 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.02 5.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.48
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.89
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.14
4 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.55
5 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 15.21
6 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 16.04
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.12
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.51
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.94
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 14.08
5 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.31
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 15.51
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.35
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.24
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.76
4 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 14.88
5 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 15.01
6 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.51
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.69
2 41 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.31
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 14.58
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.75
5 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.23
6 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.48
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13.43
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.29
3 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.44
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 14.99
5 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.17
6 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.74
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.62
2 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.33
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 14.71
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 15.15
5 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 15.43
6 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 15.53
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.12
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.35
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13.43
4 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.48
5 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13.51
6 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.62
7 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.69
8 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.89
9 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.94
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 14.08
11 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.14
12 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.24
13 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.29
14 41 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.31
15 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.33
16 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.44
17 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.55
18 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 14.58
19 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 14.71
20 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.75
21 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.76
22 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 14.88
23 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 14.99
24 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 15.01
25 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 15.15
26 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.17
27 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 15.21
28 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.23
29 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.31
30 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 15.43
31 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.48
32 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 15.51
32 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.51
34 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 15.53
35 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.74
36 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 16.04

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 28.6.2020 - 11:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.07 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.09 9.00
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.45 8.00
4 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.48 7.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 13.59 6.00
Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 28.6.2020 - 11:35) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.74 4.00
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.77 3.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 13.88 2.00
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.05 1.00
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.22
6 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.46
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.07 5.00
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.48 4.00
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.75
2 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.77 7.00
3 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.07 3.00
4 33 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 27.45 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.75
2 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.77 7.00
3 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.07 5.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.48 4.00
5 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.07 3.00
6 33 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 27.45 2.00
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNF

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.18 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.79 8.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.31 7.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 26.12 3.00
5 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.19 1.00
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.84 5.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.97 4.00
3 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.90
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 28.46
5 41 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.96
Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.49 9.00
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.33 6.00
3 74 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 26.76 2.00
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 28.31
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 28.57
6 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.77
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.18 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.49 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.79 8.00
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.31 7.00
5 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.33 6.00
6 55 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.84 5.00
7 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.97 4.00
8 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 26.12 3.00
9 74 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 26.76 2.00
10 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.19 1.00
11 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.22
12 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.90
13 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 28.31
14 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 28.46
15 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 28.57
16 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.77
17 41 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.96
Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.57
2 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 29.54 7.00
3 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 32.10 5.00
Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.33 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.47 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.20 7.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.24 6.00
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.27 5.00
6 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 29.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.51 4.00
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28.73 3.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.70
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.78
5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.35
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 27.97 8.00
MS Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.79
3 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 30.12
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.29
5 97 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 31.44
6 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.73
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.49
3 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 32.02
4 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 32.49
5 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 32.91
Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.90 2.00
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.37 1.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 29.52
4 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.57
5 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 32.03
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 34.03
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.33 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.47 9.00
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 27.97 8.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.20 7.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.24 6.00
6 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.27 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.51 4.00
8 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28.73 3.00
9 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.79
10 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.90 2.00
11 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.37 1.00
12 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 29.40
13 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 29.52
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.70
15 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.78
16 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 30.12
17 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.29
18 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.35
19 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.62
20 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.73
21 97 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 31.44
22 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.49
23 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.57
24 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.78
25 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 32.02
26 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 32.03
27 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 32.49
28 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 32.91
29 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 34.03
Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS

400 m - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:52.38 7.00
2 67 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.48 5.00
3 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:53.74 4.00
4 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:54.21 3.00
5 68 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:54.35 2.00
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:54.77 11.00
2 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:55.25 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:02.01 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:04.21 6.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.74 5.00
4 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.77 4.00
5 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:07.86 3.00
6 24 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:09.82 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.33
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:09.74 4.00
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:11.35 2.00
4 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:21.95
5 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:34.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:03.81
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 1:03.99 9.00
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:12.64 1.00
4 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:17.04
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:02.01 11.00
2 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.33
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:03.81
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 1:03.99 9.00
5 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:04.21 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.74 5.00
7 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.77 4.00
8 Zacharová DanielaZacharová Daniela 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:07.86 3.00
9 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:09.74 4.00
10 24 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:09.82 1.00
11 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:11.35 2.00
12 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:12.64 1.00
13 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:17.04
14 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:21.95
15 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:34.30

800 m - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:11.79 7.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:04.62 11.00
2 36 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 2:05.47 9.00
3 77 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:06.22 8.00
4 24 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.50 7.00
5 55 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:16.11 6.00
6 74 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:18.11 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:28.50 4.00
2 33 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:29.69 3.00
3 83 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:30.88 2.00
4 79 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:32.91 1.00
5 91 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:40.53
6 41 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:58.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:04.62 11.00
2 36 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 2:05.47 9.00
3 77 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:06.22 8.00
4 24 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.50 7.00
5 55 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:16.11 6.00
6 74 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:18.11 5.00
7 37 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:28.50 4.00
8 33 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:29.69 3.00
9 83 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:30.88 2.00
10 79 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:32.91 1.00
11 91 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:40.53
12 41 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:58.12

800 m - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:37.07 11.00
2 79 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:38.03 9.00
3 97 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:41.44 8.00
4 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:42.12 7.00
5 46 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.93 6.00
6 50 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:48.78 5.00
7 41 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:49.66 4.00
8 34 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:49.74 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 68 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:14.19 7.00
MS 33 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:41.77
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 4:44.25 11.00
2 83 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 4:57.81 9.00
3 79 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:08.54 8.00
4 37 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:26.94 7.00
5 91 Vnučák MatúšVnučák Matúš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 5:41.59 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Golhová SáraGolhová Sára 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 6:06.97 7.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 5:28.78 11.00
2 55 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 5:50.93 9.00
3 24 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:51.76 8.00
4 67 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 6:12.92 7.00
5 74 Marková MonikaMarková Monika 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 6:17.78 6.00
Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 68 Pienták MiroslavPienták Miroslav 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14:31.57
Celkom 1 pretekári

3000 m - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Joneková DominikaJoneková Dominika 04 04 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 15:26.50 7.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13:01.52 11.00
2 37 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13:16.80 9.00
3 67 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 14:06.14 8.00
4 24 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 15:17.19 7.00
5 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 15:53.61 6.00
6 75 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 17:55.44 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 18.73 8.00
2 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.00 7.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.31 6.00
4 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.92 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.61 11.00
2 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15.63 9.00
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 19.88 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.61 11.00
2 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15.63 9.00
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 18.73 8.00
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 19.00 7.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.31 6.00
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 19.88 5.00
7 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.92 4.00

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 10:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.82 11.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.38 9.00
3 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.32 8.00
4 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.89 7.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 21.63 6.00
6 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 21.83 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:00.88
2 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:01.43 7.00
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:01.24 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:16.11 9.00
Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:19.75 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:24.24 9.00
3 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:29.09 8.00
4 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:39.54 7.00
5 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:54.36 6.00
79 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 81 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 6:30.81
2 33 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 7:58.27 7.00
Celkom 2 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 7:44.79 11.00
2 46 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 8:22.82 9.00
3 36 Aneštík SamuelAneštík Samuel 01 01 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 8:35.83 8.00
4 68 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 9:54.47 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13:26.56 11.00
2 55 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13:33.79 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 16:38.89 11.00
2 33 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 17:35.85 9.00
3 68 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19:30.08 8.00
4 46 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23:12.49 7.00
81 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180185190195 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 1 190 --oo-ooxoxxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170 Body
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 2 165 oooxxx 11.00
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 165 oxxooxxx 9.00
3 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 165 ooxoxxx 8.00
4 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 165 ooxxoxxx 7.00
5 Šošovička MartinŠošovička Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 1 155 xoxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175 Body
MS Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 170 --oooooooxxx
2 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 2 135 xoxxoxxx 7.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160 Body
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 155 --ooooxxx 11.00
2= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 150 oooooxxx 8.50
2= Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 150 o-oooxxx 8.50
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 12 145 ooxooxxx 7.00
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 145 ooxxooxxx 6.00
6 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 6 145 oooxoxxx 5.00
7= Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 140 oooxxx 2.50
7= Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 140 oooxxx 2.50
7= 75 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 8 140 oooxxx 2.50
7= Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 140 oooxxx 2.50
11 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 140 xoxoxoxxx
12 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 10 140 ooxxoxxx
13 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 135 xooxxx
14 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 135 oxxoxxx
Čierna LuciaČierna Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 1 NM x
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 240260280300 Body
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 280 xoxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360375386 Body
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 375 xoooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220 Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 200 oxxoxxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240250260 Body
1 Žitná AdelaŽitná Adela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 250 -oooxoxxx 11.00
Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 NM xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 3 707 +0.2 m/s 667  +0.8683  +0.2x683x657  +0.3707  +0.2 7.00
2 Noris TomášNoris Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 565 +0.3 m/s 565  +0.3--565530  +0.2-x 5.00
3 Štefánik MarekŠtefánik Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 2 516 +0.3 m/s 516  +0.3458  +0.3x516500  +0.6512  +0.3491  +0.2 4.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 15 594 +0.3 m/s 583  +0.2585  +0.6573  +0.6585587  +0.3x594  +0.3 11.00
2 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 14 550 +0.3 m/s 550  +0.3x-550xxx 9.00
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 506 +0.4 m/s 506  +0.4xx506xx- 8.00
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 3 497 +0.2 m/s 493  +0.2497  +0.2375  +0.8497--- 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 12 487 +0.3 m/s 466  +0.4487  +0.3457  +0.3487459  +0.2468  +0.3473  +0.3 6.00
6 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 479 +0.5 m/s x458  +0.6431  +0.2458479  +0.5430  +0.6435  +0.8 5.00
7 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 13 469 +0.3 m/s 465  +0.3469  +0.3382  +0.6469466  +0.8-- 4.00
8 37 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 460 +0.5 m/s 460  +0.5x450  +0.5460--- 3.00
9 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 455 +0.5 m/s 294  +0.8414  +0.6455  +0.5455 2.00
10 Šošovička MartinŠošovička Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 4 435 +0.8 m/s 435  +0.8433  +0.2433  +0.6435 1.00
11 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 1 434 +0.2 m/s 429  +0.2434  +0.2x434
12 83 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 425 +0.3 m/s 425  +0.3412  +0.5417  +0.6425
13 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 411 +0.9 m/s 411  +0.9408  +0.6x411
Seifert IgorSeifert Igor
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 8 DNS 0.0
Kontriš SamuelKontriš Samuel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kostelná KristínaKostelná Kristína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 2 419 +0.3 m/s x398  +0.2356  +0.9398x419  +0.3 7.00
2 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 4 372 +0.5 m/s x360  +0.9292  +0.6360372  +0.6372  +0.5 5.00
3 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 3 341 +0.2 m/s x294  +0.6329  +0.8329334  +0.8341  +0.2 4.00
4 74 Joneková DominikaJoneková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
04 04 1 299 +0.7 m/s xxx0.0270  +0.6299  +0.7 3.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 522 +0.8 m/s 503  +0.1479  +0.2474  +0.2503522  +0.8514  +0.3 11.00
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 27 487 +0.4 m/s 458  +0.3472  +0.3452  +0.3472481  +0.9487  +0.4 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 31 481 +0.3 m/s 473  +0.6462  +0.2481  +0.3481449  +0.3459  +0.3 8.00
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 30 469 +0.5 m/s 456  +0.1465  +0.2469  +0.5469460  +0.4462  +0.2 7.00
5 Krotáková PetraKrotáková Petra
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 5 454 +0.5 m/s x454  +0.5-454-- 6.00
6 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 25 452 +0.1 m/s 452  +0.1x423  +0.5452-428  +0.7 5.00
7 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 28 449 +0.7 m/s 449  +0.7422  +0.3-449-- 4.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 22 448 +0.6 m/s 431  +0.2448  +0.6414  +0.2448-417  +0.3 3.00
9 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 26 435 +0.5 m/s x435  +0.5435 2.00
10 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 7 433 +0.5 m/s 433  +0.5429  +0.3433 1.00
11 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 23 429 +0.2 m/s 429  +0.2416  +0.4429
12 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 6 421 +0.2 m/s 421  +0.2412  +0.3421
13 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 24 420 +0.1 m/s 420  +0.1x420
14 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 12 418 +0.5 m/s x418  +0.5418
15 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 19 411 +0.5 m/s x411  +0.5411
16 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 18 410 +0.1 m/s 410  +0.1375  +0.5410
17 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 14 406 +0.2 m/s 406  +0.2x406
18 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 405 +0.3 m/s 405  +0.3400  +0.2405
19 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 404 +0.2 m/s 402  +0.2404  +0.2404
20 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 17 404 +0.6 m/s 398  +0.2404  +0.6404
21 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 10 400 +0.2 m/s 400  +0.2362  +0.2400
22 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 398 +0.1 m/s 398  +0.1326  +0.2398
23 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
06 06 11 397 +0.4 m/s 346  +0.3397  +0.4397
24 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 21 392 +0.5 m/s 386  +0.5392  +0.5392
25 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 29 389 +0.6 m/s 363  +0.7389  +0.6389
26 Kičinová TamaraKičinová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 13 381 +0.5 m/s x381  +0.5381
27 Žitná AdelaŽitná Adela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 16 337 +0.1 m/s 337  +0.1-337
28 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 303 +0.5 m/s x303  +0.5303
29 Koprdová NinaKoprdová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 4 293 +0.5 m/s 264  +0.3293  +0.5293
30 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 15 269 +0.1 m/s 269  +0.1-269
Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 20 NM xx0.0
Celkom 31 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 14.37 +0.2 m/s 13.69  +0.3x14.11  +0.214.1114.22  +0.314.37  +0.2x 7.00
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 11.31 +0.5 m/s 11.18  +0.211.16  +0.311.07  +0.611.1810.96  +0.811.31  +0.510.96  +0.2
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 1 08.37 +0.6 m/s 08.21  +0.608.37  +0.608.31  +0.508.37---
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 11 13.73 13.2413.3613.7213.7213.52x13.73 11.00
2 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 13.07 10.06x12.8512.8513.0712.11x 9.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 10 12.99 x12.0612.9912.9912.2012.25x 8.00
4 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 11.41 10.41x11.4111.41x10.7210.59 7.00
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 09.68 x09.16x09.1608.6209.2009.68 6.00
6 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 6 09.63 09.3209.2008.9509.3209.63xx 5.00
7 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 09.27 08.4407.8409.2709.2708.8808.6108.66 4.00
8 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 09.13 09.13x08.5909.1308.3907.0107.90 3.00
9 Solná SimonaSolná Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 4 08.75 08.46x08.7508.75 2.00
10 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 2 06.52 06.5206.4405.7306.52 1.00
11 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 06.32 x05.2206.3206.32
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 10.75 10.75x10.2810.75--- 7.00
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 5 13.46 12.49x12.1612.4912.50x13.46 11.00
2 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 4 13.23 13.2312.97x13.23xx12.75 9.00
3 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 11.08 10.2811.08x11.08x10.5611.03 8.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 10.40 10.4009.8309.9310.4009.7409.7109.83 7.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 09.38 08.9108.4709.2109.2108.8609.3808.56 6.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 1 13.63 13.0012.9713.1413.1413.3812.8613.63 7.00
2 Šramko MartinŠramko Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 11.71 10.9011.5211.0611.5210.6311.7111.04 5.00
3 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 09.87 09.45xx09.4509.78x09.87 4.00
Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 4 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 30.32 x25.8328.5428.54x30.32x 7.00
2 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 19.12 15.71x17.4217.4219.12xx 5.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 9 29.21 25.3122.3623.7125.3126.8427.4729.21 11.00
2 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 7 28.64 x22.39x22.3922.8228.2028.64 9.00
3 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 28.30 27.27xx27.27x28.3027.72 8.00
4 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 8 25.77 x23.4123.7723.77xx25.77 7.00
5 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 6 20.77 19.4419.5420.4820.48x20.7719.83 6.00
6 Solná SimonaSolná Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 4 20.73 xx16.6216.6216.9020.7319.03 5.00
7 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 19.97 xx18.3218.3216.6816.8919.97 4.00
8 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 15.84 14.2914.7815.8415.8415.83x- 3.00
9 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 1 15.21 14.0515.21x15.21 2.00
10 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 14.68 09.7811.8514.6814.68 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 37.84 35.3734.34x35.37x37.8435.15 11.00
2 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 29.18 29.1829.16x29.1828.7028.58x 9.00
3 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 5 26.42 xxx0.024.8126.42x 8.00
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 2 26.08 -23.8823.6623.8824.7125.2726.08 7.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 20.36 15.8015.9917.1317.13x18.3720.36 6.00
6 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 19.38 17.3819.3816.6219.3818.2117.5218.68 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 1 35.42 33.1431.9135.4235.42x31.03x 7.00
2 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 35.17 xxx0.033.7734.2735.17 5.00
3 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 24.47 19.8423.0124.4724.4722.3624.27x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 52.59 48.9948.5646.8848.9952.59xx 11.00
2 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 5 34.97 34.97x32.9734.9732.74x31.96 9.00
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 30.37 28.03x29.4429.44x30.3729.26 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 6 29.65 29.65x27.6729.65xx28.01 7.00
5 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 4 27.20 xx27.2027.20xx17.17 6.00
6 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 1 18.54 x15.4418.5418.54--- 5.00
7 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 15.80 x14.2315.3215.3215.3415.80x 4.00
Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 3 NM x--0.0---
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 34.61 x31.8232.8332.8331.7834.6133.30 7.00
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 33.72 33.24x33.7233.72x32.25x 5.00
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 5 52.51 44.55x51.0951.0952.51x50.59 11.00
2 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 29.64 26.8229.6428.5729.64--- 9.00
3 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 24.29 22.8522.5721.9622.8524.2924.13x 8.00
4 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 22.26 19.4921.3521.4721.4719.6720.3722.26 7.00
5 68 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 19.61 16.43xx16.4316.0819.6118.57 6.00
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 1 21.23 19.02x20.8120.81x21.23- 7.00
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 38.93 35.05x36.0036.0034.3238.6338.93 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 33.94 33.9432.80x33.94x32.5831.17 9.00
3 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 8 33.64 22.30x21.5722.3033.6421.4722.83 8.00
4 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 29.79 x27.9729.7929.7924.5524.89x 7.00
5 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 12 25.35 17.1820.7618.0320.7625.3521.8421.94 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 24.02 24.0222.9123.4724.0219.2422.43x 5.00
7 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 10 22.82 22.8219.33x22.82x19.6818.48 4.00
8 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 2 20.20 17.7819.4618.8819.4618.0520.2018.13 3.00
9 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 9 19.63 x19.6019.6319.63 2.00
10 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 7 18.91 18.91xx18.91 1.00
11 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 1 17.77 x14.8517.7717.77
12 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 11 16.24 xx16.2416.24
13 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 6 16.07 16.05x16.0716.07
14 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 15.00 13.7914.4315.0015.00
Celkom 14 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kostelná KristínaKostelná Kristína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 2 29.75 xx29.7529.75--- 7.00
2 74 Joneková DominikaJoneková Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
04 04 1 14.38 11.99x14.3814.38--- 5.00
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 2 48.66 42.11--42.11-45.3548.66 11.00
2 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 6 38.81 35.8838.81x38.8138.2235.89x 9.00
3 46 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 27.33 26.5527.33x27.3326.48xx 8.00
4 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 21.82 14.8916.0420.2720.27x21.8221.06 7.00
5 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 19.71 16.2314.0218.0918.0914.7119.71x 6.00
36 Aneštík SamuelAneštík Samuel
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
01 01 1 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 28.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 1 46.41 42.2043.3044.2944.2943.4642.8146.41 7.00
2 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 46.06 37.5539.5740.4040.40x42.7246.06 5.00
3 36 Aneštík SamuelAneštík Samuel
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
01 01 3 29.73 26.5829.73x29.7329.18x29.53 4.00
Celkom 3 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(ne, 28.6.2020 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiselev, Kubovčík, Macko, Hudec Kiselev, Kubovčík, Macko, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:52.20 11.00
2 Duchoslav, Rúrik, Macháč, Sádecký Duchoslav, Rúrik, Macháč, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:53.68 9.00
68 Duchoslav, Gandel, Hodža, Valašík Duchoslav, Gandel, Hodža, Valašík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DQ
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková, Ďuranová, Holeková, Bieliková Holeková, Ďuranová, Holeková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:53.49 11.00
2 Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Jamborová Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Jamborová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:54.84 9.00
3 Krajčiová, Trnovská, Šubová, Kameschová Krajčiová, Trnovská, Šubová, Kameschová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:56.35 8.00
MS Moravčíková, Hlavatová, Kostelná, Straková Moravčíková, Hlavatová, Kostelná, Straková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:58.71
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martinčeková, Sajdáková, Hudecová, Grznárová Martinčeková, Sajdáková, Hudecová, Grznárová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:57.61 7.00
2 Ruckschlossová, Žitná, Aydin, Garguláková Ruckschlossová, Žitná, Aydin, Garguláková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:58.00 6.00
3 Holecová, Stehlíková, Tabačarová, Haštová Holecová, Stehlíková, Tabačarová, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:58.31 5.00
4 Kubovčíková, Marčišinová, Podmanická, Černajová Kubovčíková, Marčišinová, Podmanická, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:01.99 4.00
5 68 Adamcová, Hudecová, Karásková, Ruckschlossová Adamcová, Hudecová, Karásková, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:05.29 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková, Ďuranová, Holeková, Bieliková Holeková, Ďuranová, Holeková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:53.49 11.00
2 Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Jamborová Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Jamborová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:54.84 9.00
3 Krajčiová, Trnovská, Šubová, Kameschová Krajčiová, Trnovská, Šubová, Kameschová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:56.35 8.00
4 Martinčeková, Sajdáková, Hudecová, Grznárová Martinčeková, Sajdáková, Hudecová, Grznárová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:57.61 7.00
5 Ruckschlossová, Žitná, Aydin, Garguláková Ruckschlossová, Žitná, Aydin, Garguláková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:58.00 6.00
6 Holecová, Stehlíková, Tabačarová, Haštová Holecová, Stehlíková, Tabačarová, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:58.31 5.00
7 Moravčíková, Hlavatová, Kostelná, Straková Moravčíková, Hlavatová, Kostelná, Straková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 0:58.71
8 Kubovčíková, Marčišinová, Podmanická, Černajová Kubovčíková, Marčišinová, Podmanická, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:01.99 4.00
9 68 Adamcová, Hudecová, Karásková, Ruckschlossová Adamcová, Hudecová, Karásková, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:05.29 3.00