<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov

Dubnica nad Váhom (28. 6. 2020)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.07 5.00
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.48 4.00
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.75
2 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.77 7.00
3 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.07 3.00
4 33 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 27.45 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.75
2 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 23.77 7.00
3 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.07 5.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 25.48 4.00
5 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.07 3.00
6 33 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 27.45 2.00
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNF

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.18 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.79 8.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.31 7.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 26.12 3.00
5 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.19 1.00
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.84 5.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.97 4.00
3 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.90
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 28.46
5 41 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.96
Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.49 9.00
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.33 6.00
3 74 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 26.76 2.00
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 28.31
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 28.57
6 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.77
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.18 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.49 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.79 8.00
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.31 7.00
5 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.33 6.00
6 55 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.84 5.00
7 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.97 4.00
8 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 26.12 3.00
9 74 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 26.76 2.00
10 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.19 1.00
11 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.22
12 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 27.90
13 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 28.31
14 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 28.46
15 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 28.57
16 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.77
17 41 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.96
Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.57
2 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 29.54 7.00
3 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 32.10 5.00
Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.33 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.47 9.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.20 7.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.24 6.00
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.27 5.00
6 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 29.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.51 4.00
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28.73 3.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.70
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.78
5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.35
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 27.97 8.00
MS Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.79
3 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 30.12
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.29
5 97 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 31.44
6 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.73
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.49
3 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 32.02
4 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 32.49
5 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 32.91
Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 13:45) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.90 2.00
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.37 1.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 29.52
4 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.57
5 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 32.03
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 34.03
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 27.33 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.47 9.00
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 27.97 8.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.20 7.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.24 6.00
6 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.27 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 28.51 4.00
8 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28.73 3.00
9 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.79
10 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 28.90 2.00
11 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.37 1.00
12 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 29.40
13 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 29.52
14 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 29.70
15 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.78
16 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 30.12
17 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 30.29
18 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.35
19 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 30.62
20 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.73
21 97 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 31.44
22 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.49
23 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 31.57
24 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.78
25 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 32.02
26 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 32.03
27 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 32.49
28 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 32.91
29 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 34.03
Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS