<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB II.časť

Bratislava (9. 2. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.95 0.166
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.01 0.163
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.11 0.174
4 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 07.11 0.154
5 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.13 0.153
6 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.18 0.156
7 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.34 0.177
8 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.49 0.151
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.23 0.187
2 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.40 0.158
3 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.40 0.245
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.44 0.180
5 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.48 0.221
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.17 0.168
2 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.30 0.186
3 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.41 0.161
4 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.50 0.200
5 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.65 0.187
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.95 0.166
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.01 0.163
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.11 0.174
3 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 07.11 0.154
5 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.13 0.153
6 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.17 0.168
7 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.18 0.156
8 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.23 0.187
9 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.30 0.186
10 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 07.34 0.177
11 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.40 0.158
11 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.40 0.245
13 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.41 0.161
14 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.44 0.180
15 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.48 0.221
16 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.49 0.151
17 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.50 0.200
18 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.65 0.187

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.87 q 0.148
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 06.96 q 0.139
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.04 q 0.140
4 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.10 q 0.171
5 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.15 q 0.167
6 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.15 q 0.193
7 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.18 q 0.168
Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DQ -0.041
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.48 0.188
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.70 0.186
3 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.72 0.197
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.72 0.155
5 417 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.79 0.158
6 Kocián JánKocián Ján 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.83 0.190
7 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.98 0.166
8 416 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.16 0.266
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.31 0.180
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.26 0.157
3 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.58 0.215
Hudec DanielHudec Daniel 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.31 0.180
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.48 0.188
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.70 0.186
4 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.72 0.197
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.72 0.155
6 417 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.79 0.158
7 Kocián JánKocián Ján 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.83 0.190
8 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.98 0.166
9 416 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.16 0.266
10 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.26 0.157
11 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.58 0.215
Hudec DanielHudec Daniel 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.25 0.155
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.46 0.143
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.67 0.192
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.69 0.167
5 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.76 0.145
6 417 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.80 0.167
7 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.03 0.194
Kocián JánKocián Ján 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.89
2 275 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.26
3 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.31
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.35
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.51
6 278 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 08.73
7 276 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.90
Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.45
2 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.55
3 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.02
4 237 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.04
5 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.05
6 238 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.43
7 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.52
8 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.60
2 277 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.34
3 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.72
4 280 Záhorák MichalZáhorák Michal 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.18
5 280 Tondra FilipTondra Filip 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.26
6 280 Záhorák PatrikZáhorák Patrik 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.51
Lederleitner MartinLederleitner Martin 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.60
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.89
3 275 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.26
4 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.31
5 277 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.34
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.35
7 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.45
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.51
9 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.55
10 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.72
11 278 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 08.73
12 276 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.90
13 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.02
14 237 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.04
15 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.05
16 280 Záhorák MichalZáhorák Michal 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.18
17 280 Tondra FilipTondra Filip 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.26
18 238 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.43
19 280 Záhorák PatrikZáhorák Patrik 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.51
20 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.52
21 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.80
Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Lederleitner MartinLederleitner Martin 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.71 0.221
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.86 0.189
3 275 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.04 0.145
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.34 0.287
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.35 0.193
6 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.36 0.257
7 277 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.36 0.267
8 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.42 0.198
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.68
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.88
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 08.92
4 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.98
5 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.15
6 266 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.36
7 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.43
8 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.43
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.30
2 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.73
3 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.98
151 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobák TeodorBobák Teodor 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.16
2 263 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.25
3 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.25
4 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.72
5 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.89
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.68
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.88
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 08.92
4 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.98
5 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.15
6 Bobák TeodorBobák Teodor 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.16
7 264 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.30
8 266 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.36
9 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.43
9 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.43
11 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.73
12 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.98
13 263 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.25
13 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.25
15 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.72
16 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.89
151 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:54) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.71
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.82
3 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.86
4 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 08.99
5 Bobák TeodorBobák Teodor 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.09
6 264 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 09.16
7 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.19
8 266 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.42
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.56 0.180
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.89 0.163
3 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.26 0.175
4 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.44 0.153
5 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.46 0.537
6 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.46 0.212
7 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.161
8 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.74 0.228
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.03 0.381
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.26 0.207
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.70 0.292
4 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.96 0.198
5 Murková NellaMurková Nella 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.49 0.451
6 Potocká NaďaPotocká Naďa 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 10.04 0.262
Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DQ 0.262
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.56 0.180
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.89 0.163
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.03 0.381
4 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.26 0.175
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.26 0.207
6 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.44 0.153
7 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.46 0.537
7 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.46 0.212
9 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.161
10 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.70 0.292
11 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.96 0.198
12 Murková NellaMurková Nella 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.49 0.451
13 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.74 0.228
14 Potocká NaďaPotocká Naďa 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 10.04 0.262
Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DQ 0.262

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.55 0.191
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.93 0.148
3 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.30 0.178
4 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.44 0.191
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.49 0.210
6 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.52 0.138
7 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.63 0.200
8 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.94 0.303
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.32 0.357
2 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.34 0.180
3 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.39 0.205
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.41 0.201
5 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.64 0.178
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.67 0.190
7 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.82 0.166
Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Dorastenky 02 (ne, 9.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Jelínková EmmaJelínková Emma 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.90 0.226
2 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.16 0.325
3 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.25 0.429
4 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.32 0.230
5 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.65 0.223
6 Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.94 0.335
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:33) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.15 0.174
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.25 0.296
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.35 0.350
4 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.39 0.181
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.42 0.177
6 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.43 0.179
7 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.61 0.136
8 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.64 0.193
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.95 q
2 403 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.19 q
3 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.42 q
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.44 q
5 364 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.56 q
6 415 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.59 q
7 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.68 q
8 333 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 404 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.70 q
2 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.77
3 407 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.80
4 408 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
5 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.01
6 299 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.06
7 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.06
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.92
2 399 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.98
3 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 09.16
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.20
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.20
6 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.21
7 412 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.22
392 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.23
2 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.38
3 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.62
4= Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
4= 391 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.66
6 258 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.66
7 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.74
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.56
2 409 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.98
3 413 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.46
4 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.52
Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.87
2 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.52
3 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.58
4 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.98
113 Kovalčíková VanesaKovalčíková Vanesa 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Wagnerová SandraWagnerová Sandra 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.95 q
2 403 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.19 q
3 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.42 q
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.44 q
5 364 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.56 q
6 415 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.59 q
7 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.68 q
8 404 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.70 q
9 333 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.74
10 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.77
11 407 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.80
12 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.87
13 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.92
14 408 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
15 399 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.98
16 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.01
17 299 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.06
17 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.06
19 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 09.16
20 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.20
20 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.20
22 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.21
23 412 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.22
24 260 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.23
25 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.38
26 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.52
27 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.56
28 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.58
29 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.62
30 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
30 391 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.66
30 258 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.66
33 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.74
34 409 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.98
34 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.98
36 413 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.46
37 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.52
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
392 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
113 Kovalčíková VanesaKovalčíková Vanesa 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Wagnerová SandraWagnerová Sandra 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.91 0.152
2 403 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.17 0.149
3 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.41 0.209
4 415 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.46 0.171
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.50 0.188
6 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.52 0.194
7 364 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.59 0.150
8 404 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.85 0.308
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.06 q
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.61 q
3 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.74 q
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.86 q
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.91 q
6 286 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.07 q
7 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.11 q
8 182 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 09.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13
2 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.30
3 219 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38
4 Fábryová HanaFábryová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.52
5 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.60
6 283 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.88
7 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.91
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.41
2 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.49
3 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59
4 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.83
5 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.02
6 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.03
7 284 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.24
8 Veal IsabelaVeal Isabela 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.19
2 180 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.28
3 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.46
4 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.48
5 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.74
6 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.84
Barančíkova SáraBarančíkova Sára 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
183 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.09 q
2 202 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.29
3 282 Stránska MartinaStránska Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.13
4 Danečková IvanaDanečková Ivana 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 10.32
5 Kausitz Annabell RitaKausitz Annabell Rita 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.99
6 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.06 q
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.61 q
3 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.74 q
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.86 q
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.91 q
6 286 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.07 q
7 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.09 q
8 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.11 q
9 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13
10 182 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 09.19
11 202 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.29
12 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.30
13 219 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38
14 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.41
15 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.49
16 Fábryová HanaFábryová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.52
17 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59
18 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.60
19 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.83
20 283 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.88
21 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.91
22 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.02
23 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.03
24 282 Stránska MartinaStránska Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.13
25 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.19
26 284 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.24
27 180 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.28
28 Veal IsabelaVeal Isabela 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.32
28 Danečková IvanaDanečková Ivana 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 10.32
30 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.46
31 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.48
32 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.74
33 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.84
34 Kausitz Annabell RitaKausitz Annabell Rita 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.99
35 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.04
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Barančíkova SáraBarančíkova Sára 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
183 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.02
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.47
3 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.72
4 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.80
5 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 08.98
6 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.00
7 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.09
8 286 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.11
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.97 q
2 267 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.41 q
3 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.50 q
4 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.53 q
5 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.60 q
6 157 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.93 q
7 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.00
8 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.09
2 155 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.33
3 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.35
4 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.49
5 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.79
6 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.05
7 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.19
Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.16 q
2 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.25
3 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.25
4 178 Majerčák JakubMajerčák Jakub 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.72
5 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.77
6 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.2.2020 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.59 q
2 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.23
3 Gros AndrejGros Andrej 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.68
4 Petruš MatejPetruš Matej 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.72
5 Tichý RichardTichý Richard 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 11.12
6 Marťák DominikMarťák Dominik 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 11.38
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.97 q
2 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.16 q
3 267 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.41 q
4 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.50 q
5 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.53 q
6 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.59 q
7 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.60 q
8 157 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.93 q
9 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.00
10 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06
11 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.09
12 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.23
13 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.25
13 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.25
15 155 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.33
16 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.35
17 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.49
18 Gros AndrejGros Andrej 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.68
19 178 Majerčák JakubMajerčák Jakub 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.72
19 Petruš MatejPetruš Matej 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.72
21 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.77
22 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.79
23 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.89
24 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.05
25 Tichý RichardTichý Richard 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 11.12
26 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.19
27 Marťák DominikMarťák Dominik 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 11.38
Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:56) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 09.15
2 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.29
3 267 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.39
4 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.48
5 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 09.61
6 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90
7 157 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.97
Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.04 q
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.32 q
3 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.48 q
4 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.50 q
5 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.54 q
6 289 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.63 q
7 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.72 q
8 293 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.57 q
2 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.76 q
3 294 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.90 q
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.05 q
5 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.06 q
6 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.07 q
7 26 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.29 q
8 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.41 q
2 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.52 q
3= Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.53 q
3= Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.53 q
5 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.74 q
6 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.89 q
7 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.90
229 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.47 q
2 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.86 q
3 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.94 q
4 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.95 q
5 Al-ANsari AdrianaAl-ANsari Adriana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.12 q
6 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.33
7 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.37 q
8 230 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.45 q
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.58
2 Borges JaroslavaBorges Jaroslava 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.19
3 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.78
4 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.44
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.72
2 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.96
3 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.48
4 Vidova TamaraVidova Tamara 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 12.26
Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.04 q
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.32 q
3 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.48 q
4 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.50 q
5 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.54 q
6 234 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.57 q
7 289 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.63 q
8 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.72 q
9 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.76 q
10 294 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.90 q
11 293 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.99
12 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.05 q
13 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.06 q
14 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.07 q
15 26 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.29 q
16 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.41 q
17 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.44
18 233 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.47 q
19 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.52 q
20 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.53 q
20 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.53 q
22 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.58
23 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.72
24 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.74 q
25 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.86 q
26 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.89 q
27 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.90
28 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.94 q
29 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.95 q
30 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.96
31 Al-ANsari AdrianaAl-ANsari Adriana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.12 q
32 Borges JaroslavaBorges Jaroslava 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.19
33 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.33
34 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.37 q
35 230 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.45 q
36 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.48
37 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.78
38 Vidova TamaraVidova Tamara 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 12.26
39 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.44
229 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 9.2.2020 - 12:42) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.03
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.27
3 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.33
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.41
5 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.51
6 234 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.55
7 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.71
8 289 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.71
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ne, 9.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.55
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.02
3 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.27
4 274 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.55
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 02 (ne, 9.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.68
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.73
3 276 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.54
Lederleitner MartinLederleitner Martin 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 03 (ne, 9.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 19.42
2 277 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.70
3 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.48
4 278 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma Senec AAtletický klub Puma Senec A 3 21.63
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 04 (ne, 9.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.28
2 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.58
3 280 Tondra FilipTondra Filip 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 22.57
4 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.71
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 05 (ne, 9.2.2020 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.37
2 280 Záhorák MichalZáhorák Michal 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 23.86
3 280 Záhorák PatrikZáhorák Patrik 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 24.89
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.73
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 22.12
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 22.92
4 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.54
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 02 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.13
2 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.14
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.16
4 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 22.63
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 03 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.05
2 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.13
3 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.72
4 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.99
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 04 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.84
2 149 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.10
3 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.40
Gašparík MichalGašparík Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 05 (ne, 9.2.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.39
2 148 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.04
3 137 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.19
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.60
2 415 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.78
3 299 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.88
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.98
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 02 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.59
2 404 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.85
3 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.55
4 408 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.72
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 03 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 399 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.74
2 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.98
3 299 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 22.58
4 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.61
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 04 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 407 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.88
2 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.99
Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
392 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 05 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.54
2 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.80
3 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.45
Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 06 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 23.03
2 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.36
3 391 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.43
4 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.06
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 07 (ne, 9.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Kovalčíková VanesaKovalčíková Vanesa 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.11
2 409 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.25
Wagnerová SandraWagnerová Sandra 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

150 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.44
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.99
3 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.10
4 191 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.70
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 02 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.95
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.66
3 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.02
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.06
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 03 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.96
2 285 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.17
3 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.23
198 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 04 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.55
2 288 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 24.61
3 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 25.07
4 188 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.67
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 05 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vanyová ZoraVanyová Zora 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.79
2 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.12
3 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 25.35
4 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 31.20
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 06 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.22
2 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.16
3 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.90
Barančíkova SáraBarančíkova Sára 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 07 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.77
2 185 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.58
3 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.77
4 Kausitz Annabell RitaKausitz Annabell Rita 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.87
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 08 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.79
2 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.79
3 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 29.29
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 09 (ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.12
2 186 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.99
Celkom 2 pretekári

150 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 24.26
2 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.73
272 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
177 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 02 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 24.87
2 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.64
3 175 Valečko SebastiánValečko Sebastián 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.64
4 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.80
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 03 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.48
2 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.77
3 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 29.54
4 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 29.65
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 04 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.11
2 Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.91
3 Gros AndrejGros Andrej 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.99
4 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.44
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 05 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.48
2 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.72
3 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 29.96
Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 06 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.04
2 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.80
3 Petruš MatejPetruš Matej 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.07
Celkom 3 pretekári
Najmladší žiaci 07 (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.30
2 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.86
Celkom 2 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.09
2 296 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.94
3 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.64
4 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.77
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 02 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.95
2 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 25.19
3 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 25.46
Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 03 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 25.02
2 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.04
3 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 25.96
4 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 27.07
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 04 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.56
2 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.76
3 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.62
22 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 05 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.65
2 Vašková AdelaVašková Adela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.97
Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 DNS
Al-ANsari AdrianaAl-ANsari Adriana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 06 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.06
2 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.81
3 Borges JaroslavaBorges Jaroslava 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 28.30
4 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.55
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 07 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.71
2 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.76
3 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 26.12
4 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.21
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 08 (ne, 9.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.92
2 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 29.41
Vidova TamaraVidova Tamara 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Muži

Muži 01 (ne, 9.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.92 0.184
2 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.99 0.157
3 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.72 0.179
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.95 0.179
Celkom 4 pretekári
Muži 02 (ne, 9.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 23.77 0.182
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.34 0.209
3 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.02 0.219
Schnek RichardSchnek Richard 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF 0.180
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (ne, 9.2.2020 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.07 0.230
2 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.78 0.173
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.48 0.220
Celkom 3 pretekári
Dorastenci 02 (ne, 9.2.2020 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.79 0.192
2 417 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.18 0.209
3 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.48 0.168
Celkom 3 pretekári
Dorastenci 03 (ne, 9.2.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 416 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.67 0.132
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy

Ženy 01 (ne, 9.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.35 0.204
2 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.39 0.298
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.87 0.541
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.03 0.251
Celkom 4 pretekári
Ženy 02 (ne, 9.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.34 0.150
2 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.49 0.211
3 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 30.85 0.159
4 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 34.29 0.314
Celkom 4 pretekári
Ženy 03 (ne, 9.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 29.28 0.357
2 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 30.34 0.204
3 Murková NellaMurková Nella 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 32.38 0.189
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.61 0.174
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.07 0.256
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.36 0.206
4 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.47 0.227
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 02 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.97 0.326
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.63 0.224
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 29.72 0.177
4 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 31.83 0.352
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 03 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.13 0.181
2 41 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.47 0.230
3 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 33.45 0.209
44 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 04 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.26 0.186
2 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.45 0.222
3 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 31.46 0.211
Celkom 3 pretekári

300 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ne, 9.2.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.70 0.221
2 275 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 45.05 0.171
3 276 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 46.12 0.184
Celkom 3 pretekári
Starší žiaci 02 (ne, 9.2.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF