<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB II.časť

Bratislava (9. 2. 2020)

200 m - Muži

Muži 01 (ne, 9.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.92 0.184
2 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.99 0.157
3 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.72 0.179
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.95 0.179
Celkom 4 pretekári
Muži 02 (ne, 9.2.2020 - 13:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 23.77 0.182
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.34 0.209
3 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.02 0.219
Schnek RichardSchnek Richard 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF 0.180
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (ne, 9.2.2020 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.07 0.230
2 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.78 0.173
3 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.48 0.220
Celkom 3 pretekári
Dorastenci 02 (ne, 9.2.2020 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.79 0.192
2 417 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.18 0.209
3 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.48 0.168
Celkom 3 pretekári
Dorastenci 03 (ne, 9.2.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 416 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.67 0.132
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy

Ženy 01 (ne, 9.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.35 0.204
2 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.39 0.298
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 27.87 0.541
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.03 0.251
Celkom 4 pretekári
Ženy 02 (ne, 9.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.34 0.150
2 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.49 0.211
3 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 30.85 0.159
4 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 34.29 0.314
Celkom 4 pretekári
Ženy 03 (ne, 9.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 29.28 0.357
2 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 30.34 0.204
3 Murková NellaMurková Nella 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 32.38 0.189
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.61 0.174
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.07 0.256
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.36 0.206
4 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 28.47 0.227
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 02 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.97 0.326
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.63 0.224
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 29.72 0.177
4 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 31.83 0.352
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 03 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.13 0.181
2 41 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.47 0.230
3 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 33.45 0.209
44 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Dorastenky 04 (ne, 9.2.2020 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 28.26 0.186
2 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.45 0.222
3 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 31.46 0.211
Celkom 3 pretekári