<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (16. 11. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 16.11.2019 - 09:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.06
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.61
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.37
4 82 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.52
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.31
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.60
3 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 12.14
4 4 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 12.39
5 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.42
6 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.50
7 2 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 12.51
8 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.23
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.44
2 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 11.76
3 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 11.78
4 166 Hipszki DávidHipszki Dávid 10 10 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 12.05
5 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 12.24
6 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 6 12.38
Sekot DamianSekot Damian 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 DNS
Kvasnička MatúšKvasnička Matúš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 11.66
2 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 6 11.98
3 194 Uhrín MatejUhrín Matej 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.38
4 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.43
5 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.88
Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.94
2 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 12.94
3 Botka PatrikBotka Patrik 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 13.01
4 Martínez CándidoMartínez Cándido 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.03
5 Bobál BorisBobál Boris 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 13.05
6 211 Sirotek TomášSirotek Tomáš 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 13.14
7 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.61
8 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 13.79
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.44
2 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 11.66
3 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 11.76
4 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 11.78
5 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.94
6 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 6 11.98
7 166 Hipszki DávidHipszki Dávid 10 10 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 12.05
8 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 12.24
9 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 6 12.38
9 194 Uhrín MatejUhrín Matej 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.38
11 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.43
12 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.88
13 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 12.94
14 Botka PatrikBotka Patrik 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 13.01
15 Martínez CándidoMartínez Cándido 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.03
16 Bobál BorisBobál Boris 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 13.05
17 211 Sirotek TomášSirotek Tomáš 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 13.14
18 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.61
19 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 13.79
Sekot DamianSekot Damian 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 DNS
Kvasnička MatúšKvasnička Matúš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 16.11.2019 - 09:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 13.61
2 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 18.74
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.67
2 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.21
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 11.38
4 Vozárová Sofia ZaraVozárová Sofia Zara 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.23
5 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 14.65
6 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 15.05
Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.93
2 Makovníková JohankaMakovníková Johanka 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 12.46
3 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 12.93
4 65 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.53
5 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.47
Poláková MiaPoláková Mia 11 11 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 1 DNS
Lampertová SofiaLampertová Sofia 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 13.69
2 Zvončeková DinaZvončeková Dina 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 14.33
3 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 14.78
4 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 14.83
5 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 15.35
6 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 15.97
7 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 20.35
Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 NM
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.67
2 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.21
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 11.38
4 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.93
5 Vozárová Sofia ZaraVozárová Sofia Zara 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12.23
6 Makovníková JohankaMakovníková Johanka 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 12.46
7 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 12.93
8 65 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.53
9 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 13.69
10 Zvončeková DinaZvončeková Dina 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 14.33
11 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.47
12 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 14.65
13 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 14.78
14 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 14.83
15 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 15.05
16 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 15.35
17 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 15.97
18 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 20.35
19 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 NM
Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Poláková MiaPoláková Mia 11 11 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 1 DNS
Lampertová SofiaLampertová Sofia 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 16.11.2019 - 09:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.81
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.87
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.21
4 28 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 12.75
5 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.37
6 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 15.02
7 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 16.11
Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov