<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (16. 11. 2019)

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.11.2019 - 10:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.22
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.57
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.60
4 97 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.72
5 113 Lukáček DávidLukáček Dávid 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.77
6 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.89
7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.94
8 95 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.95
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.31
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.73
3 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.81
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.98
5 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.15
6 86 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.24
7 87 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.26
8 85 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.15
2 81 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.32
3 83 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.63
4 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.20
5 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 10.29
6 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 08.47
2 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klu... 2 09.06
3 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 3 09.44
4 88 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.70
5 84 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.45
6 90 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.65
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.31
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 08.47
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.73
4 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.81
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.98
6 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klu... 2 09.06
7 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.15
7 79 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.15
9 86 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.24
10 87 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.26
11 81 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.32
12 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 3 09.44
13 83 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.63
14 88 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.70
15 85 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.78
16 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.20
17 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 10.29
18 84 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.45
19 90 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.65
20 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.65

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.11.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.43
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.63
3 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.69
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.90
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.15
6 18 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.18
7 5 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.21
8 Durdiaková NikolaDurdiaková Nikola 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.26
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.40
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.66
3 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.68
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.93
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.06
6 5 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.17
7 Durdiaková NikolaDurdiaková Nikola 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 09.29
8 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.42
2 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 09.44
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.45
4 19 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.46
5 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.80
6 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.89
7 14 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.97
8 9 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.36
2 20 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.48
3 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.88
4 13 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.98
5 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.18
6 11 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.29
7 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.89
8 12 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.43
2 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.47
3 21 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.51
4 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.78
5 15 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runners ALesky´s runners A 6 09.95
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 16.11.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.23
2 7 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.63
3 16 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 4 10.23
4 17 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.96
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.40
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.66
3 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.68
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.93
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.06
6 5 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.17
7 18 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.23
8 Durdiaková NikolaDurdiaková Nikola 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 09.29
9 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.36
10 10 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.42
11 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.43
12 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.44
12 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 09.44
14 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.45
15 19 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.46
16 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.47
17 20 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.48
18 21 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.51
19 7 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.63
20 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.78
21 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.80
22 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.88
23 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.89
24 15 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runners ALesky´s runners A 6 09.95
25 14 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.97
26 13 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.98
27 9 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.00
28 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.18
29 16 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 4 10.23
30 11 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.29
31 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.89
32 17 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.96
33 12 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.83
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 10:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
2 143 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.82
3 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.94
4 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 10.61
5 Sekot DamianSekot Damian 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.62
6 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.65
7 187 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.69
147 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.41
2 180 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.74
3 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.74
4 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.28
5 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.33
6 160 Černý PatrikČerný Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.61
7 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 11.61
8 Martínez CándidoMartínez Cándido 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kvasnička MatúšKvasnička Matúš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.51
2 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 7 10.47
3 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.00
4 155 Búci MarekBúci Marek 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 11.03
5 Botka PatrikBotka Patrik 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 11.56
6 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 11.57
7 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.75
8 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 11.86
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57
2 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 3 10.99
3 Bobál BorisBobál Boris 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 11.13
4 181 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.38
5 141 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.38
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 16.11.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.84
2 149 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.31
3 175 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.57
4 161 Mihaľov BorisMihaľov Boris 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.73
5 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 Run for FunRun for Fun 2 10.79
6 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.80
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kvasnička MatúšKvasnička Matúš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.51
2 206 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
3 143 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.82
4 172 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.84
5 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.94
6 149 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.31
7 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.41
8 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 7 10.47
9 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57
9 175 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.57
11 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 10.61
12 Sekot DamianSekot Damian 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.62
13 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.65
14 187 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.69
15 161 Mihaľov BorisMihaľov Boris 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.73
16 180 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.74
16 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.74
18 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 Run for FunRun for Fun 2 10.79
19 Ort-Mertl MaximOrt-Mertl Maxim 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.80
20 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runners ALesky´s runners A 3 10.99
21 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.00
22 155 Búci MarekBúci Marek 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 11.03
23 Bobál BorisBobál Boris 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 11.13
24 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.28
25 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.33
26 181 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.38
27 Botka PatrikBotka Patrik 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 11.56
28 Brynza MatúšBrynza Matúš 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 11.57
29 160 Černý PatrikČerný Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.61
29 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 11.61
31 Martínez CándidoMartínez Cándido 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.66
32 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.75
33 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 11.86
34 141 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.38
147 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.70
2 95 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.91
3 80 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.05
4 93 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.10
5 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.18
6 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.20
7 103 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.40
8 100 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.53
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.10
2 95 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.33
3 104 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.38
4 94 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.48
5 106 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.51
6 92 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.54
7 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.69
8 105 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.82
2 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 10.03
3 114 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.34
4 116 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.39
5 117 Bročko MatúšBročko Matúš 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.54
6 115 Vančo MichalVančo Michal 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.61
7 110 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.71
8 118 Čermák JakubČermák Jakub 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.23
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Lukáček DávidLukáček Dávid 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.93
2 99 Berec MatejBerec Matej 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.22
3 120 Ružička MiroslavRužička Miroslav 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.20
4 121 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.82
5 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.89
6 119 Majerčák JakubMajerčák Jakub 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.52
7 137 Turinič MartinTurinič Martin 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.61
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.70
2 95 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.91
3 113 Lukáček DávidLukáček Dávid 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.93
4 80 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.05
5 93 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.10
5 123 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.10
7 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.18
8 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.20
9 99 Berec MatejBerec Matej 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.22
10 95 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.33
11 104 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.38
12 103 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.40
13 94 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.48
14 106 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.51
15 100 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.53
16 92 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.54
17 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.69
18 105 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.80
19 135 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.82
20 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 10.03
21 120 Ružička MiroslavRužička Miroslav 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.20
22 114 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.34
23 116 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.39
24 117 Bročko MatúšBročko Matúš 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.54
25 115 Vančo MichalVančo Michal 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.61
26 110 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.71
27 121 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.82
28 Mészáros MarekMészáros Marek 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.89
29 118 Čermák JakubČermák Jakub 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.23
30 119 Majerčák JakubMajerčák Jakub 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.52
31 137 Turinič MartinTurinič Martin 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.61

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.81
2 61 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.25
3 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.44
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.45
5 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.48
6 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.53
7 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 11.41
8 58 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 11.11
2 60 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
3 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.22
4 67 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 11.50
5 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.52
6 59 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.62
7 76 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 12.12
8 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 12.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.79
2 75 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.83
3 77 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.36
4 64 Fartelová EsterFartelová Ester 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.61
5 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 12.63
6 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 12.70
7 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 12.86
Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.08
2 78 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.53
3 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runners ALesky´s runners A 1 10.79
4 68 Tanáčová LeaTanáčová Lea 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 11.65
5 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.59
6 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runners ALesky´s runners A 7 15.51
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
74 Gondová NatáliaGondová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 16.11.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.59
2 69 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.27
3 70 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.63
4 73 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82
5 Lampertová SofiaLampertová Sofia 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 12.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 16.11.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zvončeková DinaZvončeková Dina 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 11.28
2 Vozárová Sofia ZaraVozárová Sofia Zara 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.37
3 Makovníková JohankaMakovníková Johanka 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 11.41
Poláková MiaPoláková Mia 11 11 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klu... 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.81
2 71 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.08
3 61 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.25
4 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.44
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.45
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.48
7 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.53
7 78 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.53
9 66 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.59
10 63 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.79
10 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runners ALesky´s runners A 1 10.79
12 75 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.83
13 72 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 11.11
14 60 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
15 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.22
16 69 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.27
17 Zvončeková DinaZvončeková Dina 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 11.28
18 77 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.36
19 Vozárová Sofia ZaraVozárová Sofia Zara 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.37
20 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 11.41
20 Makovníková JohankaMakovníková Johanka 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 11.41
22 58 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.46
23 67 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 11.50
24 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.52
25 59 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.62
26 70 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.63
27 68 Tanáčová LeaTanáčová Lea 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 11.65
28 73 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82
29 76 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 12.12
30 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 12.59
31 64 Fartelová EsterFartelová Ester 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.61
32 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 12.63
33 Mészárosová LilianaMészárosová Liliana 11 11 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 12.70
34 Bobovská NelaBobovská Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 12.73
35 Lampertová SofiaLampertová Sofia 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 12.82
36 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 12.86
37 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runners ALesky´s runners A 7 15.51
Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
74 Gondová NatáliaGondová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Poláková MiaPoláková Mia 11 11 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klu... 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.15
2 22 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.19
3 26 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.39
4 29 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.56
5 55 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.65
6 53 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.72
7 39 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.75
8 27 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.71
2 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.91
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.00
5 43 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.09
6 51 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.26
7 40 Žalondeková KristínaŽalondeková Kristína 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 10.45
8 44 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.11
2 54 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.38
3 57 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.46
4 49 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.59
5 36 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.59
6 31 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.63
7 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.33
8 38 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 12.04
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runners ALesky´s runners A 4 09.57
2 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.93
3 35 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.13
4 46 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 10.30
5 Štalmašková SofiaŠtalmašková Sofia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.45
6 33 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.19
7 47 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 11.25
8 48 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 11.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 16.11.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.31
2 37 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.40
3 41 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 4 10.53
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.56
5 56 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.04
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.15
2 22 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.19
3 26 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.39
4 29 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.56
5 42 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runners ALesky´s runners A 4 09.57
6 55 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.65
7 30 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.71
8 53 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.72
9 39 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.75
10 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
11 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.91
12 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.93
13 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.00
14 43 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.09
15 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.11
16 35 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.13
17 27 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.24
18 51 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.26
19 46 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 10.30
20 34 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.31
21 54 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.38
22 37 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.40
23 40 Žalondeková KristínaŽalondeková Kristína 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 10.45
23 Štalmašková SofiaŠtalmašková Sofia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.45
25 57 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.46
26 41 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 4 10.53
27 44 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.55
28 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.56
29 49 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.59
29 36 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.59
31 31 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.63
32 56 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.04
33 33 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.19
34 47 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 11.25
35 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.33
36 48 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 11.61
37 38 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 12.04