<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (16. 11. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 79 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:53.54
2 87 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:54.11
3 89 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:54.86
4 82 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:55.26
5 83 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:05.05
6 85 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:05.28
7 90 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:06.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 81 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 1:52.19
2 80 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:53.46
3 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:12.88
4 86 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:20.76
5 88 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:21.03
6 84 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:35.40
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 81 Miklenčič JakubMiklenčič Jakub 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 1:52.19
2 80 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:53.46
3 79 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:53.54
4 87 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:54.11
5 89 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:54.86
6 82 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:55.26
7 83 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:05.05
8 85 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:05.28
9 90 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:06.00
10 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:12.88
11 86 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:20.76
12 88 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:21.03
13 84 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:35.40

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:55.18
2 9 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:56.49
3 5 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 1:57.41
4 7 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 1:58.96
5 10 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:03.67
6 4 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 2:04.06
7 13 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:13.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:11.22
2 11 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:13.00
3 14 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:15.13
4 21 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 2:16.44
5 2 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 2:23.12
6 17 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:24.70
7 12 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:45.66
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:15.31
2 19 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 2:18.19
3 20 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:18.61
4 16 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 2 2:20.23
5 15 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 2:22.60
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:55.18
2 9 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:56.49
3 5 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 1:57.41
4 7 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 1:58.96
5 10 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:03.67
6 4 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 2:04.06
7 8 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:11.22
8 11 Farská HanaFarská Hana 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:13.00
9 13 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:13.79
10 14 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:15.13
11 18 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:15.31
12 21 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 2:16.44
13 19 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 2:18.19
14 20 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:18.61
15 16 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 2 2:20.23
16 15 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 2:22.60
17 2 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 2:23.12
18 17 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:24.70
19 12 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:45.66
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

600 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:09.82
2 212 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 2:19.04
3 149 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:19.81
4 139 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:20.41
5 160 Černý PatrikČerný Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:37.07
194 Uhrín MatejUhrín Matej 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
147 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 175 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:16.95
2 161 Mihaľov BorisMihaľov Boris 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:22.15
3 155 Búci MarekBúci Marek 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:23.73
4 141 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.85
166 Hipszki DávidHipszki Dávid 10 10 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 DNS
211 Sirotek TomášSirotek Tomáš 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 172 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:55.91
2 206 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:56.37
3 181 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:19.63
4 180 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:37.76
5 187 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:45.19
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 172 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:55.91
2 206 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:56.37
3 143 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:09.82
4 175 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:16.95
5 212 Szileczký MatejSzileczký Matej 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 2:19.04
6 181 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:19.63
7 149 Šoóš FilipŠoóš Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:19.81
8 139 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:20.41
9 161 Mihaľov BorisMihaľov Boris 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:22.15
10 155 Búci MarekBúci Marek 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:23.73
11 160 Černý PatrikČerný Patrik 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:37.07
12 180 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:37.76
13 187 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:45.19
14 141 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.85
194 Uhrín MatejUhrín Matej 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
147 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
166 Hipszki DávidHipszki Dávid 10 10 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 DNS
211 Sirotek TomášSirotek Tomáš 11 11 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:48.56
2 93 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:54.71
3 123 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:55.84
4 94 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:02.61
5 98 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:04.39
6 92 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:04.44
7 100 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:09.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 95 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:01.32
2 135 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:01.65
3 104 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:02.83
4 95 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:05.53
5 110 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:24.30
105 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 DNS
114 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:08.05
2 106 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:13.06
3 99 Berec MatejBerec Matej 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:13.07
4 115 Vančo MichalVančo Michal 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:18.44
5 116 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:29.14
6 117 Bročko MatúšBročko Matúš 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:36.74
118 Čermák JakubČermák Jakub 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Lukáček DávidLukáček Dávid 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:06.50
2 121 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:14.57
3 120 Ružička MiroslavRužička Miroslav 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:23.46
4 119 Majerčák JakubMajerčák Jakub 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:25.23
5 137 Turinič MartinTurinič Martin 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 3:14.26
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:48.56
2 93 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:54.71
3 123 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:55.84
4 95 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:01.32
5 135 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:01.65
6 94 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:02.61
7 104 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:02.83
8 98 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:04.39
9 92 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:04.44
10 95 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:05.53
11 113 Lukáček DávidLukáček Dávid 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:06.50
12 103 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:08.05
13 100 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:09.12
14 106 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:13.06
15 99 Berec MatejBerec Matej 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:13.07
16 121 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:14.57
17 115 Vančo MichalVančo Michal 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:18.44
18 120 Ružička MiroslavRužička Miroslav 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:23.46
19 110 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:24.30
20 119 Majerčák JakubMajerčák Jakub 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:25.23
21 116 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:29.14
22 117 Bročko MatúšBročko Matúš 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:36.74
23 137 Turinič MartinTurinič Martin 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 3:14.26
105 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 DNS
114 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 DNS
118 Čermák JakubČermák Jakub 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

600 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:25.51
2 59 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:29.21
3 75 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:32.31
4 62 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:34.22
5 64 Fartelová EsterFartelová Ester 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:36.19
6 72 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:36.79
74 Gondová NatáliaGondová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:26.32
2 61 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:29.74
3 60 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:35.00
4 67 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:35.11
5 69 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:39.55
6 68 Tanáčová LeaTanáčová Lea 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:42.15
7 65 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:46.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 71 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:22.98
2 66 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:28.04
3 70 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:28.24
4 73 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:29.04
5 78 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:43.95
6 76 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:46.28
7 77 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:51.08
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 71 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:22.98
2 63 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:25.51
3 58 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:26.32
4 66 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:28.04
5 70 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:28.24
6 73 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:29.04
7 59 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:29.21
8 61 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:29.74
9 75 Virágová NatáliaVirágová Natália 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:32.31
10 62 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:34.22
11 60 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:35.00
12 67 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:35.11
13 64 Fartelová EsterFartelová Ester 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:36.19
14 72 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:36.79
15 69 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:39.55
16 68 Tanáčová LeaTanáčová Lea 11 11 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:42.15
17 78 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:43.95
18 65 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:46.10
19 76 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:46.28
20 77 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:51.08
74 Gondová NatáliaGondová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.21
2 28 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:58.13
3 24 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 1:59.28
4 26 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:59.31
5 22 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 1:59.36
6 25 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:05.87
7 54 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:14.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 34 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:04.18
2 29 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:14.41
3 49 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:17.43
4 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:18.76
5 51 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:19.88
6 36 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:21.32
7 31 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:21.73
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:16.58
2 56 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:18.12
3 57 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:20.22
4 44 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 2:26.90
5 46 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runners ALesky´s runners A 1 2:27.09
6 33 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:30.56
7 48 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:42.99
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 2:08.08
2 55 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:12.74
3 35 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:19.14
4 40 Žalondeková KristínaŽalondeková Kristína 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:19.84
5 47 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:22.84
6 38 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:34.39
7 43 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:45.89
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 16.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 53 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:12.67
2 39 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:17.53
3 27 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:23.83
4 37 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:26.30
5 41 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 2 2:33.73
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:57.21
2 28 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:58.13
3 24 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 1:59.28
4 26 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:59.31
5 22 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 1:59.36
6 34 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:04.18
7 25 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:05.87
8 42 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 2:08.08
9 53 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:12.67
10 55 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:12.74
11 54 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:14.00
12 29 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:14.41
13 30 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:16.58
14 49 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:17.43
15 39 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:17.53
16 56 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:18.12
17 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:18.76
18 35 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:19.14
19 40 Žalondeková KristínaŽalondeková Kristína 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:19.84
20 51 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:19.88
21 57 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:20.22
22 36 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:21.32
23 31 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:21.73
24 47 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:22.84
25 27 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:23.83
26 37 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:26.30
27 44 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 2:26.90
28 46 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runners ALesky´s runners A 1 2:27.09
29 33 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:30.56
30 41 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový atletický klub KomárnoŠAK športový atletický klub... 2 2:33.73
31 38 Mozolová SimonaMozolová Simona 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:34.39
32 48 Vargová EmaVargová Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:42.99
33 43 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 2:45.89