<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III. ročník KUBÍNSKA SHOTORAMA

Dolný Kubín (19. 10. 2019)

Vrh guľou 4 kg - Muži

(so, 19.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maďar RóbertMaďar Róbert
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
66 66 14.93 0.0
2 Lupák MarekLupák Marek
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
80 80 14.72 0.0
3 Donoval ĽubomírDonoval Ľubomír
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
67 67 13.49 0.0
4 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 13.27 0.0
5 Bobrík MartinBobrík Martin
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
76 76 11.17 0.0
6 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 10.90 0.0
7 Osadský JozefOsadský Jozef
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
62 62 10.78 0.0
8 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 10.14 0.0
9 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 08.67 0.0
10 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 04.73 0.0
11 Prílepok JakubPrílepok Jakub
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 04.30 0.0
12 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 04.05 0.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 19.10.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 09.20 0.0
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 07.56 0.0
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 06.59 0.0
4= Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.77 0.0
4= Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 05.77 0.0
6 Zápotočná LenkaZápotočná Lenka
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.46 0.0
7 Prílepková EmaPrílepková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.25 0.0
8 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 05.10 0.0
9 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.05 0.0
10 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 04.51 0.0
11 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 04.46 0.0
12 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 03.33 0.0
Celkom 12 pretekárov