<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky

Nové Zámky (2. 10. 2019)

60 m - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.73
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Novotný DominikNovotný Dominik 05 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 07.93 7.00
2 74 Štancl PetrŠtancl Petr 04 04 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 07.99 5.00
3 18 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.03 4.00
4 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.17 3.00
5 70 Fiala TomášFiala Tomáš 05 05 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4 08.21 2.00
MS 76 Vybíral StanislavVybíral Stanislav 04 04 TJ ZnojmoTJ Znojmo 8 09.01
7 51 Mikulanda JanMikulanda Jan 05 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.31 1.00
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kovářová JulieKovářová Julie 04 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.22 7.00
2 47 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.28 5.00
3 62 Manuel Gloria LurdesManuel Gloria Lurdes 05 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.34 4.00
4 41 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.60 3.00
5 79 Březinová AnetaBřezinová Aneta 04 04 TJ ZnojmoTJ Znojmo 7 08.76 2.00
6 77 Bajcarová MichaelaBajcarová Michaela 06 06 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 08.80 1.00
MS 87 Zídková MonikaZídková Monika 05 05 TJ ZnojmoTJ Znojmo 8 09.16
MS 84 Křížová MarieKřížová Marie 06 06 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1 09.22
Celkom 8 pretekárov

60 m - Prípravka-chlapci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 8 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.37
MS 88 Bôrik MatejBôrik Matej 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.89
MS 17 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.25
MS 89 Dlhý MartinDlhý Martin 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.95
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 11 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.53
MS 20 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
MS 9 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.25
19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Prípravka-dievčata (Vložený beh)

Vložený beh 01 (st, 2.10.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.77
MS 37 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.01
MS 39 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.65
93 Huczmanová LilyHuczmanová Lily 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
92 Ďurinová NinaĎurinová Nina 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Vložený beh 02 (st, 2.10.2019 - 16:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 21 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.41
MS 42 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.93
MS 30 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.11
MS 31 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.13
MS 38 Pečimútová NelaPečimútová Nela 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.57
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Vložený beh)

Vložený beh 01 (st, 2.10.2019 - 16:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 34 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.94
25 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 2 pretekári
Vložený beh 02 (st, 2.10.2019 - 16:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 46 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.01
MS 26 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.24
MS 24 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.29
MS 23 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.58
MS 40 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.79
27 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
36 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 7 pretekárov