<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky

Nové Zámky (2. 10. 2019)

60 m - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.73
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Novotný DominikNovotný Dominik 050516 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 07.93 7.00
2 74 Štancl PetrŠtancl Petr 040726 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 07.99 5.00
3 18 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.03 4.00
4 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.17 3.00
5 70 Fiala TomášFiala Tomáš 050313 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4 08.21 2.00
MS 76 Vybíral StanislavVybíral Stanislav 040904 TJ ZnojmoTJ Znojmo 8 09.01
7 51 Mikulanda JanMikulanda Jan 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.31 1.00
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kovářová JulieKovářová Julie 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.22 7.00
2 47 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.28 5.00
3 62 Manuel Gloria LurdesManuel Gloria Lurdes 050712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.34 4.00
4 41 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.60 3.00
5 79 Březinová AnetaBřezinová Aneta 040907 TJ ZnojmoTJ Znojmo 7 08.76 2.00
6 77 Bajcarová MichaelaBajcarová Michaela 060621 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 08.80 1.00
MS 87 Zídková MonikaZídková Monika 050609 TJ ZnojmoTJ Znojmo 8 09.16
MS 84 Křížová MarieKřížová Marie 060624 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1 09.22
Celkom 8 pretekárov

60 m - Prípravka-chlapci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 8 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.37
MS 88 Bôrik MatejBôrik Matej 080226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.89
MS 17 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.25
MS 89 Dlhý MartinDlhý Martin 091015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.95
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 11 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.53
MS 20 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
MS 9 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.25
19 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Prípravka-dievčata (Vložený beh)

Vložený beh 01 (st, 2.10.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.77
MS 37 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.01
MS 39 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 110901 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.65
93 Huczmanová LilyHuczmanová Lily 110810 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
92 Ďurinová NinaĎurinová Nina 130212 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Vložený beh 02 (st, 2.10.2019 - 16:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 21 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.41
MS 42 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.93
MS 30 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.11
MS 31 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.13
MS 38 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.57
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Vložený beh)

Vložený beh 01 (st, 2.10.2019 - 16:52) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 34 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.94
25 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana 090903 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 2 pretekári
Vložený beh 02 (st, 2.10.2019 - 16:53) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 46 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.01
MS 26 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.24
MS 24 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.29
MS 23 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.58
MS 40 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.79
27 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
36 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 2.10.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.76 7.00
2 16 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.40 5.00
3 54 Skuček JakubSkuček Jakub 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 41.70 4.00
4 74 Štancl PetrŠtancl Petr 040726 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 42.54 3.00
5 66 Achrer IvarAchrer Ivar 050519 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 44.00 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 2.10.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.38
MS 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 45.23
14 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.76 7.00
2 16 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.40 5.00
3 54 Skuček JakubSkuček Jakub 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 41.70 4.00
4 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.38
5 74 Štancl PetrŠtancl Petr 040726 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 42.54 3.00
6 66 Achrer IvarAchrer Ivar 050519 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 44.00 2.00
7 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 45.23
14 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Manuel Gloria LurdesManuel Gloria Lurdes 050712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 43.32 7.00
2 41 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.70 5.00
3 47 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.58 4.00
4 58 Jíšová ZuzanaJíšová Zuzana 041211 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 47.82 3.00
5 87 Zídková MonikaZídková Monika 050609 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6 51.46 2.00
6 77 Bajcarová MichaelaBajcarová Michaela 060621 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1 51.98 1.00
Celkom 6 pretekárov

600 m - Prípravka-chlapci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 8 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:24.57
MS 88 Bôrik MatejBôrik Matej 080226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:36.04
MS 89 Dlhý MartinDlhý Martin 091015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:52.40
MS 17 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:53.26
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 11 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:21.50
MS 9 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:23.38
MS 20 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:45.91
19 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári

600 m - Prípravka-dievčata (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 37 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.27
MS 31 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:27.44
MS 42 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:30.30
MS 30 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.65
MS 39 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 110901 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:34.26
MS 38 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:37.17
92 Ďurinová NinaĎurinová Nina 130212 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DNS
93 Huczmanová LilyHuczmanová Lily 110810 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
21 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 24 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:16.73
MS 46 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.03
MS 40 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:18.54
MS 26 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:39.53
MS 23 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:45.45
MS 34 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:50.28
27 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
25 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana 090903 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
36 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 68 Budín OndřejBudín Ondřej 050525 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1 2:14.12 7.00
2 6 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:17.58 5.00
3 67 Bednařík VilémBednařík Vilém 050204 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 2:19.30 4.00
MS 69 Čech JakubČech Jakub 050515 TJ ZnojmoTJ Znojmo 7 2:27.62
MS 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:29.30
MS 76 Vybíral StanislavVybíral Stanislav 040904 TJ ZnojmoTJ Znojmo 3 2:38.23
7 50 Hammer ŠimonHammer Šimon 061119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:56.92 3.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:39.52 7.00
2 82 Hamzová MarieHamzová Marie 070531 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4 2:43.92 5.00
3 64 Příhodová BarboraPříhodová Barbora 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:49.42 4.00
4 48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:51.99 3.00
5 86 Skřivanová VeronikaSkřivanová Veronika 040914 TJ ZnojmoTJ Znojmo 3 2:54.51 2.00
28 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Svoboda PetrSvoboda Petr 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.35 7.00
2 4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.83 5.00
3 71 Holzer MetodějHolzer Metoděj 060610 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6 16.64 4.00
4 10 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 16.84 3.00
5 75 Urban JanUrban Jan 041209 TJ ZnojmoTJ Znojmo 7 17.22 2.00
6 51 Mikulanda JanMikulanda Jan 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.76 1.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.86 7.00
2 61 Kümmelová AgátaKümmelová Agáta 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.53 5.00
3 65 Skaláková AnetaSkaláková Aneta 051229 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 18.37 4.00
4 86 Skřivanová VeronikaSkřivanová Veronika 040914 TJ ZnojmoTJ Znojmo 3 19.00 3.00
5 48 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.78 2.00
6 83 Havlíková NatálieHavlíková Natálie 050303 TJ ZnojmoTJ Znojmo 7 21.24 1.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150153156159162167170172 Body
1 73 Süsenbek DamiánSüsenbek Damián
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050116 8 170 ----oxoo-xooxoxx 7.00
2 91 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040802 2 170 ---o-o-oxooxxoxxx 5.00
3 13 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 1 159 o-ooooxxoox 4.00
4 66 Achrer IvarAchrer Ivar
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050519 6 156 ooooooxoxxx 3.00
5 54 Skuček JakubSkuček Jakub
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050107 5 156 --oooxoxoxxx 2.00
MS 10 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 7 156 --ooxxooxoxxx
MS 71 Holzer MetodějHolzer Metoděj
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060610 3 153 -oooooxx
MS 75 Urban JanUrban Jan
TJ ZnojmoTJ Znojmo
041209 4 135 -oxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 16:40) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140143146149152155158161164167170 Body
59 Kovářová JulieKovářová Julie
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040225 2 NM
57 Hodinová TerezaHodinová Tereza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 1 NM
81 Černá MichaelaČerná Michaela
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060223 4 NM
84 Křížová MarieKřížová Marie
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060624 3 NM
49 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 5 NM
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Svoboda PetrSvoboda Petr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
041028 7 612 x512612612xx592 7.00
2 13 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 2 560 540546545546560531x 5.00
3 73 Süsenbek DamiánSüsenbek Damián
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050116 5 516 493x516516--508 4.00
4 71 Holzer MetodějHolzer Metoděj
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060610 3 509 490x509509505xx 3.00
5 52 Novotný DominikNovotný Dominik
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050516 4 494 459x493493494xx 2.00
MS 4 Balogh MariánBalogh Marián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050926 1 491 491--491--450
7 18 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 6 488 xx485485488x473 1.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Březinová AnetaBřezinová Aneta
TJ ZnojmoTJ Znojmo
040907 6 459 459431444459438368- 7.00
2 45 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050115 7 448 443448430448420399435 5.00
3 56 Cílková BarboraCílková Barbora
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040707 1 442 431419442442420420437 4.00
4 81 Černá MichaelaČerná Michaela
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060223 5 435 402435416435398400406 3.00
5 58 Jíšová ZuzanaJíšová Zuzana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
041211 3 433 390407431431433414- 2.00
MS 80 Coufalová JanaCoufalová Jana
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060103 4 431 428431417431407407x
7 29 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 2 270 x270-270--- 1.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 7 10.18 08.8609.8308.9509.83x09.8610.18 7.00
2 65 Skaláková AnetaSkaláková Aneta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051229 9 09.34 09.33x09.3409.3408.6209.3308.49 5.00
3 63 Plešáková MichaelaPlešáková Michaela
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050224 8 08.99 08.3307.6808.9908.9908.8108.47x 4.00
4 85 Pavlíčková JitkaPavlíčková Jitka
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050427 3 08.91 08.9108.7808.7808.9108.5108.5108.63 3.00
5 29 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 6 08.51 08.5108.46x08.51xxx 2.00
MS 32 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 4 07.43 07.3706.9007.1907.3707.4306.9207.10
MS 80 Coufalová JanaCoufalová Jana
TJ ZnojmoTJ Znojmo
060103 2 07.26 06.7807.1506.8707.1506.4107.2606.63
8 78 Bělobradičová BáraBělobradičová Bára
TJ ZnojmoTJ Znojmo
040923 5 06.98 06.3306.8806.0906.8806.8206.9806.95 1.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Rodr VojtěchRodr Vojtěch
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 7 12.40 11.5611.9011.7711.9011.3412.4011.86 7.00
2 90 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040206 2 11.62 10.7411.6211.1211.6210.9211.5410.91 5.00
3 2 Baláž RichardBaláž Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040303 1 10.45 10.1108.5010.4510.45x10.1710.08 4.00
4 70 Fiala TomášFiala Tomáš
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050313 6 09.64 09.6408.8208.4809.6409.19xx 3.00
5 72 Kolman PavelKolman Pavel
TJ ZnojmoTJ Znojmo
041012 5 09.26 08.0608.7008.9908.9908.8608.5809.26 2.00
MS 5 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 4 09.24 09.24x08.1809.2408.41x08.25
7 50 Hammer ŠimonHammer Šimon
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
061119 3 05.70 05.7005.4905.6505.7005.3905.61x 1.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 2.10.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 1 17.18 xx16.7816.7816.9617.18x
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 2.10.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 6 34.18 0.0 7.00
2 85 Pavlíčková JitkaPavlíčková Jitka
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050427 3 32.50 0.0 5.00
3 63 Plešáková MichaelaPlešáková Michaela
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050224 5 31.59 0.0 4.00
4 83 Havlíková NatálieHavlíková Natálie
TJ ZnojmoTJ Znojmo
050303 4 27.19 0.0 3.00
5 32 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 1 25.20 0.0 2.00
6 64 Příhodová BarboraPříhodová Barbora
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040822 2 20.59 0.0 1.00
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(st, 2.10.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Rodr VojtěchRodr Vojtěch
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 6 38.75 0.0 7.00
2 90 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040206 2 37.15 0.0 5.00
3 91 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040802 3 28.56 0.0 4.00
MS 2 Baláž RichardBaláž Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040303 1 26.83 0.0
5 75 Urban JanUrban Jan
TJ ZnojmoTJ Znojmo
041209 4 23.92 0.0 3.00
6 72 Kolman PavelKolman Pavel
TJ ZnojmoTJ Znojmo
041012 5 23.83 0.0 2.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 17:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Dániel, Peregrín, Palaky, Muránsky Dániel, Peregrín, Palaky, Muránsky Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.43 4.00
2 53 Rodr, Skuček, Novotný, Svoboda Rodr, Skuček, Novotný, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 29.87 2.00
MS 66 Achrer, Süsenbek, Holzer, Urban Achrer, Süsenbek, Holzer, Urban TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 31.92
4 72 Fiala, Kolman, Vybíral, Štancl Fiala, Kolman, Vybíral, Štancl TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 32.54 1.00
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 2.10.2019 - 18:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Manuel Gloria, Kümmelová, Cílková, Kovářová Manuel Gloria, Kümmelová, Cílková, Kovářová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 32.21 4.00
2 47 Ursíny, Prohácková, Tomanová, Žibritová Ursíny, Prohácková, Tomanová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.31 2.00
3 81 Havlíková, Černá, Bajcarová, Březinová Havlíková, Černá, Bajcarová, Březinová TJ ZnojmoTJ Znojmo 4 34.09 1.00
MS 58 Příhodová, Jíšová, Hodinová, Skaláková Příhodová, Jíšová, Hodinová, Skaláková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 34.53
Celkom 4 pretekári