<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky

Nové Zámky (2. 10. 2019)

600 m - Prípravka-chlapci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 8 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:24.57
MS 88 Bôrik MatejBôrik Matej 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:36.04
MS 89 Dlhý MartinDlhý Martin 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:52.40
MS 17 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:53.26
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladší žiaci (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 11 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:21.50
MS 9 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:23.38
MS 20 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:45.91
19 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári

600 m - Prípravka-dievčata (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 37 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:23.27
MS 31 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:27.44
MS 42 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:30.30
MS 30 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:33.65
MS 39 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:34.26
MS 38 Pečimútová NelaPečimútová Nela 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:37.17
92 Ďurinová NinaĎurinová Nina 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DNS
93 Huczmanová LilyHuczmanová Lily 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
21 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Vložený beh)

Vložený beh (st, 2.10.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 24 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:16.73
MS 46 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.03
MS 40 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:18.54
MS 26 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:39.53
MS 23 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:45.45
MS 34 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:50.28
27 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
25 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
36 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 9 pretekárov