<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB najmladších žiakov a žiačok

Bratislava (28. 9. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 23.16
2 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.76
3 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.13
Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.32
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.04
3 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 25.23
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 26.30
2 Csonka OliverCsonka Oliver 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 27.11
Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 13:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.93
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.95
3 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.46
4 Brynza FrantišekBrynza František 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 29.37
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 23.16
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.93
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.32
4 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.76
5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.95
6 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.04
7 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.13
8 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 25.23
9 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.46
10 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 26.30
11 Csonka OliverCsonka Oliver 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 27.11
12 Brynza FrantišekBrynza František 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 29.37
Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 13:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.72
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.78
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 22.88
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.54
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 13:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.80
2 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 4 24.82
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.46
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.26
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 13:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 25.00
2 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.27
3 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 29.83
4 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 30.28
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 26.84
2 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 27.12
3 312 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 28.61
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.72
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.78
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 22.88
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.54
5 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.80
6 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 4 24.82
7 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 25.00
8 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 26.46
9 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 26.84
10 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 27.12
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.26
12 312 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 28.61
13 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.27
14 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 29.83
15 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 30.28