<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB najmladších žiakov a žiačok

Bratislava (28. 9. 2019)

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.9.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 330 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:56.59
2 331 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:59.19
3 328 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:01.77
4 333 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 2:03.18
5 329 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:04.34
6 332 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:05.94
Celkom 6 pretekárov

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 28.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:52.13
2 323 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 1:55.52
3 314 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:08.54
4 322 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:10.12
5 320 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:13.03
6 321 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:13.84
7 315 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:15.98
8 318 Durdiaková NikolDurdiaková Nikol 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 2:17.01
9 316 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:17.03
10 317 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:22.97
11 319 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 3:02.63
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 28.9.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 326 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 1:53.90
2 325 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:59.13
3 327 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:02.16
4 324 Cigánik ViktorCigánik Viktor 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:10.61
Celkom 4 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 28.9.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 308 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 2:01.28
2 306 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 2:01.40
3 305 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:01.76
4 307 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:02.17
5 312 Martinez DanielaMartinez Daniela 09 09 Naša atletikaNaša atletika 8 2:17.71
6 311 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:20.75
7 310 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 2:22.39
8 309 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 2:26.61
Celkom 8 pretekárov