<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB najmladších žiakov a žiačok

Bratislava (28. 9. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 342 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.85
2 341 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.85
3 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.99
4 326 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.01
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.11
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.52
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.70
4 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.43
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 340 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.83
2 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.04
3 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.08
4 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.39
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.38
2 324 Cigánik ViktorCigánik Viktor 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.58
3 344 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.69
4 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.77
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 345 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.70
2 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.06
3 Brynza FrantišekBrynza František 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.29
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 28.9.2019 - 12:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gunár SamuelGunár Samuel 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.10
2 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.61
3 Csonka OliverCsonka Oliver 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 11.88
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 342 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.85
1 341 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.85
3 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.99
4 326 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.01
5 343 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.11
6 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.52
7 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.70
7 345 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.70
9 340 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.83
10 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.04
11 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.06
12 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.08
13 Gunár SamuelGunár Samuel 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.10
14 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.38
15 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.39
16 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.43
17 324 Cigánik ViktorCigánik Viktor 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.58
18 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.61
19 344 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.69
20 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.77
21 Brynza FrantišekBrynza František 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.29
22 Csonka OliverCsonka Oliver 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 11.88

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.9.2019 - 12:00) unofficial Vietor: -0.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.20
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.26
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.41
4 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 09.44
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 335 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.40
2 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.61
3 339 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.91
4 336 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.04
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.92
2 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.18
3 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.31
4 337 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 10.63
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.43
2 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.44
3 311 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.76
4 309 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 11.28
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 10.00
2 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.76
3 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 11.07
4 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 11.73
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.43
2 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.71
3 Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.10
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.52
2 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.55
3 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 11.76
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 28.9.2019 - 12:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žalondeková KristínaŽalondeková Kristína 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.58
2 338 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.69
3 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.29
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 335 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.40
6 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.61
7 339 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.91
8 334 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.92
9 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletikaNaša atletika 4 10.00
10 336 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.04
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.18
12 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.31
13 310 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.43
13 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.43
15 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.44
16 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.52
17 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.55
18 Žalondeková KristínaŽalondeková Kristína 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.58
19 337 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 10.63
20 338 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.69
21 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.71
22 311 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.76
22 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.76
24 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 11.07
25 Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.10
26 309 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 11.28
27 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.29
28 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 11.73
29 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletikaNaša atletika 1 11.76